لوگوی آبیاران

پمپ آب برای ساختمان 9 طبقه

برای انتخاب پمپ آب مناسب برای ساختمان 9 طبقه و مشاهده مشخصات فنی انواع پمپ اب برای طبقه نهم آپارتمان ضمن مراجعه به محصولات ارائه شده در ادامه همین صفحه، با کارشناسان فروش ما نیز تماس بگیرید و از مشاوره فنی رایگان برای تخمین توان و نوع پمپ موردنیازتان برای انتقال آب با فشار مناسب به آپارتمان 9 طبقه استفاده کنید.

پمپ آب مناسب برای ساختمان 9 طبقه

امروزه به دلیل کم بودن فشار آب در بسیاری از ساختمان ها استفاده از مخازن و پمپ های آب بسیار رایج شده است. پمپ آب، آب ذخیره شده در مخزن را به شبکه آبرسانی ساختمان هدایت می کند. طبیعی است که انتخاب درست و خرید یک پمپ آب با قیمت مقرون به صرفه می تواند راهکار مناسب انتقال آب با فشار کافی به طبقات فوقانی ساختمان ها باشد.

شما نیز احتمالا در پارکینگ ساختمان ها یک مخزن کوچک قرمز یا آبی در کنار مخزن ذخیره آب و پمپ دیده اید. این مخزن فشار که به عنوان منبع فشار نیز شناخته می شود، با ذخیره آب تحت فشار و کاهش تعداد دفعات روشن و خاموش شدن پمپ موجب افزایش طول عمر پمپ آب، و کاهش استهلاک آن می شود.

پمپ آب مناسب ساختمان 9 طبقه

انواع پمپ خانگی مناسب ساختمان 9 طبقه

پمپ خانگی انواع مختلفی دارند که بر اساس دبی (حجم آب در واحد زمان) و ارتفاع آب مصرفی تقسیم بندی می شوند. اما به طور کلی پمپ آب خانگی به سه دسته پمپ جتی و پمپ بشقابی و پمپ سیرکولاتور تقسیم می شوند:

  • پمپ آب جتی: پمپ جتی بسته به فشار هوا می توانند چندین متر بالاتر از مخزن آب نصب شوند. البته توان مصرفی برای مکش به طور خودکار از سطح هد یا حداکثر میزان آبرسانی پمپ آب کاهش می یابد. این پمپ ها نسبتا پر سر و صدا هستند.
  • پمپ آب بشقابی: این پمپ ها در مقایسه با یک پمپ جتی با همان قدرت ولی هد کم تری (بالاترین سطح تامین آب بر حسب متر) و دبی بیشتری دارند (مقدار آبدهی بر حسب متر مکعب بر ساعت). پمپ های بشقابی خودمکش نیستند و منبع ذخیره باید در همان سطح یا بالاتر از این مخازن قرار گیرد.
  • پمپ آب سیرکولاتور: مانند پمپ گردش آب در رادیات، پکیج یا موتور خانه

مشخصات پمپ آب خانگی برای 9 طبقه

با توجه به انواع پمپ های آب موجود در بازار، برای یافتن پمپ مناسب برای منزل خود باید نکات زیر را در نظر بگیرید:

  • هد پمپ و ارتفاع خانه
  • دبی آب یا دبی آب
  • نمودار پمپ
  • مصرف انرژی
  • قابلیت اطمینان و کیفیت

برای اطلاع از قیمت روز و یا خرید پمپ آب مناسب ساختمان 9 طبقه یا طبقه نهم آچارتمان خودتان می توانید کارشناسان ما در مجموعه آبیاران تماس بگیرید و از آخرین قیمت پمپ آب مطلع شوید. ابتدا توجه داشته باشید که مهم ترین قانون برای انتخاب پمپ آب مناسب برای مصارف خانگی حداکثر دبی یا مقدار آبدهی و نیز هد یا فشار دستگاه است.

استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
هولدینگ آبیاران پویان آذر

بزرگترین وارد کننده انواع کالاهای صنعتی با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی برای استفاده های متنوع از منابع معتبر مختلف داخل و خارج از کشور. شرکت آبیاران پویان آذر، از یک پیشینه فعالیتی پنجاه ساله برخوردار می باشد به طوریکه در طول مدت طولانی فعالیت های گذشته خود، توانسته است نام و عنوان طیف گسترده و مناسبی از شرکت های بزرگ صاحب برند داخلی و خارجی را بعنوان شرکای مطمئن تجاری در لیست مراودات بازرگانی خود داشته باشد

دفاتر فروش

تبریز، میدان راه آهن، جاده سنتو، 200 متر مانده به پمپ بنزین
تهران، خیابان فتح، مابین فتح و شیر پاستوریزه، روبروی یخچال
شعبه دوم تبریز، چهارراه نادر، جنب ایستگاه آتش نشانی

کارخانه: تبریز، قراملک، جنب دانشکده صنایع و معادن

 
 


تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه صنعتی آبیاران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از محصولات و کاتالوگ های انحصاری آبیاران پیگرد قانونی دارد