لوگوی آبیاران

واحد هواساز

عمل فشرده سازی هوا و افزایش فشار در کمپرسور های اسکرو در واحد هواساز (ایرند) آن انجام می‌گیرد. واحد هواساز دارای دو روتور مارپیچی نر و ماده می‌باشد. شفت روتور Male به الکتروموتور کمپرسور اسکرو متصل می‌شود (به صورت کوپل مستقیم یا تسمه‌ای). با چرخش روتور Male، روتور Female نیز به گردش در می‌آید. این دو روتور هیچ گونه تماس مستقیمی با یکدیگر ندارند. عامل انتقال قدرت برای چرخش از روتور Male به روتور Female، روغن میان این دو روتور می‌باشد.

 

قیمت واحد هواساز , سیلندر , ایرندفروش انواع واحد هواساز, سیلندر, ایرند و مشاوره خرید، راهنمایی، مشخصات فنی، خدمات پس از فروش و جهت استعلام قیمت واحد هواساز کمپرسور اسکرو و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

ساختار این روتورها به گونه‌ای می‌باشد که هوا از یک طرف وارد می‌شود و در حین گذر از این مارپیچ‌ها فشرده می‌گردد. روتور Female دارای چندین شیار هم راستا می‌باشد که هوا درون آنها قرار می‌گیرد، پره‌های روتور Male به تدریج درون این شیارها به جلو می‌روند و با کاهش فضای بین دو شیار، هوا متراکم می‌گردد. این فرایند در شکل زیر نشان داده شده است:

انتخاب واحد هواساز مناسب برای کمپرسور اسکرو بر اساس ظرفیت هوادهی مورد نیاز و همچنین دور واحد هواساز انتخاب می‌گردد. واضح است هر چه واحد هواساز بزرگتر باشد دور آن پایین‌تر بوده و در نتیجه طول عمر بالاتر و استهلاک آن کمتر خواهد شد.

استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
هولدینگ آبیاران پویان آذر

بزرگترین وارد کننده انواع کالاهای صنعتی با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی برای استفاده های متنوع از منابع معتبر مختلف داخل و خارج از کشور. شرکت آبیاران پویان آذر، از یک پیشینه فعالیتی پنجاه ساله برخوردار می باشد به طوریکه در طول مدت طولانی فعالیت های گذشته خود، توانسته است نام و عنوان طیف گسترده و مناسبی از شرکت های بزرگ صاحب برند داخلی و خارجی را بعنوان شرکای مطمئن تجاری در لیست مراودات بازرگانی خود داشته باشد

ساماندهی
 
تندیس آبیاران
جشنواره وب ایران

دفاتر فروش

تبریز، میدان راه آهن، جاده سنتو، 200 متر مانده به پمپ بنزین
تهران، خیابان فتح، مابین فتح و شیر پاستوریزه، روبروی یخچال
شعبه دوم تبریز، چهارراه نادر، جنب ایستگاه آتش نشانی

کارخانه: تبریز، قراملک، جنب دانشکده صنایع و معادن

 
 


تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه صنعتی آبیاران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از محصولات و کاتالوگ های انحصاری آبیاران پیگرد قانونی دارد

تماس با واحد فروش
واتس آپ