لوگوی آبیاران

ژنراتور لروی سومر

شرکت لوری سومر در سال 1919 توسط مارکلین لرو (Marcellin Lero) تاسیس گردید (در ادبیات مصطلح بازار، واژه "لروی" اغلب بصورت "لوری" تلفظ می‌گردد). لوری سومر نیز از لحاظ کیفیت، جزو برندهای برتر جهانی است و از لحاظ عملکرد و قیمت در رده ژنراتور استمفورد محسوب می‌شود.

ژنراتور لوری سومر یا لروی سومر یک محصول فرانسوی فوق العاده با کیفیت و در سطح عملکردی آخرین استانداردهای اروپایی است. این آلترناتور قدرتمند یکی از پرفروش ترین ژنراتورتک های عرضه شده در بازار جهانی است. علی رغم آشنایی کمتر فعالین تجاری داخلی با برند لوری سامر، به جرات می توان ادعا کرد، محصول ارائه شده برای استفاده در کوپلینگ با موتور دیزلی در انواع دیزل ژنراتور با توان های متوسط و بالا، کارکردی نظیر به نظیر با سایر برندهای مطرح فعلی مانند استمفورد و مکالته دارد.

انتخاب و خرید یک دستگاه ژنراتور برق با قیمت مناسب، قطعا بستگی به برند اجزای اصلی بکار رفته در آن یعنی موتور دیزل و آلترناتور دارد. از این رو بکارگیری سیستمی تایید شده و با کیفیت جهت کارکردهای طولانی مدت، منجر به جلوگیری از بروز هزینه های تعمیرات زودهنگام خواهد شد و با یک برنامه نگهداری مناسب، به میزان زیادی از کارکرد درست و عمر مفید بالای دستگاه ژنراتور برق، اطمینان حاصل کرد.

ژنراتور لروی سومر

کمپانی FG Wilson که پکیجر اصلی محصولات پرکینز است، موتور های دیزل پرکینز را با ژنراتور های لوری سومر کوپله می کند. به این دلیل که کمپانی پرکینز هم اکنون از سهامداران اصلی لوری سومر فرانسه است. در واقع سه شرکت پرکینز، اف جی ویلسون، و لوری سومر را می‌توان جزء یک هلدینگ به حساب آورد.

کارخانه لروی سومر

قیمت ژنراتور لروی سومر

نمایندگی فروش ژنراتور لروی سومر فرانسه، دائم کار و اضطراری، مشاوره خرید، نصب و راه اندازی، راهنمایی، گارانتی، مشخصات فنی، خدمات پس از فروش و جهت استعلام قیمت انواع ژنراتور لروی سومر و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
هولدینگ آبیاران پویان آذر

بزرگترین وارد کننده انواع کالاهای صنعتی با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی برای استفاده های متنوع از منابع معتبر مختلف داخل و خارج از کشور. شرکت آبیاران پویان آذر، از یک پیشینه فعالیتی پنجاه ساله برخوردار می باشد به طوریکه در طول مدت طولانی فعالیت های گذشته خود، توانسته است نام و عنوان طیف گسترده و مناسبی از شرکت های بزرگ صاحب برند داخلی و خارجی را بعنوان شرکای مطمئن تجاری در لیست مراودات بازرگانی خود داشته باشد

دفاتر فروش

تبریز، میدان راه آهن، جاده سنتو، 200 متر مانده به پمپ بنزین
تهران، خیابان فتح، مابین فتح و شیر پاستوریزه، روبروی یخچال
شعبه دوم تبریز، چهارراه نادر، جنب ایستگاه آتش نشانی

کارخانه: تبریز، قراملک، جنب دانشکده صنایع و معادن

 
 


تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه صنعتی آبیاران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از محصولات و کاتالوگ های انحصاری آبیاران پیگرد قانونی دارد