لوگوی آبیاران

ژنراتور (آلترناتور) چینی

آلترناتورهای چینی ST/STC در دو نوع تکفاز و سه فاز طراحی شده که از آنها به عنوان سیستم تولید برق با ظرفیت کوچک استفاده می‌شود. (تامین برق با هدف روشنایی در کشتی ها، خانه و روشن نگه داشتن دستگاه های الکتریکی) مناسب استفاده در شهرها و روستاها، کارهای خدماتی و ساخت و ساز می باشد.

آلترناتورهای چینی با رنج توان گسترده یکی از بهترین گزینه های موجود برای کوپلینگ با انواع موتور در کاربری های گوناگون سیار، خانگی، صنعتی و پروژه ای است. قیمت دیزل ژنراتور تاثیر پذیری زیادی از نوع موتور دیزل و آلترناتور بکار گرفته شده در آن دارد. توان خروجی یک دستگاه ژنراتور بستگی به تناسب درست قدرت موتور دیزلی با آلترناتور یا ژنراتور تک کوپله شده دارد.

استفاده از برق اضطراری در مصارف و کاربری های فاقد دسترسی به شبکه برق شهری اصلی ترین کارکرد یک دستگاه ژنراتور است. این کاربری از نیاز به روشنایی ساختمان ها گرفته تا تامین برق واحدهای صنعتی و وسایل نقلیه نظیر کشتی، قطار و هواپیما گسترده است.

قیمت ژنراتور آلترناتور چینی

نمایندگی فروش انواع ژنراتور چینی استریم ST/STC در انواع تک فاز و سه فاز ، مشاوره خرید، نصب و راه اندازی، راهنمایی، مشخصات فنی، خدمات پس از فروش و جهت استعلام قیمت آلترناتور چینی و یا خرید ، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

ژنراتور چینی ST/STC با کیفیت بالا برق مغناطیسی و الکتریکی ارائه می شود.

استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
هولدینگ آبیاران پویان آذر

بزرگترین وارد کننده انواع کالاهای صنعتی با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی برای استفاده های متنوع از منابع معتبر مختلف داخل و خارج از کشور. شرکت آبیاران پویان آذر، از یک پیشینه فعالیتی پنجاه ساله برخوردار می باشد به طوریکه در طول مدت طولانی فعالیت های گذشته خود، توانسته است نام و عنوان طیف گسترده و مناسبی از شرکت های بزرگ صاحب برند داخلی و خارجی را بعنوان شرکای مطمئن تجاری در لیست مراودات بازرگانی خود داشته باشد

ساماندهی
 
تندیس آبیاران
جشنواره وب ایران

دفاتر فروش

تبریز، میدان راه آهن، جاده سنتو، 200 متر مانده به پمپ بنزین
تهران، خیابان فتح، مابین فتح و شیر پاستوریزه، روبروی یخچال
شعبه دوم تبریز، چهارراه نادر، جنب ایستگاه آتش نشانی

کارخانه: تبریز، قراملک، جنب دانشکده صنایع و معادن

 
 


تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه صنعتی آبیاران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از محصولات و کاتالوگ های انحصاری آبیاران پیگرد قانونی دارد