کامینز
صفحه اصلی/موتور ژنراتور/موتور تک دیزلی/کامینز

تبدیل واحد های الکتریکی

تبدیل

مقدار مورد نظر

نتیجه محاسبه

موتور دیزلی کامینز (Cummins Diesel Engine)

قیمت موتور دیزلی کامینز , کومنز - نمایندگی فروش انواع موتور کامینز، دائم کار و اضطراری، مشاوره خرید، نصب و راه اندازی، راهنمایی، گارانتی، مشخصات فنی، خدمات پس از فروش و جهت استعلام قیمت موتور کومنز و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

 

مجموعه کامینز (Cummins) فعالیت خود را در ساخت موتور از سال 1919، در محل فعلی خود و مقر اصلی آن در کلمبوس ، ایندیانا آغاز کرد. اولین طراحی موتور کامینز با تزریق مستقیم، مدل F بود، این شرکت به یکی از برجسته‌ترین طراحان و تولیدکنندگان موتور و ژنراتور تبدیل شد تا اقتصاد صنعتی رو به رشد را طرح‌ریزی کند.

تا سال 1928، شرکت کامینز با علم بر اینکه صنعت خودرو، راهی برای پیشرفت فناوری و نام تجاری آن است، در عرض چند سال ، این شرکت اولین موتورهای دیزلی امروزی را طراحی و تولید کرد. یک موتور دیزلی که مخصوص بازار کامیون های تجاری ساخته شده است. البته بعداً در انبوهی از وانت های سنگین مصرفی نیز بکار برده شد و سپس با ارتقاع این موتورها توانست در صنعت تولید برق نیز با برند دیزل ژنراتور های کامینز سهم بسازی را در این صنعت به خود اختصاص دهد.

امروزه از موتورهای کامینز نه تنها در کامیون های متوسط ​​و سنگین استفاده می شود، بلکه برای موتورهای تجاری ساخته می شود که در بسیاری از صنایع و تجهیزات خدمات ارائه می کنند. که می توان به سیستم های ساخت و ساز، معدن و حفاری، کشاورزی، ریلی, دیزل ژنراتورها و سیستم های دفاع نظامی اشاره کرد.

موتور دیزلی کامینز

نمای باز موتور دیزلی کامینز

 

 

نمایش بیشتر

لیست قیمت و مشخصات سایر برندها


لوگوی آبیاران
تخفیفات آبیاران

سایر محصولات آبیاران


تماس با واحد فروش
واتس آپ