سری HGD هیوندای
صفحه اصلی/تجهیزات برق صنعتی/کلید مینیاتوری/سری HGD هیوندای

کلید (فیوز) مینیاتوری هیوندای سری HGD

قیمت کلید فیوز مینیاتوری هیوندای سری HGD - قیمت فروش انواع فیوز مینیاتوری هیوندای Hyundai و مشاوره خرید, راهنمایی, گارانتی, کاتالوگ و جهت استعلام قیمت کلید مینیاتوری هیوندای و یا خرید, با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

 

کلید مینیاتوری هیوندای که یکی از انواع کلید های فشار ضعیف محسوب می شوند و معمولا در تابلوهای روشنایی و تابلوهای توزیع با توان کم و جریان های پایین و یا برای محافظت از مدارات کنترل و فرمان تجهیزات و تاسیسات برقی مورد استفاده قرار می گیرد تا در مواقع بروز مشکل در مدار، به صورت اتوماتیک مدار را قطع کند.
کلید مینیاتوری هیوندای در دو نوع صنعتی و خانگی مورد استفاده قرار می گیرد که در دو حالت یکفاز و سه فاز تولید می شوند.

انواع کلید مینیاتوری
کلید مینیاتوری هیوندای از نظر اقتصادی به صرفه تر می باشد و ظاهر زیبا و دوام این دستگاه باعث شده تا نظر مشتریان زیادی را به خود جلب نماید. از دیگر مزایای کلید مینیاتوری هیوندای می توان به نصب آسان و داشتن استانداردهای بین المللی همچون IEC و تایپ تست های معتبری همچون KEMA اشاره کرد.

فیوز مینیاتوری یک فاز
در کلید مینیاتوری هیوندای یک قطعه ی فلزی وجود دارد که در قابی نارسانا تعبیه شده است و در صورتی که جریان اضافه ای از این قطعه بگذرد، گرمای این جریان موجب آب شدن این قطعه می شود و مدار الکتریکی را قطع می کند.
کلید مینیاتوری هیوندای از نظر سرعت به دو گروه کندکار و تندکار تقسیم می شوند که از نظر سرعت قطع کردن کلید با هم متفاوتند. از فیوزهای تندکار به دلیل واکنش سریع تر آنها در مصارف روشنایی استفاده می شود.

فیوز مینیاتوری سه فاز

قطع کننده های مدار جریان (فیوز مینیاتوری) از نوع هیوندای سری HGD (سری جدید) به طور عمده برای محافظت در برابر نشت جریان استفاده می شوند و در صورت وقوع خطا بین فاز و زمین، یا ارت و زمین با شناسایی جریان و مقایسه با جریان باقیمانده از طریق ZCT ، به طور خودکار جریان را باز می کند. از این قطعه در تابلو کنترل دستگاه های دیزل ژنراتور نیز استفاده می شود.

 

نمایش بیشتر

لیست قیمت و مشخصات سایر برندها


لوگوی آبیاران
تخفیفات آبیاران

سایر محصولات آبیاران