لوگوی آبیاران

پمپ خانگی

برای خرید پمپ خانگی بی صدا از برندهای برتر مثل: پنتاکس، ابارا، استریم، الکتروژن و... می توانید از کارشناسان شرکت آبیاران پویان آذر مشاوره تخصصی دریافت کنید. لیست قیمت فروش انواع پمپ خانگی با توان های نیم اسب، یک اسب، یک ونیم اسب، دو اسب بخار و... در ادامه همین صفحه برای انتخاب شما فراهم شده است. پمپ آب خانگی در انواع مختلف: بشقابی، جتی، سیرکولاتور، محیطی و به همراه مخزن انبساط و کلید اتوماتیک قابل ارائه به مشتریان محترم است.

پمپ آب خانگی

در شبکه های آبرسانی شهری، روستایی و صنعتی، گاهی اوقات فشار آب ورودی به ساختمان ها، مجتمع های مسکونی، اداری وتجاری، جهت تامین آب مصرفی با فشار و آبدهی مناسب در طبقات بالایی کافی نیست. در این موارد جهت تقویت فشار آب در ساختمان ها و مجتمع های مسکونی و تجاری کوچک یا متوسط از پمپ آب خانگی استفاده می شود. استفاده از این نوع پمپ باعث کاهش مصرف آب و هزینه های مربوط به مصرف آب خانگی می شود. پمپ آب خانگی معمولا تک فاز است، اگر چه از انواع سه فاز آنها نیز استفاده می شود. تعداد طبقات، تعداد و متراژ واحدهای ساختمان، محل قرارگیری پمپ در سیستم آبرسانی و لوله کشی، سایز لوله های آب، تعداد شیرهای موجود در واحد و فشار آب مورد نیاز پشت شیرها از عوامل موثر در انتخاب این نوع پمپ ها است.

انواع پمپ آب خانگی

انواع پمپ آب خانگی عبارتند از:

 • پمپ جتی
 • پمپ سیرکولاتور
 • پمپ بشقابی
 • پمپ محیطی
 • پمپ آب خانگی با مخزن انبساط
 • پمپ آب خانگی با کلید اتوماتیک

نحوه انتخاب پمپ آب خانگی

عوامل متعددی در انتخاب پمپ آب خانگی موثر می باشند که در زیر به آن ها اشاره می کنیم (بهتر است برای انتخاب دقیق نوع پمپ با کارشناسان فروش شرکت آبیاران تماس حاصل نمایید).

 • تعداد طبقات ساختمان
 • تعداد و متراژ واحدهای مسکونی
 • محل قرارگیری پمپ درسیستم آبرسانی و لوله کشی ساختمان
 • تعداد شیرهای موجود در واحد مسکونی و فشارآب مورد نیاز پشت شیرها
 • سایز لوله های آب ساختمان
 • انتخاب صحیح الکتروموتور برای پمپ آب خانگی

 اجزای پمپ آب خانگی

اجزای پمپ

انواع پمپ خانگی (بر اساس توان)

پمپ خانگی نیم اسب بخار

پمپ آب خانگی نیم اسب بخار، به دلیل توان کمش، برای ساختمان های یک طبقه با حداکثر متراژ 150 متر مناسب است.

پمپ خانگی بشقابی یک اسب بخار

 پمپ آب بشقابی یک اسب، برای ساختمان های سه طبقه و شش واحد با حداکثر متراژ 75 متر برای هر واحد، قابل استفاده است.

پمپ خانگی جتی یک اسب بخار

این نوع پمپ ها، پمپ جتی با توان یک اسب بخار هستند که برای ساختمان های دارای چهار طبقه و 8 واحد با حداکثر متراژ 68 متر برای هر واحد، مناسب است.

پمپ آب خانگی دو پروانه یک اسب بخار

پمپ مدل دو پروانه ای یک اسب بخار در ساختمان های چهار طبقه با تعداد 8 واحد که هر واحد دارای حداکثر 75 متر است، نصب می شود.

پمپ آب خانگی دو پروانه یک و نیم اسب بخار

پمپ های یک و نیم اسب بخار دو پروانه ای جهت استفاده در ساختمان های پنج طبقه با 10 واحد که متراژ هر واحد می تواند حداکثر  100 متر باشد، نصب می گردد.

پمپ خانگی دو اسب بخار

جهت مصرف در ساختمان های پنج طبقه 14 واحد با حداکثر متراژ 100 متر نصب می گردد و برای 20 واحد با میانگین 100 متر متراژ از پمپ های 4 اسب دو پروانه سه فاز استفاده می گردد. اما برای استفاده از پمپ آب در مجتمع های مسکونی که حداقل دارای 20 واحد می باشند نیاز به بوستر پمپ میباشد که بتواند آبرسانی را براحتی انجام دهید.

هنگام راه اندازی و نصب پمپ آب منزل بهتر است مکان نصب پمپ را پائین تر و یا همسطح ورودی آب قرار داده تا فشار مکش ایجاد شده مثبت باشد، اگر این کار در بعضی از شبکه های آبرسانی امکان پذیر نبود، تا آنجائی که وضع ایستگاه های پمپاژ اجازه می دهد باید سعی نمود پمپ نزدیک سطح مایع منبع مکش قرار گیرد تا بخشی از توان پمپ صرف مکش آب نگردد و مشکلات کمتری در کار پمپ ایجاد شود.
مسیر لوله کشی باید حتی المقدور مستقیم و از ایجاد خم ها و زانوها کمتری استفاده گردد، بین زانوئی و محل اتصال مکش باید لوله مستقیمی به طول حداقل 5 برابر قطر مکش فاصله ایجاد نمود. چون در غیراین صورت فشار مکش نامتعادلی ایجاد شده و یک طرف چشمه پروانه و محفظه مکش پر تر از طرف دیگر شده و تلفات هیدرولیکی پمپ زیاد و راندمان پمپ کم می گردد.
باید قطر لوله مکش یک نمره بیشتر از قطر مجرای رانش بوده و اگر امکان پذیر نیست حداقل یکسان باشد،در مجتمع های مسکونی بزرگ که از بوستر پمپ استفاده می گردد توجه به موارد ذیل در طول عمر بوستر پمپ شما موثر خواهد بود. در مسیر رانش پمپ، یک شیر دروازه ای و یک سوپاپ کنترل قرار می دهند، کار این سوپاپ حفظ پمپ در مقابل فشارهای اضافی وارد بر پمپ است.
سوپاپ انتهای لوله مکش باید حداقل 1/5 متر از سطح مایع مکش پائین تر بوده و پمپ نیز باید به سطح منبع مکش نزدیک باشد. پمپ و موتور را باید روی فونداسیون محکمی نگهداشت تا منجر به لرزش و صدای اضافه پمپ نگردد در غیر اینصورت بوش های اتصال محور پمپ و موتور و همچنین یاتاقان های آن خراب و سبب شکستگی محور می گردد.

پمپ خانگی بی صدا یا پمپ خانگی کم صدا

کم صداترین پمپ های موجود در بازار هم دارای صدا می باشند و فقط در میزان بلندی صدا نسبت به هم تفاوت دارند، پس به کار بردن واژه پمپ بی صدا نادرست می باشد و بهتر است به جای آن از واژه پمپ کم صدا استفاده شود. جهت خرید پمپ خانگی کم صدا، کارشناسان ما در این زمینه آماده مشاوره و پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

انواع پمپ خانگی از لحاظ کارکرد

الکتروپمپ های افزایش فشار آب: الکتروموتور پمپ 3000 دور
الکتروپمپ های آب در گردش (سیرکولاتور یا پمپ های برگشت آب گرم): الکتروموتور پمپ 1500 دور، برای برگرداندن آب گرم در یک مدار بسته مثل شوفاژخانه ها. هرچه دور الکتروموتور بیشتر، میزان فشار و صدای تولیدی بیشتر می باشد.

روش تنظیم پمپ آب جتی یا خانگی

الکتروپمپ های آب خانگی به دو دسته تقسیم می شوند.

 • الکتروپمپ های افزایش فشار آب
 • الکتروپمپ های آب در گردش (پمپ سیرکولاتور یا برگشت آب گرم)

الکتروپمپ های آب در گردش، جهت به گردش درآوردن آب گرم در یک مدار بسته (مثل موتور خانه ها) استفاده می گردند و عموما الکتروموتورهای آنها 1500 دور هستند. ولی الکتروموتور های پمپ مورد اول 3000 دور هستند. هرچه میزان دور الکتروموتور بیشتر باشد میزان فشار و صدای تولیدی در هنگام کار بیشتر خواهد بود.

عموما جهت اتوماتیک کردن پمپ های افزایش فشار از سه سیستم استفاده می گردد :

نحوه اتوماتیک کردن پمپ افزایش فشار

 • استفاده از تابلو فرمان برای پمپ سه فاز (به کارگیری اینورتر)
 • استفاده از ست کنترل یا کلید دیجیتال
 • استفاده از منبع تحت فشار

برای کارکرد پمپ ها به صورت اتوماتیک و کاهش دفعات روشن و خاموش شدن پمپ ها و در نتیجه عملکرد کم صدا کردن  پمپ، نیاز به نصب مخزن تحت فشار به همراه درجه و کلید اتوماتیک است. چرا که آب تحت فشار ذخیره شده در منبع مذکور باعث ایجاد یک فشار ثابت در پشت لوله گردیده و در نتیجه کاهش چشمگیر دفعات روشن و خاموش شدن پمپ و همچنین ایجاد جریان متناوب و یکنواخت آب در لوله ها را در پی دارد.

پمپ خانگی با مخزن انبساط

در پمپ خانگی با مخزن انبساط، تعداد دفعات سرویس کردن و کنترل آن بیشتر از دیگر مدل ها می باشد. در این نوع پمپ اندازه منبع انبساط بستگی مستقیم به اندازه آب مصرفی دارد. از اجزا این پمپ می توان به پنج راهی و کلید اتوماتیک، درجه و منبع انبساط اشاره نمود.

پمپ خانگی با کلید اتوماتیک

پمپ خانگی با کلید اتوماتیک نسبت به پمپ خانگی با منبع انبساط نسبتا هزینه کمتری دارد ولی برای استفاده از این نوع پمپ باید میزان باز و بسته شدن شیر را مد نظر قرار داد چون در هر دور باز و بسته شدن شیر کلید اتوماتیک استارت زده و پمپ شروع به کار می کند لذا در مورادی که میزان مصرف بیشتر است باید از این نوع پمپ صرفنظر نمود.

 بوستر پمپ خانگی

بوستر پمپ خانگی به دلیل هزینه نگهداری کم و با صرفه بودن، دارای جایگاه مهمی در صنعت بوده و در نتیجه در اکثر مجتمع های مسکونی و مراکز بزرگ تفریحی، اداری و مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد. از اجزاء تشکیل دهنده بوستر پمپ خانگی می توان به الکترو پمپ، فشار سنج، تابلو کنترل، اینورتر و غیره اشاره نمود. بوستر پمپ ها بسته به میزان مصرف آب در انواع بوستر پمپ های دو و چند پمپه قرار می گیرد. در بوستر پمپ ها جهت کاهش مصرف برق و افزایش طول عمر قطعات پمپ از سیستم های دور متغیر الکترونیکی (اینورتر) استفاده می گردد. عملکرد این سیستم ها به این نحواست که با سنسورهایی که در مدار خروجی پمپ قرار گرفته میزان فشار و دبی پمپ سنجیده شده و با کنترل سرعت دوران الکتروموتور نصب شده بر روی پمپ منجربه کاهش مصرف انرژی می گردد.

نکات پس از خرید پمپ آب خانگی

 • جهت افزایش طول عمر پمپ آب (Water Pump) خود تلاش نمایید منبع دیافراگمی با حجم بالاتر تهیه نمایید.
 • وزن لوله ها را مهار نمایید و توجه نمایید که پمپ زمینی به عنوان تکیه گاه وزن لوله های سیستم لوله کشی در معرض فشار نباشد.
 • مبحث 16 مقررات ملی ساختمان: اتصال پمپ به انشعاب اصلی آب شهری غیر مجاز است، بنابراین برای نصب پمپ باید از لوله اصلی آب شهری جدا شده و در محلی غیر از آن و توسط شیر یکطرفه به سیستم آب شهری اتصال یابد.

الکتروپمپ الکتروژن


انواع برند های پمپ خانگی

Pentax China Electrogen SAER EBARA

پمپ آب خانگی پنتاکس سری PM الکترو پمپ محیطی

پمپ آب خانگی پنتاکس CAM الکترو پمپ خودمکش

پمپ آب خانگی پنتاکس سری CB الکترو پمپ سانتریفیوژ   

پمپ آب خانگی پنتاکس سری AP الکترو پمپ خودمکش

پمپ اب خانگی پنتاکس سری CM الکترو پمپ سانتریفیوژ

لیست الکترو پمپ های سانتریفیوژ خانگی ساخت چین

لیست الکتروپمپ های سانترفیوژ پروانه برنجی ساخت چین

پمپ های خانگی
Beko

پمپ خانگی الکتروژن

پمپ اب خانگی سائر سری BP
الکتروپمپ خانگی

پمپ آب خانگی سائر سری KF 
الکتروپمپ خانگی

پمپ خانگی سائر سری M الکترو پمپ سانتریفیوژ خود مکش

پمپ خانگی سائر سری FC الکتروپمپ
سانتریفیوژ

پمپ خانگی سائر سری CB الکتروپمپ
سانتریفیوژ

پمپ خانگی سائر سری AP الکتروپمپ
خودمکش

پمپ خانگی سائر سری CM-CMP الکتروپمپ سانتریفیوژ تک پروانه

پمپ خانگی ابارا سری AGA-AGC الکتروپمپ خودمکش

پمپ خانگی ابارا سری CDA الکتروپمپ سانتریفیوژ دو پروانه ای چدنی

پمپ خانگی ابارا سری CMA الکتروپمپ سانتریفیوژ تک پروانه ای چدنی

پمپ خانگی ابارا سری CMB الکتروپمپ سانتریفیوژ تک پروانه چدنی

پمپ خانگی ابارا سری CMC الکتروپمپ سانتریفیوژ تک پروانه چدنی

پمپ خانگی ابارا سری PRA الکتروپمپ
محیطی

پمپ خانگی ابارا سری SWA الکتروپمپ افقی خودمکش با فیلتراستخری


پمپ های خانگی الکتروژن Electrogen

پمپ های الکتروژن Electrogen از بهترین پمپ های آب ایرانی است که معمولا به دلیل داشتن دقت بالا، مصرف توان پایین معمولا جهت مصارف خانگی و به منظور افزایش فشار منبع آب در کانال ها و سیستم توزیع خودکار آب نیز استفاده می شود. از بزرگ ترین مزیت های پمپ آب الکتروژن، داشتن گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر است.

مدل توان
(kw)
حداکثر ارتفاع
(m)
حداقل ارتفاع
(m)
حداکثر آبدهی
(l/min)
حداقل آبدهی
(l/min)
تصویر
الکتروپمپ بشقابی مدل CM100 0.75 33 25 90 20 الکتروپمپ خانگی CM100
الکتروپمپ جتی مدل CAM100 0.75 52 20 50 10 الکتروپمپ خانگی CAM100
الکتروپمپ مدل KPM50 0.37 37 5 32 5 الکتروپمپ خانگی KPM50
الکتروپمپ مدل KPM100 0.75 60 10 50 10 الکتروپمپ خانگی KPM100

پمپ های آب خانگی پنتاکس Pentax

شرکت پنتاکس کاملا بر روی سیاست رضایت مشتری کار می کند یعنی با توجه به پیشرفت تکنولوژی موجود محصولات مورد نظر خود را با هدف جلب رضایت مشتریان به فروش می رساند و در زمینه پمپ آب خانگی واقعا موفق است. پمپ آب پنتاکس در انواع قدرت ها و توان ها تولید می شود که در جدول زیر می توانید اطلاعات دقیق تری به دست آورید.

cm100 pump

ساختمان تعداد
واحد
مدل نوع پمپ لوازم
مورد
نیاز
قدرت حداکثر
ارتفاع
حداکثر
آبدهی
دهانه
ورودی
دهانه
خروجی
1 طبقه 1 واحدی PM 45 پنتاکس
کوچک
تکفاز
منبع 24 لیتری - لوازم اتوماتیک 0.5 35 2.4 1 1
2 واحدی PM 45 پنتاکس
کوچک
تکفاز
منبع 24 لیتری - لوازم اتوماتیک 0.5 35 2.4 1 1
2 طبقه 1 واحدی PM 45 پنتاکس
کوچک
تکفاز
منبع 24 لیتری - لوازم اتوماتیک 0.5 35 2.4 1 1
2 واحدی PM 45

پنتاکس
کوچک
تکفاز

منبع 24 لیتری - لوازم اتوماتیک 0.5 35 2.4 1 1
3 طبقه 1 واحدی CM100 بشقابی
تکفاز
پروانه
نوریل
منبع 24 لیتری - لوازم اتوماتیک 1 33 6.3 1 1
2 واحدی CM160 بشقابی
تکفاز
منبع 50 لیتری - لوازم اتوماتیک 1.5 40.5 6.3 1 1
CB160 دو پروانه 
تکفاز
منبع 50 لیتری - لوازم اتوماتیک 1.5 53 6 1 ¼ 1
MB150 دو پروانه
تکفاز
منبع 50 لیتری - لوازم اتوماتیک 1.5 39.5 9 1 ½ 1 ¼
3 واحدی CM160 بشقابی
تکفاز
منبع 50 لیتری - لوازم اتوماتیک 1.5 40.5 6.3 1 1
CB160 دو پروانه 
تکفاز
منبع 50 لیتری - لوازم اتوماتیک 1.5 53 6 1 ¼ 1
MB150 دو پروانه
تکفاز
منبع 50 لیتری - لوازم اتوماتیک 1.5 39.5 9 1 ½ 1 ¼
4 طبقه 1 واحدی CAM100 جتی تکفاز
پروانه
نوریل
منبع 24 لیتری - لوازم اتوماتیک 1 47 3.6 1 1
2 واحدی CB160 دو پروانه 
تکفاز
منبع 60 لیتری - لوازم اتوماتیک 1.5 53 6 1 ¼ 1
MB 200 دو پروانه
تکفاز
منبع 60 لیتری - لوازم اتوماتیک 2.2 43 9 1 ½ 1 ¼
3 واحدی CB 210 دو پروانه 
تکفاز
منبع 80 لیتری - لوازم اتوماتیک 2 53 7.5 1 ¼ 1
MB 200 دو پروانه
تکفاز
منبع 80 لیتری - لوازم اتوماتیک 2.2 43 9 1 ½ 1 ¼
5 طبقه 1 واحدی PM80 پمپ 61
متری تک
فاز
منبع 60 لیتری - لوازم اتوماتیک 1 61 3 1 1
CAM100 جتی تکفاز
پروانه
نوریل
منبع 60 لیتری - لوازم اتوماتیک 1 47 3.6 1 1
2 واحدی CB160 دو پروانه 
تکفاز
منبع 100 لیتری - لوازم اتوماتیک 1.5 53 6 1 ¼ 1
CAB150 کله گلابی
تکفاز
منبع 100 لیتری - لوازم اتوماتیک 1.5 60 5.4 1 ½ 1
3 واحدی CB 210 دو پروانه 
تکفاز
منبع 100 لیتری - لوازم اتوماتیک 2 53 7.5 1 ¼ 1
CAB200

کله گلابی
تکفاز

منبع 100 لیتری - لوازم اتوماتیک 2.2 61 7.2 1 ½ 1
6 طبقه 1 واحدی PM80 پمپ 61
متری تک
فاز
منبع 60 لیتری - لوازم اتوماتیک 1 61 3 1 1
CB160 دو پروانه 
تکفاز
منبع 60 لیتری - لوازم اتوماتیک 1.5 53 6 1 ¼ 1
CAB150 کله گلابی
تکفاز
منبع 60 لیتری - لوازم اتوماتیک 1.5 60 5.4 1 ½ 1
2 واحدی CB 210

دو پروانه 
تکفاز

منبع 80 لیتری - لوازم اتوماتیک 2 53 7.5 1 ¼ 1
CAB200 کله گلابی
تکفاز
منبع 80 لیتری - لوازم اتوماتیک 2.2 61 7.2 1 ½ 1
3 واحدی CAB200 کله گلابی
تکفاز
منبع 100 لیتری - لوازم اتوماتیک 2.2 61 7.2 1 ½ 1
CB 210 دو پروانه 
تکفاز
منبع 100 لیتری - لوازم اتوماتیک 2 53 7.5 1 ¼ 1
U 5-180/6  الکتروپمپ
طبقاتی افقی
منبع 100 لیتری - لوازم اتوماتیک  1.8  69.3  8.4 1  1
4 واحدی CBT 310  دو پروانه 
سه فاز
منبع 100 لیتری - لوازم اتوماتیک  3 64  1 ¼  1
U 7-300/6  الکتروپمپ
طبقاتی افقی
 
منبع 100 لیتری - لوازم اتوماتیک  3  74.3  9.6 1 ¼  1

پمپ آب خانگی پنتاکس سری PM

پمپ پنتاکس سری PM یک پمپ آب خانگی بدنه چدنی کم صدا، حمل و نقل آسان است. پمپ PM پنتاکس برای استفاده در پمپ های آب خانگی کوچک مناسب بوده و در بین پمپ های آب خانگی کم مصرف است. بیشترین کاربرد این پمپ ها در مصارف صنعتی ساده است.

 پمپ خانگی 1

دهانه خروجی

دهانه ورودي

حداکثر آبدهی (m3/h)

حداکثر ارتفاع (m)

قدرت (hp)

نوع پمپ

مدل
1 1 2.4 35 0.5 پنتاکس کوچک تکفاز PM45
1 1 2.4 35 0.5 پوستر کامل پنتاکس کوچک خانگی PM45/S
1 1 3 61 1 پمپ 61 متری تک فاز PM80
1 1 3 88.2 1 پمپ 88 متري تكفاز PM90

پمپ آب خانگی پنتاکس CAM (خودمکش)

این پمپ سانتریفیوژ خود پرایمینگ (خودمکش) برای پمپاژ آب استفاده می شود. توجه داشته باشید که این الکتروپمپ ها حتی می توانند آب مخلوط با گاز را نیز خارج کنند. پمپ های پنتاکس CAM دارای دبی 0.6 تا 4.8 متر مکعب در ساعت و هد تا 60 متر هستند. این پمپ می تواند دمای سیال را از 0 تا 50 درجه سانتیگراد پمپاژ کند. جابه جایی آب و تخلیه مخازن، آبیاری باغات و تخلیه آب استخر از مهم ترین کاربرد های پمپ آب پنتاکس cam است.

پمپ خانگی 2

دهانه خروجی

دهانه ورودي

حداکثر آبدهی (m3/h)

حداکثر ارتفاع (m)

قدرت (hp)

نوع پمپ

مدل
1 1 3.6 47 1 جتی تکفاز واسطه آلومینیوم CAM100/50
1 1 3.6 47 1 جتی تکفاز واسطه چدن CAM100/00
1 1 3.6 47 1 جتی تکفاز پروانه نوریل CAM100/00
1 1 3.6 47 1 پوستر کامل جتی تکفاز واسطه چدن خانگی CAM100/00/S

پمپ آب خانگی پنتاکس سری CB الکترو پمپ سانتریفیوژ

این پمپ سانتریفیوژ به دلیل داشتن دو پروانه هد بالایی در صنعت ساختمان سازی کاربرد فراوانی دارد. در اصطلاح رایج این نوع پمپ بشقابی دو پروانه نامیده می شود.
 از دیگر مشخصات این پمپ می توان به کیفیت اجزای آن، جنس بدنه پمپ که چدن است، جنس پروانه نوریل یا برنج، آب بندی مکانیکی به کار رفته در پمپ سرامیک یا گرافیت و در نهایت جنس شفت فولاد ضد زنگ اشاره کرد.

pentax cb

مدل دهانه خروجی (اینچ) دهانه ورودی (اینچ) حداکثر آبدهی (m³/h) حداکثر ارتفاع (m) قدرت (hp)  نوع پمپ
MB 150/00 1 ¼ 1 ½ 9 39.5 1.5 دو پروانه-تکفاز
MB 200/00 1 ¼ 1 ½ 9 43 2.2 دو پروانه-تکفاز
MBT 300/00 1 ¼ 1 ½ 12 49 3 دو پروانه-تکفاز
CB 100/00 1 1 4.5 42 1 دو پروانه- تكفاز
CB 100/01 1 1 4.5 42 1 دو پروانه (برنجی)- تكفاز
CB 160/00 1 1 ¼ 6 53 1.5 دو پروانه- تكفاز
CB 160/01 1 1 ¼ 6 53 1.5 دو پروانه (برنجی)- تكفاز
CB 210/00 1 1 ¼ 7.5 58 2 دو پروانه- تكفاز
CB 210/01 1 1 ¼ 7.5 58 2 دو پروانه (برنجی)- تكفاز
CB 310/00 1 1 ¼ 9 64 3 دو پروانه –تک فاز
CB 310/01 1 1 ¼ 9 64 3 دو پروانه (برنجی)– تک فاز
CB 400/00 1 ¼ 1 ½ 12 66.9 4 دو پروانه- تكفاز
CB 400/01 1 ¼ 1 ½ 12 66.9 4 دو پروانه (برنجی)- تكفاز
CBT 100/00 1 1 4.5 42 1 دو پروانه (نوريل)– سه فاز
CBT 100/01 1 1 4.5 42 1 دو پروانه (برنجی)– سه فاز
CBT 160/00 1 1 ¼ 6 53 1.5 دو پروانه – سه فاز
CBT 160/01 1 1 ¼ 6 53 1.5 دو پروانه (برنجی)– سه فاز
CBT 210/00 1 1 ¼ 7.5 58 2 دو پروانه – سه فاز
CBT 210/01 1 1 ¼ 7.5 58 2 دو پروانه (برنجی)– سه فاز
CBT 310/00 1 1 ¼ 9 64 3 دو پروانه – سه فاز
CBT 310/01 1 1 ¼ 9 64 3 دو پروانه (برنجی)– سه فاز
CBT 400/00 1 ¼ 1 ½ 12 66.9 4 دو پروانه – سه فاز
CBT 400/01 1 ¼ 1 ½ 12 66.9 4 دو پروانه (برنجی)– سه فاز
CBT 600/00 1 ¼ 1 ½ 12 78.7 5.5 دو پروانه – سه فاز
CBT 600/01 1 ¼ 1 ½ 12 78.7 5.5 دو پروانه (برنجی)– سه فاز
CBT 751/00 1 ¼ 1 ½ 15 90 7.5 دو پروانه – سه فاز
CBT 751/01 1 ¼ 1 ½ 15 90 7.5 دو پروانه (برنجی)– سه فاز
CBT 800 1 ¼ 2 30 77 7.5 دو پروانه – سه فاز
CBT 1000 1 ¼ 2 30 86.4 10 دو پروانه – سه فاز
CBT 1250 1 ¼ 2 30 93.6 12.5 دو پروانه – سه فاز
CBT 1500 1 ¼ 2 36 98.7 15 دو پروانه – سه فاز

پمپ آب خانگی پنتاکس سری AP (خودمکش)

پمپ سری AP پنتاکس، پمپ سانتریفیوژ خود پراینگ با اجکتور خارجی (قابل تبدیل) 2 تا 4 اینچ، برای پمپاژ آب (حتی مخلوط با گاز) استفاده می شود. استفاده از این مدل پمپ پنتاکس برای مصارف کوچک خانگی در نظر گرفته شده است و در صورت اتصال به مخزن اتوکلاو به سیستم فشار اتوماتیک تبدیل می شود.
 پمپ پنتاکس AP دارای دبی 0.18 تا 0.36 متر مکعب در ساعت و هد تا 80 متر است.
این پمپ عمدتاً برای مصارف خانگی، پمپاژ و مکش آب از عمق 50 متری و افزایش فشار، آبیاری و کشاورزی کاربرد دارد.

پمپ خانگی 3

دهانه خروجی

دهانه ورودي

حداکثر آبدهی (m3/h)

حداکثر ارتفاع (m)

قدرت (hp)

نوع پمپ

مدل
1 1 ¼ 2.1 40 1 دو لول تکفاز AP100/00
1 1 ¼ 3.6 50 2.2 دو لول تکفاز AP200/00

پمپ آب خانگی پنتاکس سری CM (سانتریفیوژ)

این پمپ بر اساس استاندارد EN733 طراحی شده است. پمپ پنتاکس CM دارای هد تا 100 متر و دبی 4.5 تا 240 متر مکعب در ساعت می باشد. این پمپ می تواند به طور مداوم کار کند. از دیگر ویژگی های این پمپ کیفیت قطعات آن می باشد.جنس بدنه پمپ از جنس استیل، جنس پروانه از فولاد یا مس، جنس مکانیکی آب بند از سرامیک یا گرافیت می باشد. در پمپ در نهایت مواد شفت از فولاد AISI304 ساخته شده است. 
این پمپ در مصارف خانگی، مصارف صنعتی، سیستم خشکشویی و تهویه مطبوع، پمپ آتش نشانی، بوستر پمپ و سیستم گرمایشی و ... کاربرد فراوانی دارد و به آن پمپ بشقابی نیز می گویند.

 pentax CM

دهانه خروجی دهانه ورودي حداکثر آبدهی(m3/h) حداکثر ارتفاع(m) قدرت(hp) نوع پمپ مدل
1 1 5.4 21.5 0.5 بشقابي تكفاز پروانه نوريل CM 50/00
1 1 5.4 21.5 0.5 بشقابي تكفاز پروانه برنجي CM 50/01
1 1 6.3 33 1 بشقابي تكفاز پروانه نوريل CM 100/00
1 1 6.3 33 1 بشقابي تكفاز پروانه برنجي CM100/01
1 1 6.3 40.5 1.5 بشقابي تكفاز CM160/01
1 1 7.2 50.5 2.2 بشقابي تكفاز CM210/01
1 1 6.3 33 1 بشقابي – سه فاز CMT 100/00
1 1 6.3 33 1 بشقابي – سه فاز CMT 100/01
1 1 6.3 40.5 1.5 بشقابي – سه فاز CMT 160/01
1 1 7.2 50.5 2.2 بشقابي – سه فاز CMT 210/01
1 1 8.4 58.5 3 بشقابي – سه فاز CMT 310/01
1 ¼ 2 15 46.5 4 بشقابي – سه فاز CMT 400
1 ¼ 2 18 56.1 5.5 بشقابي – سه فاز CMT 550

الکترو پمپ های سانتریفیوژ خانگی ساخت چین

پمپ های استیرم دارای ویژگی های خاصی می باشند که در بخش های مختلف قابل استفاده بوده و به همین دلیل کاربرد های فراوانی دارند. بیشترین کاربرد این پمپ ها در تامین آب شرب منازل مسکونی، آب صنایع سبک، سیستم های شستشو، سیستم گرمایشی و .. است.

پمپ خانگی 5

دهانه خروجی
اینچ
دهانه ورودی
اینچ
حداکثر
آبدهی
( m³/h)
حداکثر ارتفاع
(m)
قدرت
KW     HP
نوع پمپ مدل
1 1 2.2 43/4 0/33 0/5 پمپ خانگی 1 اینچ SPM16
1 1 2.4 35 0/15 0/2 بوستر پمپ خودمکش خانگی PW-139EA
1 1 2.1 35 0/33 0/5 پمپ ارتفاع بالا SDB60
1 1 2.1 35 0/33 0/5 پمپ ارتفاع بالا SQB60
1 1 2.7 40 0/55 0/75 یک اینچ ارتفاع بالا SQB70
1 1 3 70 0/75 1 یک اینچ ارتفاع بالا SQB80
1 ½ 1 ½ 3 72 0/75 1 یک اینچ ارتفاع بالا 1.5DB 60
1 1 3.1 50 0/75 1 جتی SJET100L
1 1 5.4 18 0/37 0/5 بشقابی SCM22
1 1 6 20 0/37 0/5 بشقابی0.5 اسب SCPM 130
1 1 6.3 33 0/75 1 بشقابی 1اسب SCM100
1 1 7.2 30 0/75 1 بشقابي پروانه برنجي SCP100
1 1 7.5 30 0/75 1 بشقابي پروانه باكالیت SCPM-158
1 1 7.5 30 0/75 1 بشقابي پروانه برنجي SCPM-158
1 1 7.9 3.6 1.1 5 1.5 بشقابی اسب SCPM 170
1 1 7.9 40 5 2 2 بشقابی اسب SCPM 200
¾ ¾ 2.1 85 0/75 1 پمپ فشار بالا PH90

الکتروپمپ های سانتریفیوژ پروانه برنجی چینی

این پمپ های آب در انواع مدل ها ساخته و عرضه می شوند که بیشترین کاربرد آن ها تامین آب شرب برای منازل مسکونی است. در جدول زیر می توانید انواع الکتروپمپ های الکتروپمپ های سانتریفیوژ پروانه برنجی چینی با مشخصات مختلف مشاهده کنید.

دهانه خروجی
اینچ
دهانه ورودی
اینچ
حداکثر آبدهی
(m³/h)
حداکثر ارتفاع
(m)
قدرت
KW   HP
مدل
2 2 27/6 14 0/92 1/2 SHF5A
2 2 30 20 1/1 1/5 SHFm5BM
2 2 30 24 1/5 2 SHFm5AM
3 3 60 11 1/1 1/5 SHFm6C
3 3 66 15 1/5 2 SHFm6B
3 3 72 18 2/2 3 SHFm6A
4 4 84 14 1/5 2 SHFm6BR
4 4 84 18 2/2 3 SHFm6AR
2 2 18 12/5 0/75 1 SCS10
2 2 42 13 1/1 1/5 SCS15
2 2 48 15 1/5 2 SCS20
3 3 48 17 2/2 3 SCS30
1 1 5/4 28 0/33 0/5 S1DK-20 (0.5HP)
1 ½ 1 ½ 12 21 0/75 1 S1.5DK-20 (1HP)
2 2 27 20 1/1 1/5 S2DK-20B(1.5HP)
2 2 27 28 1/5 2 S2DK-20A(2HP)
2 2 39 34 2/2 3 S2DK-30
2 2 40 28 1/5 2 S2DK-30A(2HP)
2 2 42 34 2/2 3 S2DK-30B(3HP)
2 2 24 20 1/1 1/5 YS200BM

پمپ خانگی ابارا سری AGA-AGC (خودمکش)

الکتروپمپ AGA-AGS از فولاد ساخته شده و دارای ونتوری (اجکتور و دیفیوزر) می باشد. واحد Venturi از PPE-PS تقویت شده با الیاف شیشه ساخته شده است. به دلیل وزن سبک این پمپ خود پرایمینگ، حمل، استفاده و نصب آن آسان است. بدنه پمپ در تمامی مدل های سری AGA-AGS Abara از فولاد و در تماس با سیال از فولاد ضد زنگ 303 می باشد. در مدل AGA 0.6 -0.75-1.00 پروانه ها از PPE+PS می باشد. تقویت شده با الیاف شیشه و در بقیه مدل ها از برنج ساخته شده اند. انواع مهر و موم مکانیکی شامل مواد سرامیکی / کربنی / NBR است. مهم ترین کاربرد های این پمپ ها برای افزايش فشار، آبياری، كارواش، تخليه استخر و به طور كلی پمپاژ آب تميز است.

p agc

 

مدل توان Q=آبدهی
تک فاز
230V
سه فاز
230/400V
دهانه ورودی دهانه خروجی l/min   5 10 20 30 45 50 60 80 100 130 160
اینچ اینچ [HP] [kW] m3/h 0,3 0,6 1,2 1,8 2,7 3 3,6 4,8 6 7,8 9,6
H=حداکثر ارتفاع
AGC 1.50 M AGC 1.50 T 1” 1” 1,5 1,1 - 38,5 37,0 35,6 33,5 32,7 31,4 28,7 26,1 22,4 19,0
AGC 2.00 M AGC 2.00 T 1 ½” 1 ½” 2 1,5 - 51,0 49,9 48,8 46,9 46,3 44,9 42,0 38,7 33,2 27,0
- AGC 3.00 T 1 ½” 1 ½” 3 2,2 - 58,0 55,6 53,3 50,1 49,1 47,1 43,4 40,2 35,9 32,5

پمپ خانگی ابارا سری CDA الکتروپمپ سانتریفیوژ دو پروانه ای چدنی

پمپ های گریز از مرکز ابارا CDA دارای دو پروانه و بدنه پمپ چدن است. این طیف از پمپ های ابارا جزء محدوده پمپ های صفحه ای می باشد. دو پروانه در فضای فشرده باعث افزایش کارایی و کارایی این پمپ می شود. پمپ های EBARA CDA در مصارف صنعتی و معمولی برای افزایش فشار آب تمیز و عاری از ذرات خورنده استفاده می شوند. مهر و موم مکانیکی در این پمپ سرامیک/کربن/NBR است. مواد پروانه در این مدل CDA PPE+PS است. برخی از مدل ها از فولاد و برخی دیگر از برنج ساخته شده اند. این پمپ ابارا دارای پسوند IE2 و IE3 است. موتور های کلاس E مصرف انرژی پایین و راندمان بالایی دارند. این مدل مناسب افزايش فشار آب براي آبياری و جهت كار با سيالات غير خورنده برای مصارف معمولی و صنعتی است.

p cda

مدل توان Q=آبدهی
تک فاز
230V
سه فاز
230/400V
دهانه ورودی دهانه خروجی l/min    20 40 50 80 90 100 110 140 170 190 210
اینچ اینچ [HP] [kW] m3/h   1,2 2,4 3 4,8 5,4 6 6,6 8,4 10,2 11,4 12,6
H=حداکثر ارتفاع
CDA 0.75 M CDA 0.75 T 1 " 1 " 0,75 0,55 33,0 30,2 27,9 17,0 - - - - - - -
CDA 1.00 M CDA 1.00 T 1 " 1 " 1 0,75 39,5 37,0 35,2 27,0 21,0 - - - - - -
CDA 1.50 M CDA 1.50 T 1 " 1 ¼ " 1,5 1,1 50,8 48,8 47,1 38,4 33,4 27,5 - - - - -
CDA 2.00 M CDA 2.00 T 1 " 1 ¼ " 2 1,5 60,5 58,6 56,9 49,8 46,5 40,3 32,5 - - - -
- CDA 3.00 T 1 " 1 ¼ " 3 2,2 - 60,5 59,3 54,1 51,6 48,4 44,6 32,0 - - -
- CDA 4.00 T 1 ¼ " 1 ½ " 4 3 - - 67,0 64,8 63,9 62,5 62,0 58,0 53,5 48,0 -
- CDA 5.50 T 1 ¼ " 1 ½ " 5,5 4 - - 76,5 73,9 72,9 71,8 70,5 66,8 62,0 58,3 54,0

پمپ خانگی ابارا سری CMA (سانتریفیوژ تک پروانه ای چدنی)

پمپ Ebara سری CMA مانند سری Ebara CDA از خانواده پمپ های بشقابی است. این پمپ تک پروانه از نوع گریز از مرکز (سانتریفیوژ) و بسته است. پروانه در برخی مدل ها از تکنو پلیمر و در برخی دیگر از مس ساخته شده است. سری CMA به دلیل داشتن بدنه استیل دارای مقاومت بالا و عملکرد بی صدا یکی از محبوب ترین مدل های پمپ آب خانگی است. کاربرد این مدل عموما برای مصارف معمولی خانگی، تحت فشار و آبیاری مناسب است.

cma

مدل توان Q=آبدهی
تک فاز
230V
سه فاز
230/400V
دهانه ورودی دهانه خروجی l/min   20 40 60 80 85 90 95 110 120 140
اینچ اینچ [HP] [kW] m3/h  1,2 2,4 3,6 4,8 5,1 5,4 5,7 6,6 7,2 8,4
H=حداکثر ارتفاع
CMA 0.50 M CMA 0.50 T 1 " 1 " 0,5 0,37 20,9 19,5 17,6 14,9 14,0 13,1 - - - -
CMA 0.75 M CMA 0.75 T 1 " 1 " 0,75 0,55 29,7 27,8 24,9 21,1 20,2 - - - - -
CMA 1.00 M CMA 1.00 T 1 " 1 " 1 0,75 33,0 31,9 29,9 26,6 25,6 24,6 23,5 - - -
CMA 1.50 M CMA 1.50 T 1 " 1 ¼ " 1,5 1,1 39,5 39,0 38,3 37,0 36,5 36,1 35,6 34,5 - -
CMA 2.00 M CMA 2.00 T 1 " 1 ¼ " 2 1,5 47,5 47,0 46,0 45,0 45,0 44,5 44,0 43,0 42,0 -
- CMA 3.00 T 1 " 1 ¼ " 3 2,2 53,0 52,5 51,0 49,5 49,0 49,0 48,5 46,5 45,5 42,5

پمپ خانگی ابارا سری CMB (سانتریفیوژ تک پروانه چدنی)

سری CMB پمپ های ابارا، الکتروپمپ های سانتریفیوژ استیل ضد زنگ چدنی با تک پروانه هستند. از این پمپ برای افزایش فشار سیال بدون مواد مضر (خورنده) استفاده می شود و کاربرد آن در مصارف صنعتی زیاد است. پمپ های تک پروانه CMB را در انواع مدل ها در جدول زیر می توانید مشاهده کنید:

cma

مدل توان Q=آبدهی  
تک فاز
230V
سه فاز
230/400V
دهانه ورودی دهانه خروجی l/min             100 150 200 250 280  
اینچ اینچ [HP] [kW] m3/h                 6 9 12 15,1 16,9
H=حداکثر ارتفاع
CMB 0.75 M CMB 0.75 T 1 ¼ " 2 " 0,75 0,55 14,6 13,2 10,9 8,1 -
CMB 1.00 M CMB 1.00 T 1 ¼ " 2 " 1 0,75 18,6 17,5 15,7 13,1 -
CMB 1.50 M CMB 1.50 T 1 ¼ " 2 " 1,5 1,1 22,5 21,6 20,0 17,8 16,2
CMB 2.00 M CMB 2.00 T 1 ¼ " 2 " 2 1,5 30,8 29,7 28,0 25,4 23,6
- CMB 3.00 T 1 ¼ " 2 " 3 2,2 35,4 34,4 32,7 30,2 28,5
- CMB 4.00 T 1 ¼ " 2 " 4 3 45,5 44,0 42,0 37,8 36,2
- CMB 5.50 T 1 ¼ " 2 " 5,5 4 57,0 56,0 53,5 50,5 48,0

پمپ خانگی ابارا سری CMC (سانتریفیوژ تک پروانه چدنی)

پمپ های سری CMC Ebara از جمله سری های CDA، CMA و CMB از جمله پمپ های سانتریفیوژ هستند و برای افزایش فشار آب، آبیاری در مقیاس کوچک، انتقال مایعات غیر خورنده و شستشوی خودرو کاربرد دارند.
این مدل پمپ ابارا برای افزایش فشار آب برای آبیاری و کار با مایعات غیر خورنده برای مصارف معمولی و صنعتی مناسب است.

cma

مدل توان Q=آبدهی  
تک فاز
230V
سه فاز
230/400V
 دهانه ورودی  دهانه خروجی l/min          50 100 200 300 400 450  
 اینچ  اینچ [HP] [kW] m3/h            3 6 12 18,1 24,1 27,1
H=حداکثر ارتفاع
CMC 0.75 M CMC 0.75 T 1 ¼ "  0,75 0,55 12,0 11,9 10,7 8,3 5,2 -
CMC 1.00 M CMC 1.00 T  1 ¼ " 1 0,75 14,0 14,0 13,1 10,8 7,4 5,4

پمپ خانگی ابارا سری PRA الکتروپمپ محیطی

پمپ سازگار با محیط زیست PRA با نیم اسب بخار معمولاً برای نیازهای کوچک خانگی استفاده می شود. از این پمپ ها برای انتقال آب گرم تمیز استفاده می شود. لازم به ذکر است که حداکثر دمای آب قابل حمل در این سری از پمپ های ابارا 80 درجه سانتیگراد است. در صورت افزایش دما باعث آسیب به اورینگ و آب بندی مکانیکی و در نتیجه کاهش راندمان پمپ می شود. بدنه این پمپ از چدن، پره از جنس برنج و شفت از فولاد ضد زنگ 303 (به جز مدل PRA 0.50) ساخته شده است.

p pra

مدل پمپ توان kW   l/min 5 10 15 20  35  Q=آبدهی
50 65 70
تک فاز230V 50Hz سه فاز230/400V 50Hz PF Vc m3/h 0.3 0.6 0.9 1.2 2.1 H=حداکثر ارتفاع
3 3. 9 4.2
PRA 0.50M PRA 0.50T CO o 10 450 - 37 33.3 2 . 2 . 5      
PRA 0.80M PRA 0.80T 0. 6 16 450 - 56 50.7 45.1 3 8 25 12    
PRA 1.00M PRA 1.00T 0.75 20 450 - 62 54.4 47 40.4 23 13    
PRA 1.50M PRA 1.50T 1.1 35 450 -   81 747 71.9 55.8 31 18  
PRA 2.00M PRA 2.00T 1.5 40 450 -   88 82.9 77 .8.8 55 43.3 27.4 22

پمپ خانگی ابارا سری SWA (افقی خودمکش با فیلتر استخری)

پمپ برقی استخر Abara SWA دارای عملکرد اضافه بار حرارتی برای محافظت از موتور در برابر مشکلات حرارتی است. این پمپ ها دارای قدرت موتور از 0.5 اسب بخار تا 2 اسب با دور موتور 3000 یا دو پل هستند. درجه محافظت در برابر آب و گرد و غبار موتور IP55 و درجه عایق حرارتی F است. ورودی پمپ استخر swa abara مجهز به فیلتر یا استرینر است که به عنوان موگیر نیز شناخته می شود. بعد از این که آب از طریق برگ گیر استخر وارد ورودی الکتروپمپ شد. معمولا جهت گردش آب در سيستم تصفيه آب استخر ها استفاده می شوند.

p swa

مدل HP CAPACITOR ABSORBED CURENT (A) l/min آبدهی=Q 160 200 250 300 350 400 500
تک فاز |سه فاز   تک فاز سه فاز phase m3/h H= حداکثر ارتفاع 12 14 18 21 24 30
SWA9M   0.5 12.5 3.5 . .   12 10.5 7.6 4.3          
SWA12M SWA 12T 0.6 14 3.9 2.6 1.5   13.1 12.4 10 7.4 4.4        
SWA14M SWA 14T 0.8 20 4.2 2.8 1.6   14.8 13.6 12 10 8        
SWA19M SWA 19T 1 20 5.4 3.2 1.8   16.7 15.8 14 12.8 11.7 8 5    
SWA24M SWA24T 1.5 31.5 8 5.6 3.2   17.8 17 16 15 14.4 12.5 11 9.6  
SWA28M SWA28T 2 35 9.8 6.5 3.7   19 18.6 17.9 17 16.3 15 14 13 7.5

پمپ های خانگی بکو BEKO

پمپ های خانگی بکو از معتبر ترین و با کیفیت ترین پمپ های آب ترکیه هستند. جهت اطلاع از موجوی پمپ های این برند می توانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید و از آخرین قیمت ها با خبر شوید.

پمپ خانگی Beko

نوع پمپ مدل پروانه ورودی و خروجی (اینچ) حداکثر آبدهی (l/min) حداکثر ارتفاع (m)
الکترو پمپ نیم اسب PK60-1 برنجی 1" x 1" 27 38
الکترو پمپ یک اسب بشقابی CPM158 برنجی 1" x 1" 100 36
الکترو پمپ یک اسب جتی JSW/10M برنجی 1" x 1" 90 46
الکترو پمپ 1.5 اسب 2 پروانه 2MCP25/140 برنجی 1 1/4" x 1" 110 54
الکترو پمپ 2 اسب 2 پروانه 2MCP25/160 برنجی 1 1/4" x 1" 125 66

پمپ آب خانگی سائر سری BP الکتروپمپ خانگی

پمپ های SAER یکی از با کیفیت ترین پمپ های مسکونی، تجاری و صنعتی هستند که در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می گیرند. پمپ آب خانگی SAER یکی از معتبر ترین شرکت های تولید کننده انواع پمپ و بوستر پمپ است. عمده فعالیت سائر تولید پمپ های داخلی و بوستر پمپ، پمپ لجن کش، پمپ شناور، پمپ کف است و نمایندگی زیادی در کشور های مختلف دارد. سائر با کادری مجرب و استاندارد های طراحی مدرن یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان الکتروپمپ است.
الکترو پمپ‌ های سانتریفیوژ (گریز از مرکز) محدوده سائر BP در سیستم‌ های آبیاری سطحی، حوضه آبریز دریاچه‌ ها، رودخانه‌ ها، مخازن و بسیاری موارد مختلف صنعتی استفاده می‌ شوند. این مجموعه در ایتالیا طراحی و تولید شده است.

تقویت و افزایش فشار برای سیالات غیر خورنده , دبی پمپ:  210 m³/h  , مصارف کشاورزی , مصارف صنعتی"2 

سائر سری BP

پمپ آب خانگی سائر سری KF  الکتروپمپ خانگی

پمپ های سری KF از نوع محیطی هستند. این پمپ ها به دلیل داشتن پروانه شعاعی در مصرف انرژی صرفه جویی زیادی می کنند. پمپ محیطی جمع و جورSAER KF برای نصب در جاهایی که فضا محدود است ایده آل است. بدنه این پمپ ها از فولاد و پروانه آن از مس می باشد. پمپ محیطی SAER KF با قدرت موتور کم می تواند فشار بالایی ایجاد کند. این پمپ ها عمدتاً برای مصارف عمومی و خانگی، باغ و مزارع، تخلیه مخازن دارای آب تمیز، تقویت و افزایش فشار ‌‌آب گرم و سرد استفاده می شوند.

KF

پمپ خانگی سائر سری M  الکترو پمپ سانتریفیوژ خود مکش

یکی دیگر از پمپ های سری M از نوع جت با سیستم ونتوری داخلی است. این پمپ ها می توانند آب را از عمق 8 تا 9 متر پمپاژ کنند و برای تخلیه حوضچه ها و چاه های کم عمق ایده آل هستند. توان مصرفی پمپ های سری M جتی سائر می تواند تک فاز یا سه فاز باشد. بدنه این پمپ ها از فولاد و پروانه آن از ترموپلاستیک یا مس می باشد. اتصال پمپ جت SAER سری M از نوع مستقیم می باشد. این پمپ ها عمدتا برای سیستم های آبرسانی کشاورزی، ویلایی و صنایع غذایی و بهداشتی استفاده می شوند.

saer m series

پمپ خانگی سائر سری FC الکتروپمپ سانتریفیوژ

پمپ های سری FC از نوع گریز از مرکز (سانتریفیوژ) با دو پروانه هستند. بدنه این پمپ ها چدنی و پروانه ها برنجی است. پمپ های دو پروانه سری SAER FC قادر به ایجاد فشار نسبتا بالا با حداقل قدرت موتور هستند. این پمپ ها در مدل های تک فاز و سه فاز موجود می باشند. پمپ های دو پروانه سری SAER FC برای انتقال آب تمیز تا حداکثر دمای 70 درجه سانتیگراد مناسب هستند. این پمپ ها برای تامین آب در ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری و سیستم آتش نشانی کاربرد فراوانی دارند.

FC SAER

پمپ خانگی سائر سری CB الکتروپمپ سانتریفیوژ

یکی از پمپ های برند سائر، پمپ سانتریفیوژ است که در چند سری تولید می شود. پمپ سانتریفیوژ سری SAER CB یکی از انواع آن می باشد که انواع مختلفی دارد و در ادامه توضیح داده خواهد شد.
این مدل پمپ نوعی پمپ گریز از مرکز است و برای ساخت بدنه از استیل (چدن) استفاده می شود. حداکثر دما برای این پمپ ها تا 70 درجه سانتیگراد است. همچنین حداکثر هد و دبی آن ها به ترتیب 85 متر و 15 متر مکعب در ساعت است.
این سری از پمپ های سانتریفیوژ شرکت SAER که در ایتالیا تولید می شود به دلیل بدنه قوی و قابل اعتماد پمپ در سیستم های خانگی، آبرسانی، آبیاری کاربرد دارد.

cb

پمپ خانگی سائر سری AP الکتروپمپ خودمکش

یکی دیگر از پمپ های سری AP از نوع فاضلاب خود پرایمینگ است که به آن پمپ سوپاپ سرخود نیز می گویند. بدنه و پروانه این پمپ ها از فولاد است. پمپ آبگیری خودکار SAER AP می تواند حباب ها را از آب جدا کند. پروانه این پمپ ها از نوع باز بوده و عملکرد آنها مشابه پمپ گریز از مرکز (سانتریفیوژ) می باشد. سری  AP سائر شامل پمپ های فاضلاب خود پرایم شونده در مدل های تک فاز و سه فاز می باشد. این پمپ ها عمدتا در سیستم های تصفیه فاضلاب، کشاورزی و مصارف عمرانی استفاده می شوند.

 این پمپ به دلیل سیار بودن بیشتر دارای مصارف عمومی از قبیل پمپاژ، جابجایی و انتقال آب رودخانه ها و آب کثیف و انتقال سیال دارای ذرات معلق جامد نیز استفاده می شود.

ap copy

پمپ خانگی سائر سری CM-CMP الکتروپمپ سانتریفیوژ تک پروانه

پمپ سری CM-CMP SAER از نوع سانتریفیوژ تک پروانه است که به دلیل طراحی حفاظ، به آن پمپ صفحه ای نیز می گویند. بدنه این پمپ ها از فولاد و پروانه آن از مس یا پلاستیک ساخته شده است. سری صفحه پمپ SAER CM-CMP با سطح صدای مطلوب برای کاربرد های خانگی مناسب است. طراحی ایتالیایی و کیفیت بالا از مزایای این پمپ ها بشمار می رود. برق مورد استفاده در مدل SAER CM از نوع سه فاز و در مدل CMP از نوع تکفاز می باشد. از دیگر کاربرد های این پمپ ها تقویت و افزایش فشار آب، مصارف آبیاری، مصارف باغبانی، مصارف خانگی و صنعتی است.

cm

استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
هولدینگ آبیاران پویان آذر

بزرگترین وارد کننده انواع کالاهای صنعتی با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی برای استفاده های متنوع از منابع معتبر مختلف داخل و خارج از کشور. شرکت آبیاران پویان آذر، از یک پیشینه فعالیتی پنجاه ساله برخوردار می باشد به طوریکه در طول مدت طولانی فعالیت های گذشته خود، توانسته است نام و عنوان طیف گسترده و مناسبی از شرکت های بزرگ صاحب برند داخلی و خارجی را بعنوان شرکای مطمئن تجاری در لیست مراودات بازرگانی خود داشته باشد

دفاتر فروش

تبریز، میدان راه آهن، جاده سنتو، 200 متر مانده به پمپ بنزین
تهران، خیابان فتح، مابین فتح و شیر پاستوریزه، روبروی یخچال
شعبه دوم تبریز، چهارراه نادر، جنب ایستگاه آتش نشانی

کارخانه: تبریز، قراملک، جنب دانشکده صنایع و معادن

 
 


تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه صنعتی آبیاران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از محصولات و کاتالوگ های انحصاری آبیاران پیگرد قانونی دارد