لوگوی آبیاران

تله آبگیر  ( Water Separator )

هنگام ورود هوا به تله آبگیر، هوا با یک سری پره فرفره ای شکل برخورد می کند و بر اثر برخورد با این پره هوا، هوا یک مسیر چرخشی و گردابی را داخل هوزینگ تله آبگیر می پیماید. در اثر این حرکت گردشی و نیروی گریز از مرکز قطرات درشت آب از هوا جدا می شوند.

قیمت تله آبگیر کمپرسور نمایندگی فروش انواع تله آب گیر و مشاوره خرید، راهنمایی، مشخصات فنی و جهت استعلام قیمت تله آبگیر و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

 

تله آبگیر چیست ؟

برای حذف قطرات درشت آب بعد از مخزن کمپرسور از تله آبگیر استفاده می شود. تله آبگیر بر اثر فرایند گریز از مرکز قطرات درشت آب را هوای کمپرسور جدا می کند.

کارایی تله آبگیر 

تله آبگیر حداکثر ۳۰ % از آب موجود در هوا را می گیرد.

بیشترین بخش آبی که در لوله ها ایجاد می شود ناشی از بخارات آب حل شده در هوا می باشد که بعد از ورود به خط لوله و خنک شدن در این مسیر به قطرات آب تبدیل می شوند. برای حذف کامل رطوبت می بایست بعد از تله آبگیر، دستگاه خشک کن (درایر) نصب شود.

.

استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
هولدینگ آبیاران پویان آذر

بزرگترین وارد کننده انواع کالاهای صنعتی با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی برای استفاده های متنوع از منابع معتبر مختلف داخل و خارج از کشور. شرکت آبیاران پویان آذر، از یک پیشینه فعالیتی پنجاه ساله برخوردار می باشد به طوریکه در طول مدت طولانی فعالیت های گذشته خود، توانسته است نام و عنوان طیف گسترده و مناسبی از شرکت های بزرگ صاحب برند داخلی و خارجی را بعنوان شرکای مطمئن تجاری در لیست مراودات بازرگانی خود داشته باشد

ساماندهی
 
تندیس آبیاران
جشنواره وب ایران

دفاتر فروش

تبریز، میدان راه آهن، جاده سنتو، 200 متر مانده به پمپ بنزین
تهران، خیابان فتح، مابین فتح و شیر پاستوریزه، روبروی یخچال
شعبه دوم تبریز، چهارراه نادر، جنب ایستگاه آتش نشانی

کارخانه: تبریز، قراملک، جنب دانشکده صنایع و معادن

 
 


تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه صنعتی آبیاران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از محصولات و کاتالوگ های انحصاری آبیاران پیگرد قانونی دارد

تماس با واحد فروش
واتس آپ