لوگوی آبیاران

تابلو کنترل اتوماتیک

تابلو کنترل اتوماتیک (ATS-Automatic Transfer Switch) بر روی دیزل ژنراتور هایی که به صورت اضطراری مورد استفاده قرار می گیرند نصب می گردد، بدین صورت که با قطع برق شهر، دیزل ژنراتور به وسیله تابلو کنترل اتوماتیک جایگزین برق شهر می شود و پس از وصل شدن برق شهر، دیزل ژنراتور توسط تابلو اتوماتیک از مدار خارج می‌شود. تابلو کنترل اتوماتیک همان "چنج اور" است.

استفاده از تابلو کنترل دیزل ژنراتور، یکی از نیازمندی های مهم برای به کار گیری این دستگاه مولد برق است. تابلو کنترل یکی از اجزای اصلی دیزل ژنراتور، در کنار موتور دیزلی، ژنراتور تک (آلترناتور)، شاسی و سیستم خنک کننده موتور است.

موضوع بسیار قابل توجه در طراحی و استفاده از تابلو کنترل، توجه به کیفیت ساخت و برند قطعات به کار رفته در تابلو است. بدیهی است در صورت وجود قطعات غیر استاندارد از برند های نا معتبر، کاربران ژنراتور برق با مشکلات پیش بینی نشده ای مواجه خواهند شد و هزینه های نگهداری این سیستم مولد برق به مرور زمان برق افزایش خواهد یافت.

شرکت آبیاران با سابقه طولانی در تامین قطعات و لوازم مصرفی صنعتی و الکترونیکی، این اطمینان را برای شما فراهم می کند که در ساخت تابلو کنترل دیزل ژنراتور، از بهترین قطعات الکترونیکی با برند های معتبر اروپایی استفاده خواهد کرد. مجموعه آبیاران دانش طراحی و ساخت سفارشی تابلو کنترل اتوماتیک مطابق نیاز شما را در اختیار دارد.

قیمت تابلو کنترل اتوماتیک دیزل ژنراتور (ATS)

نمایندگی فروش انواع تابلو کنترل اتوماتیک، مشاوره خرید، نصب و راه اندازی، راهنمایی، مشخصات فنی، خدمات پس از فروش و جهت استعلام قیمت تابلو کنترل اتوماتیک دیزل ژنراتور (ATS) و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

تابلو کنترل اتوماتیک 1

در صورت استفاده از تابلو کنترل اتوماتیک مجهز به بردهای کنترلی دیجیتالی، امکان دادن برنامه هفتگی، جهت روشن و خاموش شدن دیزل ژنراتور به طور اتوماتیک وجود دارد .

تابلو کنترل اتوماتیک 2

همچنین نظارت بر پارامترهای الکتریکی و مکانیکی دیزل ژنراتور توسط برد کنترلی که بر پارامترهای مختلف دیزل ژنراتور و شبکه نظارت دارد انجام می پذیرد و در مواقع ضروری با اعمال فرامین لازم ، از سیستم در مقابل خطرات احتمالی محافظت می کند این پارامترها شامل :

  • کنترل و حفاظت از دیزل ژنراتور در مقابل تغییرات پارامترهای ولتاژ، جریان، فرکانس
  • ثبت خطاهای بوجود آمده و ذخیره اطلاعات ژنراتور
  • کنترل و حفاظت از دیزل ژنراتور در برابر کاهش فشار روغن
  • کنترل وحفاظت از دیزل ژنراتور در برابر افزایش دمای آب ، دور غیرمجاز ، افزایش درجه حرارت روغن
  • قابلیت نمایش سنسور سطح آب رادیاتور
  • قابلیت نمایش سنسور سطح سوخت موجود در داخل تانک روزانه
  • حفاظت از ژنراتور در مقابل خطاهای افزایش بار، اتصال کوتاه، ارت فالت و جابجایی توالی فاز به کمک رله های حفاظتی خارجی و داخلی
استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
هولدینگ آبیاران پویان آذر

بزرگترین وارد کننده انواع کالاهای صنعتی با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی برای استفاده های متنوع از منابع معتبر مختلف داخل و خارج از کشور. شرکت آبیاران پویان آذر، از یک پیشینه فعالیتی پنجاه ساله برخوردار می باشد به طوریکه در طول مدت طولانی فعالیت های گذشته خود، توانسته است نام و عنوان طیف گسترده و مناسبی از شرکت های بزرگ صاحب برند داخلی و خارجی را بعنوان شرکای مطمئن تجاری در لیست مراودات بازرگانی خود داشته باشد

ساماندهی
 
تندیس آبیاران
جشنواره وب ایران

دفاتر فروش

تبریز، میدان راه آهن، جاده سنتو، 200 متر مانده به پمپ بنزین
تهران، خیابان فتح، مابین فتح و شیر پاستوریزه، روبروی یخچال
شعبه دوم تبریز، چهارراه نادر، جنب ایستگاه آتش نشانی

کارخانه: تبریز، قراملک، جنب دانشکده صنایع و معادن

 
 


تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه صنعتی آبیاران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از محصولات و کاتالوگ های انحصاری آبیاران پیگرد قانونی دارد