پرکینز
صفحه اصلی/موتور ژنراتور/موتور تک دیزلی/پرکینز

تبدیل واحد های الکتریکی

تبدیل

مقدار مورد نظر

نتیجه محاسبه

موتور دیزلی پرکینز (Perkins Diesel Engine)

قیمت موتور دیزلی پرکینزنمایندگی فروش انواع موتور پرکینز، دائم کار و اضطراری، مشاوره خرید، نصب و راه اندازی، راهنمایی، گارانتی، مشخصات فنی، خدمات پس از فروش و جهت استعلام قیمتموتور دیزلی پرکینز و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

 

پرکینز (به انگلیسی: Perkins Engines) شرکت صنایع سنگین بریتانیایی است، که در سال 1932 تأسیس شد و امروزه در زمینه ارائه خدمات طراحی و تولید موتورهای درون‌سوز و فناوری‌های مرتبط با آن فعالیت می‌نماید. دفتر مرکزی شرکت پرکینز، در ایستفیلد، پیتربورو، بریتانیا قرار دارد.

شرکت پرکینز به عنوان زیر مجموعه‌ای از شرکت کاترپیلار انواع موتورهای دیزل صنعتی، کشاورزی، عمرانی و تولید توان را تولید می‌کند.

 

تنوع محصول موتور دیزلی پرکینز

پرکینز بیش از 85 سال در زمینه طراحی و ساخت موتورهای دیزلی با عملکرد بالا مشغول تولید و رفع نیاز بازارهای مصرف می باشد. برنامه توسعه مداوم پرکینز به ما این امکان را می دهد که یکی از پیشرفته ترین و جامع ترین محدوده موتورهای دیزلی هدفمند مورد نیاز و تقاضا را ارائه دهیم.

نیاز شما هر چه باشد، ما یک موتور داریم

پرکینز محصولات گسترده ای برای همه کاربری‌ها دارد. از موتورهای کوچک گرفته تا موتورهای بزرگ و قدرتمند، با عملکردی فوق العاده در صرفه جویی مصرف سوخت و هزینه مالکیت پایین. موتورهای پرکینز که برای استفاده های گوناگون بهینه سازی و طراحی شده اند،‌ از سخت ترین استانداردهای جهان برخوردار هستند، بنابراین می توانید اطمینان داشته باشید که پرکینز برای نیاز شما موتور مخصوصی دارد.

موتور دیزلی پرکینز

  • صنعتی

موتورهای پرکینز برای کاربردهای صنعتی ساخته شده اند. از جمله این موارد می توان به تراکتور، تله لندر، سیستم عامل دسترسی، بیل و کمپرسور اشاره کرد، فقط چند مورد از موتورهای صنعتی پرکینز را در دنیا تأمین می کند. موتورهای صنعتی پرکینز دارای طراحی جمع و جور، با تراکم کم و توان بالا و هزینه کمتر می‌باشند.

  • برق

موتورهای الکتریکی پرکینز در سخت ترین محیط ها و تحت چالش برانگیزترین شرایط کار می کنند. هم در مدل های دائم کار و هم در حالت آماده به کار و مصارف ضروری، همچنین این موتورها پاسخ فوری و هزاران ساعت کارکرد قابل اطمینان را ارائه می دهند.

  • دریایی

پرکینز برای کاربردهای دریایی نیز، مدل‌های متعددی را ارائه می‌دهد. موتورهایی برای کشتی های تجاری، صنعتی و حتی موتور برای تولید برق در روی هواپیماها.

آنها با قدرتی قابل اعتماد، دوامی بالا و نیز هزینه و صدا کم را که خواسته و نیاز مشتریان دریایی هستند را تامین می کنند.

نمای باز موتور دیزلی پرکینز

نمایش بیشتر

لیست قیمت و مشخصات سایر برندها


لوگوی آبیاران
تخفیفات آبیاران

سایر محصولات آبیاران


تماس با واحد فروش
واتس آپ