لوگوی آبیاران

کانوپی سوپر سایلنت

کانوپی سوپر سایلنت در مکان های با حساسیت به صدا، مانند مراکز شهر و بيمارستانها کاهش صدا جزء اولویت های دیزل ژنراتور ها به حساب می آید. به همين دليل آبياران پویان آذر به عنوان شرکت پیشگام، تولید کانویی های super silent را برای انواع دیزل ژنراتورها طراحی و گسترش داده است.

کانوپی برای جلوگیری از خروج صدای دستگاه در مکان هایی که فاقد اتاق مخصوص ژنراتور هستند و نیاز به بی صدا کردن دستگاه وجود دارد، مورد استفاده قرار می گیرد. کانوپی در دو نوع سایلنت و سوپر سایلنت در دستگاه ژنراتور برق به کار برده می شود. قرار گرفتن درست این محفظه بر روی شاسی نیاز به انجام طراحی و وجود دانش فنی و فناوری ساخت دارد.

شرکت «آبیاران» با سابقه طولانی در ساخت و طراحی انوع تجهیزات سفارشی ژنراتور های دیزلی، به عنوان یکی از تامین کنندگان عمده انواع دیزل زنراتور در سطح کشور نیز شناخته می شود. قیمت مناسب و موجودی انوع مدل با مشخصات فنی متنوع به همراه ارائه گارانتی و خدمات نصب و تعمیرات از مزایای انتخاب و خرید دیزل ژنراتور از مجموعه «آبیاران پویان آذر» است.

قیمت کانوپی سوپر سایلنت

تهیه، تولید و فروش انواع کانوپی دیزل ژنراتور چه از نوع سایلنت و چه از نوع سوپر سایلنت را می توانید از مرکز فروش این دستگاه ها یعنی شرکت بزرگ آبیاران پویان آذر درخواست فرمایید و از قیمت کانوپی های سایلنت و سوپر سایلنت با خبر شوید.

 

کانوپی های سوپر سایلنت

سفارش کانوپی های سوپر سایلنت و چرخ دار

کانوپی های سوپر سایلنت و چرخ دار از آنجایی که جزو کانوپی های سفارشی محسوب می شوند نمی توان برای آنها محصول از پیش تولید شده ای مد نظر شد و همینطور قبل از سفارش مشتریان تولید کرد.عموما تولیدات شرکت ها مربوط به کانوپی های چرخ دار است و فقط برای مواردی اقدام به تولید کانوپی های سوپر سایلنت و کانوپی های چرخ دار می کنند که مشتری خواستار آن محصول باشد. پس شما هم اگر به دنبال کانوپی های سوپر سایلنت یا چرخ دار با هر ویژگی هستید می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل کرده و اقدام به سفارش کانوپی های سوپر سایلنت و یا چرخ دار در هر طرح و اندازه باشید.

استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
هولدینگ آبیاران پویان آذر

بزرگترین وارد کننده انواع کالاهای صنعتی با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی برای استفاده های متنوع از منابع معتبر مختلف داخل و خارج از کشور. شرکت آبیاران پویان آذر، از یک پیشینه فعالیتی پنجاه ساله برخوردار می باشد به طوریکه در طول مدت طولانی فعالیت های گذشته خود، توانسته است نام و عنوان طیف گسترده و مناسبی از شرکت های بزرگ صاحب برند داخلی و خارجی را بعنوان شرکای مطمئن تجاری در لیست مراودات بازرگانی خود داشته باشد

دفاتر فروش

تبریز، میدان راه آهن، جاده سنتو، 200 متر مانده به پمپ بنزین
تهران، خیابان فتح، مابین فتح و شیر پاستوریزه، روبروی یخچال
شعبه دوم تبریز، چهارراه نادر، جنب ایستگاه آتش نشانی

کارخانه: تبریز، قراملک، جنب دانشکده صنایع و معادن

 
 


تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه صنعتی آبیاران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از محصولات و کاتالوگ های انحصاری آبیاران پیگرد قانونی دارد