لوگوی آبیاران

ژنراتور استمفورد چینی

اصالت برند ژنراتور سازی STAMFORD یا استمفورد مربوط به کشور انگلستان می باشد . با توجه به اینکه این برند از قدمت ، کیفیت و مجبوبیت بسیار بالایی برخوردار می باشد ، اغلب کارخانه های تولید کننده ژنراتور در کشور چین و سایر کشور ها اقدام به همکاری مشترک با برند اصلی برای تولید محصولاتی تحت استاندارد و با قیمت مناسب می کنند.

ژنراتور استمفورد چینی محصولی تحت لیسانس و با قابلیت مطلوب در تولید توان خروجی مورد نیاز انواع ژنراتور برق است. این دستگاه آلترناتور یا به اصطلاح ژنراتور تک، با کوپلینگ درست و محاسبات لازم برای تناسب بهتر با قدرت موتور دیزلی انتقال دهنده نیروی مکانیکی به آن، عملکردی مورد انتظار و مطلوب در انواع مصارف اضطراری خانگی و دائم کار صنعتی ارائه می کند.

بکارگیری آلترناتورها با نوع کوپله فابریک یا کوپله سفارشی که در اتصال آنها با موتور دیزلی بر روی شاسی دستگاه ژنراتور دیزلی، مورد استفاده قرار می گیرند، همواره یکی از دو عامل اساسی تعیین قیمت دیزل ژنراتور در مجموع اجزا بکارگرفته شده در این سیستم مولد برق اضطرای یا دائم کار برای انواع مصارف خانگی و صنعتی است.

قیمت ژنراتور استمفورد چینی

نمایندگی فروش ژنراتور استمفورد پاور، دائم کار و اضطراری، مشاوره خرید، نصب و راه اندازی، راهنمایی، گارانتی، مشخصات فنی، خدمات پس از فروش و جهت استعلام قیمت انواع ژنراتور استمفورد پاور چینی و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

این دسته از ژنراتور ها با نام های عمومی استمفورد یا استامفورد کپی ، استمفورد یا استامفورد پاور شناخته می شوند که از سایز 8 کاوا معادل 6.4 کیلووات شروع شده و در حال حاضر تا سایز 770 کاوا معادل 616 کیلووات موجود می باشند.

استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
هولدینگ آبیاران پویان آذر

بزرگترین وارد کننده انواع کالاهای صنعتی با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی برای استفاده های متنوع از منابع معتبر مختلف داخل و خارج از کشور. شرکت آبیاران پویان آذر، از یک پیشینه فعالیتی پنجاه ساله برخوردار می باشد به طوریکه در طول مدت طولانی فعالیت های گذشته خود، توانسته است نام و عنوان طیف گسترده و مناسبی از شرکت های بزرگ صاحب برند داخلی و خارجی را بعنوان شرکای مطمئن تجاری در لیست مراودات بازرگانی خود داشته باشد

دفاتر فروش

تبریز، میدان راه آهن، جاده سنتو، 200 متر مانده به پمپ بنزین
تهران، خیابان فتح، مابین فتح و شیر پاستوریزه، روبروی یخچال
شعبه دوم تبریز، چهارراه نادر، جنب ایستگاه آتش نشانی

کارخانه: تبریز، قراملک، جنب دانشکده صنایع و معادن

 
 


تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه صنعتی آبیاران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از محصولات و کاتالوگ های انحصاری آبیاران پیگرد قانونی دارد