لوگوی آبیاران

سیستم تولید برق و گرما CHP

انرژی مکانیکی تولید شده، برای راندن تجهيزات مکانیکی نظیر کمپرسور ها و یا ژنراتور های برق مورد مصرف قرار گرفته و همچنين انرژی حرارتی تولید شده برای گرمایش و سرمايش مورد استفاده قرار می گیرد و سرمایش با استفاده از واحد های جذبی که با آب داغ، بخار یا گاز های داغ عمل می نمایند، به دست می آید.

استفاده از تبدیل نیروی مکانیکی به نیروی الکتریکی تنها مختص تامین برق نیست. تولید انرژی گرمایی هم کارکرد ویژه دیگری از ژنراتور محسوب می شود که در مواقع نبود یا قطعی برق مورد استفاده قرار می گیرد.

CHP چیست؟

CHP) Combined heat and power) عبارت است از تولید همزمان انرژی الکتریکی (حاصل از انرژی مکانیکی موتور) و انرژی حرارتی مفيد با استفاده از یک منبع انرژی اوليه.

قیمت دیزل ژنراتور با سیستم CHP

تهیه، راهنمایی و فروش انواع دیزل ژنراتور با CHP و مشاوره خرید، نصب و راه اندازی، مشخصات فنی و جهت استعلام قیمت سیستم تولید برق و گرما CHP و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

سیستم تولید برق و گرما

مزایای استفاده از CHP

  • ارتقاء بهره وری انرژی
  • تامین حرارت مطمئن و انعطاف پذیر
  • جلوگیری از آلودگی محیط زیست از طریق کاهش ورود دی اکسید کربن به محيط
  • كاهش هزينه ها
  • استفاده هر چه بيشتر از فضای ساختمان ها
  • کاهش مصرف سوخت
استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
هولدینگ آبیاران پویان آذر

بزرگترین وارد کننده انواع کالاهای صنعتی با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی برای استفاده های متنوع از منابع معتبر مختلف داخل و خارج از کشور. شرکت آبیاران پویان آذر، از یک پیشینه فعالیتی پنجاه ساله برخوردار می باشد به طوریکه در طول مدت طولانی فعالیت های گذشته خود، توانسته است نام و عنوان طیف گسترده و مناسبی از شرکت های بزرگ صاحب برند داخلی و خارجی را بعنوان شرکای مطمئن تجاری در لیست مراودات بازرگانی خود داشته باشد

دفاتر فروش

تبریز، میدان راه آهن، جاده سنتو، 200 متر مانده به پمپ بنزین
تهران، خیابان فتح، مابین فتح و شیر پاستوریزه، روبروی یخچال
شعبه دوم تبریز، چهارراه نادر، جنب ایستگاه آتش نشانی

کارخانه: تبریز، قراملک، جنب دانشکده صنایع و معادن

 
 


تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه صنعتی آبیاران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از محصولات و کاتالوگ های انحصاری آبیاران پیگرد قانونی دارد