لوگوی آبیاران

پمپ آب خانگی برای طبقه هفتم

دانستن بهترین پمپ های آب خانگی برای ساختمان های 1 تا 7 طبقه به شما کمک می کند تا پمپی را خریداری کنید که با نیاز های شما مطابقت دارد، زیرا مردم اغلب برای انتخاب یک پمپ آب خانگی ساده با مشکل مواجه هستند زیرا نمی دانند کدام پمپ برای ساختمان آن ها مناسب است. از این رو در این مقاله بهترین پمپ آب خانگی برای ساختمان های 7 طبقه را به شما معرفی می کنیم تا در هنگام خرید بتوانید متناسب با نیاز خود انتخاب کنید و با نهایت رضایت را از آن داشته باشید، پس با ما همراه باشید.

پمپ آب برای ساختمان 7 طبقه

پمپ های آب خانگی ممکن است بسته به مشخصات محل استفاده متفاوت باشد. واضح است که علاوه بر هزینه بالا، انتخاب پمپ آب با فشار و دبی بالا می تواند به خانه آسیب برساند. از طرفی پمپی با فشار کم و دبی کم جوابگوی نیاز شما نخواهد بود. پمپ های آب یکی از مهم ترین و پر کاربرد ترین لوازم و تجهیزات می باشد که در سال های اخیر با توجه به افزایش ارتفاع ساختمان های مسکونی و تجاری تقاضا برای استفاده از این تجهیزات بسیار افزایش یافته است.

استفاده از پمپ های آب برای تامین آب مناسب در ساختمان ها از اهمیت بالایی برخوردار است و با توجه به نیاز های مختلف افراد، سه نوع پمپ جت، پمپ محیطی و پمپ گریز از مرکز (سانتریفیوژ) طراحی و تولید می شود. در مصارف خانگی زمانی که نیاز به افزایش فشار آب باشد، در این حالت پمپ خانگی کار می کند و وظیفه اصلی تامین فشار آب به ساختمان را بر عهده می گیرد.

بدون شک انتخاب پمپ آب مناسب برای ساختمان یا آپارتمان در بین انواع مختلف این محصول، برآورد نیاز های خود از جمله متراژ واحد ها، تعداد واحد ها و تعداد طبقات با توجه به مشخصات برای شما سخت و دشوار است. قدرت فنی دستگاه مناسب ترین و بهترین گزینه را در اولویت خرید خود قرار دهید. انتخاب پمپ آب مناسب برای یک ساختمان 7 طبقه بسته به تعداد واحد ها متفاوت است، اما بهترین انتخاب استفاده از پمپ های دو پروانه با درگاه های ورودی و خروجی ⅕ اینچ است که ارتفاع نسبتا خوبی با دبی بسیار زیاد دارند.

مطالب مرتبط: پمپ آب برای طبقه ششم

پمپ آب ساختمان 7 طبقه بسته به تعداد واحد ها متفاوت است. اما بهترین پیشنهاد استفاده از پمپ های دو پروانه با ورودی و خروجی 1.5 اینچی است که هد نسبتا خوبی دارند. به همین دلیل پیشنهاد پمپ آب مناسب برای ساختمان 7 طبقه برای یک، دو یا سه واحد یکسان است که در انتهای مطالب در جدول می توانید بهترین پمپ آب ها را با مقرون به صرفه ترین قیمت بازار مشاهده می کنید.

برای هر یک از این پمپ های پیشنهادی باید از مخزن فشار یا کلید اتوماتیک استفاده کنید، در این مورد می توانید با کارشناسان زبده ما در این زمینه در مجموعه آبیاران تماس گرفته و مشورت کنید، اما به طور کلی برای ساختمان های 1 تا 3 طبقه می توانید از منبع انبساط 24 لیتری استفاده کنید، برای ساختمان های 4. و 5 طبقه منبع انبساط 50 تا 60 لیتر و منبع انبساط 80 تا 100 لیتر برای ساختمان های 6 و 7 طبقه برای استفاده مناسب است.

استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
هولدینگ آبیاران پویان آذر

بزرگترین وارد کننده انواع کالاهای صنعتی با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی برای استفاده های متنوع از منابع معتبر مختلف داخل و خارج از کشور. شرکت آبیاران پویان آذر، از یک پیشینه فعالیتی پنجاه ساله برخوردار می باشد به طوریکه در طول مدت طولانی فعالیت های گذشته خود، توانسته است نام و عنوان طیف گسترده و مناسبی از شرکت های بزرگ صاحب برند داخلی و خارجی را بعنوان شرکای مطمئن تجاری در لیست مراودات بازرگانی خود داشته باشد

دفاتر فروش

تبریز، میدان راه آهن، جاده سنتو، 200 متر مانده به پمپ بنزین
تهران، خیابان فتح، مابین فتح و شیر پاستوریزه، روبروی یخچال
شعبه دوم تبریز، چهارراه نادر، جنب ایستگاه آتش نشانی

کارخانه: تبریز، قراملک، جنب دانشکده صنایع و معادن

 
 


تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه صنعتی آبیاران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از محصولات و کاتالوگ های انحصاری آبیاران پیگرد قانونی دارد