ولوو پنتا
صفحه اصلی/موتور ژنراتور/موتور تک دیزلی/ولوو پنتا

موتور دیزلی ولوو پنتا (Volvo Penta Diesel Engine)

قیمت موتور دیزلی ولوو پنتانمایندگی فروش انواع موتور ولوو پنتا، دائم کار و اضطراری، مشاوره خرید، نصب و راه اندازی، راهنمایی، گارانتی، مشخصات فنی، خدمات پس از فروش و جهت استعلام قیمت موتور تک دیزل ولوو پنتا و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

 

استفاده از ژنراتور، چه به صورت دائم‌کار باشد و چه برای کارهای اضطراری، در هر دو حالت ، قابل اطمینان بودنش در زمان کار ، یک ضرورت است. موتورهای تولید برق ولوو پنتا برای عملکرد قابل اطمینان طراحی و تولید شده اند و به طور گسترده‌ای در سخت‌ترین محیط‌های جهان آزمایش شده‌اند. موتورهای ولوو پنتا برای عملکرد طولانی مدت طراحی و توسعه یافته اند.

ولوو پنتا به عنوان بخشی از گروه ولوو - پیشرو در فناوری موتور دیزل - با توسعه فناوری‌های ابداعی و نیز راه‌حل‌هایی برای مصرف کم سوخت، به اعتبار و روند اصلی کسب و کار شما کمک شایانی می‌کند.

مجموعه آبیاران مفتخر است که بزرگترین شبکه توزیع و خدمات موتور تک‌های تولید Volvo Penta می‌باشد. تمرکز اصلی ما در آبیاران بر این است که تجارت خود را با دقت و ظرفیت کامل ادامه دهیم. برای انجام این کار، کارشناسان و تکنسین‌های محصولات ما، با شما همکاری خواهند کرد تا یک راه حل بنیادی و اساسی پیدا کنند و شما را در حداکثر زمان کار موتور و کنترل هزینه را یاری کند، تا شما فرصت بیشتری برای تمرکز بر کار اصلی خود داشته باشید.

موتور دیزلی ولوو پنتا

برخی از ویژگی‌های موتور دیزلی ولوو پنتا

  • برای تولید برق کارآمد و حداکثر زمان مصرف طراحی شده است. طراحی مستحکم، موتور را بسیار قابل اعتماد می کند. بلوک سیلندر خطی سفت و سخت آن با یاتاقان های میل لنگ بادوام، منیفولد اگزوز با هوا و توربو موتور بسیار قدرتمندی را ارائه می دهد.
  • عملکرد روان این موتور دیزلی مقاوم و کاملاً متعادل منجر به حداقل سطح لرزش و صدا و همچنین میزان انتشار کنترل شده می شود.
  • پیشرفته‌ترین سیستم، سیستم تزریق و شارژ با تکنولوژی بالا، با تلفات داخلی کم، به احتراق کارآمد و مصرف سوخت کم کمک می‌کند.
  • طراحی جمع و جور موتور منجر به نسبت ابعاد باعث افزایش قدرت موتور می‌شود.·
  • این موتور مجهز به آسترهای قابل تعویض سیلندر و صندلی / راهنماهای سوپاپ است تا از دوام و دوام حداکثر اطمینان حاصل کند.

نمای باز موتور ولوو پنتا

نمایش بیشتر

تبدیل واحد های الکتریکی

تبدیل

مقدار مورد نظر

نتیجه محاسبه

لیست قیمت و مشخصات سایر برندها


لوگوی آبیاران
تخفیفات آبیاران

سایر محصولات آبیاران


تماس با واحد فروش
واتس آپ