بنز
صفحه اصلی/موتور ژنراتور/موتور تک دیزلی/بنز

تبدیل واحد های الکتریکی

تبدیل

مقدار مورد نظر

نتیجه محاسبه

موتور دیزلی بنز (IDEM Benz Diesel Engine)

قیمت موتور دیزلی بنز ایدمنمایندگی فروش انواع موتور بنز ایدم تبریز، دائم کار و اضطراری، مشاوره خرید، نصب و راه اندازی، راهنمایی، گارانتی، مشخصات فنی، خدمات پس از فروش و جهت استعلام قیمت موتور دیزلی بنز و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

 

شرکت ایدم فعالیت خود را از سال 1348 آغاز کرد و در سال 1350 اولین مدل از موتورهای دیزلی خود را تولید کند. این شرکت محصولات خود را علاوه بر بازار داخلی ایران توانست به سایر کشورها نیز صادر کند که می توان به آلمان، سنگاپور، ترکیه، سوریه، عربستان، آفریقای جنوبی و امارات اشاره کرد.

محصولات تولیدی این شرکت در ابتدا جهت استفاده در اتوبوس ها، مینی بوس ها و کامیون های ایران خودرو دیزل بود. اما هم اکنون با پیشرفت و ارتقاء سطح کیفی تولیدات این مجموعه از نظر آلایندگی و ایمنی دیزل‌های تولیدی خود را به استاندارد یورو 3 رسانید و در حال تولید و عرضه آن است.

این شرکت در کنار تولید موتور های سری 300 موتور هایی با تیپ 457/ 904/ 906 را با سیستم نوین سوخت رسانی الکترونیکی در دست تولید قرار داد. تولیدات این شرکت در گرید A استانداردهای دایملر آلمان قرار دارد.

موتور بنز ایدم تبریز

شرکت بنز هدف خود را برای کسب بازار موفق در داخل کشور و ارز آوری با صادرات محصولات با کیفیت تولید قوای محرکه صنایع داخل و خارج از کشور با نیرو هایی کارآزموده و فناوری پیشرفته برنامه ریزی کرده است که با افزایش رضایت مشتریان و افزایش تنوع تولید به سوی هدف خود پیش می رود.

نمایش بیشتر

لیست قیمت و مشخصات سایر برندها


لوگوی آبیاران
تخفیفات آبیاران

سایر محصولات آبیاران


تماس با واحد فروش
واتس آپ