لوگوی آبیاران

پمپ محیطی

پمپ آب محیطی در انواع توان نیم اسب ، یک اسب و دو اسب از برندهای معتبر پنتاکس، لئو، ابارا، الکتروژن، استریم و ... برای انتخاب و خرید شما فراهم شده است. قیمت پمپ محیطی بسته به نوع نیاز و کاربری‌تان و دریافت مشاوره تخصصی خرید از کارشناسان فروش آبیاران، رقم مقرون به صرفه تری برای شما به همراه خواهد داشت. لطفا در ادامه برای مشاهده مشخصات فنی این نوع پمپ خانگی همراه ما باشید.

پمپ محیطی چیست؟

پمپ های محیطی (Peripheral Pump) ، که به آنها پمپ های احیا کننده یا توربینی نیز گفته می شود با نیروی گریز از مرکز فشار سیال را افزایش داده و سیال را پمپاژ می کند. این نوع پمپ آب یک پمپ سانتریفیوژ واقعی درنظر گرفته نمی شوند اما با نیروی گریز از مرکز کار می کنند. پروانه ی پمپ های محیطی با یک ورودی و یک دهانه خروجی می چرخد. این پروانه متشکل از تعداد زیادی پره های شعاعی در لبه خارجی است. با چرخش پروانه مایع بین پره ها جریان می یابد.

تفاوت پمپ محیطی و گریز از مرکز

  • پمپ های گریز از مرکز برای انتقال سیال تنها طراحی شده اند در حالی که پمپ های محیطی قابلیت پمپاژ سیال همراه مقداری گاز یا هوا را دارد.
  • ارتفاع مکش مثبت خالص (NPSH) پمپ محیطی کمتر از پمپ سانتریفیوژ است.
  • پمپ های محیطی جزو پمپ آب خانگی محسوب می شوند. ولی پمپ های سانتریفیوژ دسته بندی های دیگری نیز دارند.
  • برای مصارف خانگی، در مواردی که هد بالا و دبی کم مورد نیاز است استفاده از پمپ های محیطی پیشنهاد می شود و این پمپ مناسب تر از پمپ سانتریفیوژ می باشد.
استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
هولدینگ آبیاران پویان آذر

بزرگترین وارد کننده انواع کالاهای صنعتی با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی برای استفاده های متنوع از منابع معتبر مختلف داخل و خارج از کشور. شرکت آبیاران پویان آذر، از یک پیشینه فعالیتی پنجاه ساله برخوردار می باشد به طوریکه در طول مدت طولانی فعالیت های گذشته خود، توانسته است نام و عنوان طیف گسترده و مناسبی از شرکت های بزرگ صاحب برند داخلی و خارجی را بعنوان شرکای مطمئن تجاری در لیست مراودات بازرگانی خود داشته باشد

دفاتر فروش

تبریز، میدان راه آهن، جاده سنتو، 200 متر مانده به پمپ بنزین
تهران، خیابان فتح، مابین فتح و شیر پاستوریزه، روبروی یخچال
شعبه دوم تبریز، چهارراه نادر، جنب ایستگاه آتش نشانی

کارخانه: تبریز، قراملک، جنب دانشکده صنایع و معادن

 
 


تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه صنعتی آبیاران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از محصولات و کاتالوگ های انحصاری آبیاران پیگرد قانونی دارد