لوگوی آبیاران

موتور تک کوپ

از موتور تک دیزلی کوپ در دستگاه‌های مختلفی از قبیل موتور ویبراتور، موتور سم‌پاش، ماله پروانه‌ای، بتونیر، تیلر کلتیواتور، دیزل ژنراتور و کاتر آسفالت‌بر استفاده می‌شود. دوام و کارایی قابل اطمینان و قیمت مناسب، همچنین گستره استفاده از موتور تک‌های کوپ، آن را به یکی از برندهای محبوب و پرفروش در بازار ایران تبدیل کرده است.

خرید یک موتور تک دیزلی با توجه به عملکرد مورد انتظار از آن برای کارکرد طولانی مدت و دائمی، نیازمند بررسی دقیق و مطالعه کامل مشخصات فنی موجود برای انواع مدل های موجود در بازار است. استفاده از تجارب متخصصین و دریافت نظرات کارشناسی مشاورین این حوزه، کمک شایانی به انتخاب یک مدل مناسب موتور تک خواهد کرد. موتور تک بنزینی یا گازوئیلی بخش اساسی انواع تجهیزاتی محسوب می شود که با استفاده از تولید انرژی مکانیکی کار می کنند.

موتوربرق ها از مهمترین دستگاه های استفاده کننده از موتورهای دیزلی یا بنزینی یا گازی هستند که کم صدا بودن موتور برق وابسته به عملکرد و جنس و کیفیت خوب موتور تک است.

استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
هولدینگ آبیاران پویان آذر

بزرگترین وارد کننده انواع کالاهای صنعتی با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی برای استفاده های متنوع از منابع معتبر مختلف داخل و خارج از کشور. شرکت آبیاران پویان آذر، از یک پیشینه فعالیتی پنجاه ساله برخوردار می باشد به طوریکه در طول مدت طولانی فعالیت های گذشته خود، توانسته است نام و عنوان طیف گسترده و مناسبی از شرکت های بزرگ صاحب برند داخلی و خارجی را بعنوان شرکای مطمئن تجاری در لیست مراودات بازرگانی خود داشته باشد

ساماندهی
 
تندیس آبیاران
جشنواره وب ایران

دفاتر فروش

تبریز، میدان راه آهن، جاده سنتو، 200 متر مانده به پمپ بنزین
تهران، خیابان فتح، مابین فتح و شیر پاستوریزه، روبروی یخچال
شعبه دوم تبریز، چهارراه نادر، جنب ایستگاه آتش نشانی

کارخانه: تبریز، قراملک، جنب دانشکده صنایع و معادن

 
 


تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه صنعتی آبیاران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از محصولات و کاتالوگ های انحصاری آبیاران پیگرد قانونی دارد