لوگوی آبیاران

پمپ آب تک پروانه

مشخصات فنی و خرید پمپ آب تک پروانه با مناسب ترین قیمت و از بهترین برندهای ایتالیایی، چینی و ایرانی در نمایندگی فروش آبیاران برای مشاهده و انتخاب شما ارائه شده است. پمپ آب پروانه ای پنتاکس و سایر انواع پمپ پروانه ای با بهترین شرایط به همراه مشاوره فنی و تخصصی خرید توسط کارشناسان فروش ما، در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

استفاده از پروانه در سیستم پمپ، موجب سهولت انتقال آب به ارتفاع بالاتر می شود. تعداد پروانه و جنس آن از عوامل تعیین کننده قیمت پمپ آب در هنگام انتخاب و خرید آن است.

در خصوص پمپ اب پروانه ای باید توجه داشته باشید که این نوع پمپ برای مصارف خانگی در آپارتمان های 2 الی 3 طبقه مناسب است و یکی از انواع پمپ آب بشقابی محسوب می شود.

به طور کلی پمپ تک پروانه نسبت به پمپ آب دو پروانه فشار کمتری دارد و این موضوع بکارگیری آن را برای ساختمان هایی تا سه طبقه مقرون به صرفه کرده است.

بنابراین در هنگام انتخاب یک پمپ آب خوب با قیمت مناسب حتما به میزان توان و مشخصات فنی پمپ مورد نظرتان توجه داشته باشید. در این خصوص کارشناسان ما در آبیاران با خدمات مشاوره تخصصی و رایگان همراه شما خواهند بود.

استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
هولدینگ آبیاران پویان آذر

بزرگترین وارد کننده انواع کالاهای صنعتی با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی برای استفاده های متنوع از منابع معتبر مختلف داخل و خارج از کشور. شرکت آبیاران پویان آذر، از یک پیشینه فعالیتی پنجاه ساله برخوردار می باشد به طوریکه در طول مدت طولانی فعالیت های گذشته خود، توانسته است نام و عنوان طیف گسترده و مناسبی از شرکت های بزرگ صاحب برند داخلی و خارجی را بعنوان شرکای مطمئن تجاری در لیست مراودات بازرگانی خود داشته باشد

ساماندهی
 
تندیس آبیاران
جشنواره وب ایران

دفاتر فروش

تبریز، میدان راه آهن، جاده سنتو، 200 متر مانده به پمپ بنزین
تهران، خیابان فتح، مابین فتح و شیر پاستوریزه، روبروی یخچال
شعبه دوم تبریز، چهارراه نادر، جنب ایستگاه آتش نشانی

کارخانه: تبریز، قراملک، جنب دانشکده صنایع و معادن

 
 


تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه صنعتی آبیاران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از محصولات و کاتالوگ های انحصاری آبیاران پیگرد قانونی دارد