واحد هواساز | سیلندر
صفحه اصلی/کمپرسور/لوازم و تجهیزات/واحد هواساز | سیلندر

واحد هواساز (Airend)

قیمت واحد هواساز , سیلندر , ایرندفروش انواع واحد هواساز, سیلندر, ایرند و مشاوره خرید، راهنمایی، مشخصات فنی، خدمات پس از فروش و جهت استعلام قیمت واحد هواساز کمپرسور اسکرو و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

 

عمل فشرده سازی هوا و افزایش فشار در کمپرسور های اسکرو در واحد هواساز (ایرند) آن انجام می‌گیرد. واحد هواساز دارای دو روتور مارپیچی نر و ماده می‌باشد. شفت روتور Male به الکتروموتور کمپرسور اسکرو متصل می‌شود (به صورت کوپل مستقیم یا تسمه‌ای). با چرخش روتور Male، روتور Female نیز به گردش در می‌آید. این دو روتور هیچ گونه تماس مستقیمی با یکدیگر ندارند. عامل انتقال قدرت برای چرخش از روتور Male به روتور Female، روغن میان این دو روتور می‌باشد.

ساختار این روتورها به گونه‌ای می‌باشد که هوا از یک طرف وارد می‌شود و در حین گذر از این مارپیچ‌ها فشرده می‌گردد. روتور Female دارای چندین شیار هم راستا می‌باشد که هوا درون آنها قرار می‌گیرد، پره‌های روتور Male به تدریج درون این شیارها به جلو می‌روند و با کاهش فضای بین دو شیار، هوا متراکم می‌گردد. این فرایند در شکل زیر نشان داده شده است:

انتخاب واحد هواساز مناسب برای کمپرسور اسکرو بر اساس ظرفیت هوادهی مورد نیاز و همچنین دور واحد هواساز انتخاب می‌گردد. واضح است هر چه واحد هواساز بزرگتر باشد دور آن پایین‌تر بوده و در نتیجه طول عمر بالاتر و استهلاک آن کمتر خواهد شد.

نمایش بیشتر

لیست قیمت و مشخصات سایر برندها


لوگوی آبیاران
تخفیفات آبیاران

سایر محصولات آبیاران


تماس با واحد فروش
واتس آپ