ایوکو
صفحه اصلی/موتور ژنراتور/موتور تک دیزلی/ایوکو

تبدیل واحد های الکتریکی

تبدیل

مقدار مورد نظر

نتیجه محاسبه

موتور دیزلی ایویکو (IVECO Diesel Engine)

قیمت موتور دیزلی ایویکو , ایوکو - نمایندگی فروش انواع موتور ایویکو، دائم کار و اضطراری، مشاوره خرید، نصب و راه اندازی، راهنمایی، گارانتی، مشخصات فنی، خدمات پس از فروش و جهت استعلام قیمت موتور دیزلی ایوکو و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

 

Ivecoدارای طیف وسیعی از راه حل های فناوری است، که نیازهای مختلف مشتریان در ماموریت های مختلف را برآورده می کند. طیف وسیعی از محصولات سازگار با محیط زیست Iveco بسیار زیاد است: این شرکت تصمیم گرفته است که در فناوری های مختلف سرمایه گذاری کند، زیرا آگاه است که فقط یک راه حل برای حمل و نقل پایدار وجود ندارد.

وسایل نقلیه مجهز به موتورهای دیزلی، متداول ترین موتوری که امروزه به کار گرفته می شود، خودروهایی هستند که Iveco هر روز روی آنها کار می کند تا کارایی و ویژگی های فنی خود را با نتایج عالی بهبود بخشد. این شرکت برای وسایل نقلیه خود از محصولات FPT Industrial، یک شرکت گروه صنعتی FIAT که به طراحی، تولید و فروش واحدهای قدرت اختصاص دارد ، استفاده می کند.

درایوهای جایگزین پیشرفته ترین زمینه تحقیقاتی برای حمل و نقل پایدار را نشان می دهند. وسایل نقلیه الکتریکی برای استفاده شهری مناسب هستند ، در حالی که از وسایل نقلیه هیبریدی و گاز طبیعی حتی می توان برای حمل و نقل در مسافت های متوسط ​​نیز سودآوری داشت.

تحقیقات Iveco در مورد پیشرانه ها و پیشرانه های جایگزین مکمل موتورهای دیزلی است.

Iveco و FPT Industrial به لطف فناوری انحصاری SCR Only ، که به دو طیف جدید موتورهای Cursor و Tector برای وسایل نقلیه تجاری سنگین و اتوبوس معرفی شده است ، از انطباق با استانداردهای Euro VI در آینده اطمینان حاصل می کنند.

موتور دیزلی ایویکو

موتورهای جدید مجهز به فناوری SCR Only FPT Industrial با سیستم های بهینه شده برای احتراق و گازهای خروجی مشخص می شوند

پس از درمان این اجازه می دهد تا Iveco موقعیت پیشرو خود را در زمینه مصرف سوخت حفظ کرده و احترام به محیط زیست محصولات خود را بهبود بخشد. این نتیجه به لطف فناوری کنترل بسیار کارآمد ، ثبت اختراع شده توسط FPT Industrial، به دست آمده است که دستیابی به بازدهی بسیار بالا در تبدیل انتشار NOx (بیش از 95٪ در مقایسه با 80-85٪ بهترین رقبا) را امکان پذیر می سازد.

نمای باز موتور دیزلی ایویکو

 

نمایش بیشتر

لیست قیمت و مشخصات سایر برندها


لوگوی آبیاران
تخفیفات آبیاران

سایر محصولات آبیاران


تماس با واحد فروش
واتس آپ