چکش های بادی
صفحه اصلی/کمپرسور/لوازم و تجهیزات/چکش های بادی

چکش بادی , پیکور بادی , دژبر

قیمت چکش بادی - فروش انواع چکش بادی و مشاوره خرید، راهنمایی، مشخصات فنی، خدمات پس از فروش و جهت استعلام قیمت پیکور بادی, دژبر و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

 

چکش بادی همان پیکور و یا دژبر است و دلیل اینکه پیکور بادی نیز گفته می‌شود، به این خاطر است که محرک آن هوای فشرده شده به وسیله کمپرسور هواست. پیکور بادی و یا چکش های تخریب بادی در وزن های 2 تا 42 کیلویی طراحی می شوند و از آنجا که بدون برق کار می کنند ابزار مناسبی برای کار در محیط های مرطوب و یا خیس بوده و ایمنی بالایی دارد. البته کمپرسور هوا یک بخش جدا نشدنی از پیکور بادی محسوب می شوند. 
چکش بادی در مقایسه با چکش های برقی هم رده خود از قدرت بالاتری برخوردار هستند. با استفاده از این ابزار که جایگزین مناسبی برای ابزار دستی حفاری مرسوم است می توان در سنگ های سخت رخنه کرد و یا از سطوح سفت لایه برداشت.

چکش بادی چطور کار می کند؟

چکش های بادی توسط شلنگ یا یک لوله به یک مخزن هوای فشرده بزرگ متصل می شوند. هوای فشرده به سمت چکش پمپ می شود. در داخل چکش یک سیلندر و یک پیستون قرار داد که با ورود هوا به داخل سیلندر، پیستون به سمت انتهای سیلندر هول داده می شود. سپس دریچه تخلیه هوا باز می شود و هوا از سیلندر تخلیه می شود. بر اثر خلا بوجود آمده پیستون مجدد به بالا بر میگردد و این حرکت رفت و برگشتی منجر به ایجاد حالت ضربه ای در چکش می شود.
سرعت و نیروی پیستون توسط بیت مته که یک نوار فلزی در پایین سیلندر است تنظیم می شود. بیت مته با نیرویی برابر و همراستا با نیروی پیستون قرار دارد اما جهت آن مخالف جهت حرکت پیستون است حرکت می کند. قلم در برداشتن سطوح بیشتر کاربرد دارد و مته ها در ایجاد سوراخ های عمیق به کار می روند.

 

نمایش بیشتر

لیست قیمت و مشخصات سایر برندها


لوگوی آبیاران
تخفیفات آبیاران

سایر محصولات آبیاران


تماس با واحد فروش
واتس آپ