لوگوی آبیاران

موتور برق بنزینی

موتور برق بنزینی یک انتخاب از سوی مصرف کنندگان برق اضطراری در شرایط عدم دسترسی به برق شهری در منزل، محل کار و یا محیط‌های باز نظیر ویلا و باغ است. عمده دلیل خرید و بکارگیری موتوربرق بنزینی، سهولت تامین سوخت بنزین و جابجایی ساده‌تر آن است. از این رو به نوعی اولویت اول خریداران موتور برق محسوب می‌شود.

خرید موتور برق بنزینی در نواع توان برحسب کیلو وات با مناسب ترین قیمت در بازار ایران در وب سایت مجموعه «آبیاران» برای شما ارائه شده است.
انتخاب موتور برق برحسب نوع سوخت مصرف بنزینی، اطمینان خاطر شما از بابت بکارگیری یک محصول قابل دسترس جهت تامین برق اضطراری مورد نیازتان را حاصل خواهد ساخت.
برای دریافت لیست قیمت و مشخصات کامل‌تر ژنراتور های بنزینی، با همکاران فروش ما در تماس باشید.

استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
هولدینگ آبیاران پویان آذر

بزرگترین وارد کننده انواع کالاهای صنعتی با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی برای استفاده های متنوع از منابع معتبر مختلف داخل و خارج از کشور. شرکت آبیاران پویان آذر، از یک پیشینه فعالیتی پنجاه ساله برخوردار می باشد به طوریکه در طول مدت طولانی فعالیت های گذشته خود، توانسته است نام و عنوان طیف گسترده و مناسبی از شرکت های بزرگ صاحب برند داخلی و خارجی را بعنوان شرکای مطمئن تجاری در لیست مراودات بازرگانی خود داشته باشد

دفاتر فروش

تبریز، میدان راه آهن، جاده سنتو، 200 متر مانده به پمپ بنزین
تهران، خیابان فتح، مابین فتح و شیر پاستوریزه، روبروی یخچال
شعبه دوم تبریز، چهارراه نادر، جنب ایستگاه آتش نشانی

کارخانه: تبریز، قراملک، جنب دانشکده صنایع و معادن

 
 


تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه صنعتی آبیاران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از محصولات و کاتالوگ های انحصاری آبیاران پیگرد قانونی دارد