لیون
صفحه اصلی/موتور ژنراتور/موتور تک دیزلی/لیون

تبدیل واحد های الکتریکی

تبدیل

مقدار مورد نظر

نتیجه محاسبه

موتور دیزل لیون (Lion Diesel Engine)

قیمت موتور دیزلی لیون چینینمایندگی فروش انواع موتور دیزلی لیون، دائم کار و اضطراری، مشاوره خرید، نصب و راه اندازی، راهنمایی، گارانتی، مشخصات فنی، خدمات پس از فروش و جهت استعلام قیمت موتور دیزلی لیون چینی و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

 

شرکت Lion Engine Co. Ltd، در 2004  در Jinhua ، تأسیس شده است. ژجیانگ یکی از شهرهای باستانی چین می‌باشد، که در عین قدمت و تاریخی بودن، شهری است تجاری با چشم انداز زیبا و افراد مشهور و موفق. این شرکت دارای 148،600 متر مربع مساحت زمین و 9،000 متر مربع مساحت ساخت است. با سرمایه گذاری کلی به میزان 289 میلیون یوان. عمده تمرکز شرکت لیون بر روی موتور های دیزلی، مجموعه ژنراتور و بخش تحقیق و توسعه، ساخت و بازاریابی می‌باشد.

قطر سوراخ موتور دیزلی تک سیلندر تولید شده از 65 تا 130 میلی متر با قدرت خروجی از 2 تا 22 کیلووات است و قطر سوراخ موتور چند سیلندر دیزلی 80 را پوشش می دهد؟ 113 میلی متر با توان خروجی از 13 تا 105 کیلووات. توان خروجی مجموعه ژنراتور تبدیل فرکانس دیجیتال از 3 تا 15 کیلووات است. محصولات لیون به طور گسترده ای در قایق ها و کشتی ها، مجموعه ژنراتور، ماشین آلات مهندسی، تجهیزات کشاورزی، پمپ آب و وسایل نقلیه به عنوان اجزای اصلی استفاده می شود.

موتور دیزلی لیون

نمایش بیشتر

لیست قیمت و مشخصات سایر برندها


لوگوی آبیاران
تخفیفات آبیاران

سایر محصولات آبیاران


تماس با واحد فروش
واتس آپ