ولوو پنتا
صفحه اصلی/موتور ژنراتور/موتور تک دیزلی/ولوو پنتا

تبدیل واحد های الکتریکی

تبدیل

مقدار مورد نظر

نتیجه محاسبه

موتور دیزلی ولوو پنتا (Volvo Penta Diesel Engine)

قیمت موتور دیزلی ولوو پنتانمایندگی فروش انواع موتور ولوو پنتا، دائم کار و اضطراری، مشاوره خرید، نصب و راه اندازی، راهنمایی، گارانتی، مشخصات فنی، خدمات پس از فروش و جهت استعلام قیمت موتور تک دیزل ولوو پنتا و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

 

استفاده از ژنراتور، چه به صورت دائم‌کار باشد و چه برای کارهای اضطراری، در هر دو حالت ، قابل اطمینان بودنش در زمان کار ، یک ضرورت است. موتورهای تولید برق ولوو پنتا برای عملکرد قابل اطمینان طراحی و تولید شده اند و به طور گسترده‌ای در سخت‌ترین محیط‌های جهان آزمایش شده‌اند. موتورهای ولوو پنتا برای عملکرد طولانی مدت طراحی و توسعه یافته اند.

ولوو پنتا به عنوان بخشی از گروه ولوو - پیشرو در فناوری موتور دیزل - با توسعه فناوری‌های ابداعی و نیز راه‌حل‌هایی برای مصرف کم سوخت، به اعتبار و روند اصلی کسب و کار شما کمک شایانی می‌کند.

مجموعه آبیاران مفتخر است که بزرگترین شبکه توزیع و خدمات موتور تک‌های تولید Volvo Penta می‌باشد. تمرکز اصلی ما در آبیاران بر این است که تجارت خود را با دقت و ظرفیت کامل ادامه دهیم. برای انجام این کار، کارشناسان و تکنسین‌های محصولات ما، با شما همکاری خواهند کرد تا یک راه حل بنیادی و اساسی پیدا کنند و شما را در حداکثر زمان کار موتور و کنترل هزینه را یاری کند، تا شما فرصت بیشتری برای تمرکز بر کار اصلی خود داشته باشید.

موتور دیزلی ولوو پنتا

برخی از ویژگی‌های موتور دیزلی ولوو پنتا

  • برای تولید برق کارآمد و حداکثر زمان مصرف طراحی شده است. طراحی مستحکم، موتور را بسیار قابل اعتماد می کند. بلوک سیلندر خطی سفت و سخت آن با یاتاقان های میل لنگ بادوام، منیفولد اگزوز با هوا و توربو موتور بسیار قدرتمندی را ارائه می دهد.
  • عملکرد روان این موتور دیزلی مقاوم و کاملاً متعادل منجر به حداقل سطح لرزش و صدا و همچنین میزان انتشار کنترل شده می شود.
  • پیشرفته‌ترین سیستم، سیستم تزریق و شارژ با تکنولوژی بالا، با تلفات داخلی کم، به احتراق کارآمد و مصرف سوخت کم کمک می‌کند.
  • طراحی جمع و جور موتور منجر به نسبت ابعاد باعث افزایش قدرت موتور می‌شود.·
  • این موتور مجهز به آسترهای قابل تعویض سیلندر و صندلی / راهنماهای سوپاپ است تا از دوام و دوام حداکثر اطمینان حاصل کند.

نمای باز موتور ولوو پنتا

نمایش بیشتر

لیست قیمت و مشخصات سایر برندها


لوگوی آبیاران
تخفیفات آبیاران

سایر محصولات آبیاران


تماس با واحد فروش
واتس آپ