ترمز
صفحه اصلی/الکتروموتور/قطعات الکتروموتور/ترمز

ترمز الکتروموتور

قیمت ترمز الکتروموتورفروش انواع ترمز الکتروموتور موتوژن، الکتروژن، جمکو و چینی و مشاوره خرید، راهنمایی، مشخصات فنی، خدمات پس از فروش و جهت استعلام قیمت ترمز الکتروموتور و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

 

در بعضی از تجهیزات صنعتی لازم بوده و وظیفه توقف در گردش الکتروموتور پس از قطع جریات برق را دارد و به طور کلی به دسته های زیر دسته بندی می شوند

ترمزهایی که با اینورتر یا درايو موتور کار میکنند

این ترمزها توسط اینورتر یکی از با اطمینان ترین و بهترین نوع ترمز میان ترمزهاي لحظه ای کوتاه در الکتروموتورها می باشند.

در دستگاههای صنعتی گاهی ترمز هایی مورد استفاده قرار مي گيرند که موجب  راه اندازی پله ای موتور میشود.

اين سیستم ها دارای ميکروپروسسور هايی هستند که خاصیت برنامه پذيری را دارند که بوسیله کاربر گزینه ها ، تنظيم وبرنامه ریزی میشود وانجام میشود.

ترمز الکتروموتور از نوع جریان مستقیم

اين ترمز الکتروموتور زمانی مورد استفاده قرار میگیرد که روتور توقف لحظه ای در زمان استپ اتفاق بیافتد و سیستم گردشی ترمز تا جند لحظه بعد از استپ موتور در مدار باقی باشد.

درنوع دستگاه هایی که قرار باشد دستگاه زیر بار فشار توقف نماید استفاده از این نوع ترمز های جریان مستقیم توصیه نمیشود زیرا پس از قطع شدن مدار ترمز الکتروموتور بخاطر فشار بار شروع به چرخیدن میکند.

ترمز الکتروموتور از نوع جریان معکوس

عملکرد این نوع ترمز ها به این صورت است که با تغيير در جهت گردش جریان عمل میکند به این صورت که در موتورهای سه فاز با تعويض جای دو فاز و در موتورهای تک فاز با تعويض يکی از دو سر سيم پيچ اصلی يا موقت صورت میگیرد.

عملکرد این نوع ترمز ها با قطع موتور باعث میشود فورا کنتاتور با مدار جهت مخالف وارد مدار میشود و یک نیرویی در جهت مخالف گردش موتور اعمال شود  و باعت توقف روتور شود.

نمایش بیشتر

لیست قیمت و مشخصات سایر برندها


لوگوی آبیاران
تخفیفات آبیاران

سایر محصولات آبیاران


تماس با واحد فروش
واتس آپ