لوگوی آبیاران

موتور دیزل دویتس آلمان

دویتس به عنوان اولین تولید کننده موتور دیزل چهار زمانه در جهان، بیش از 150 سال در زمینه های فن آوری، قدرت و بهره وری سوخت پیشگام بوده است. بسیاری از مدل های موتورهای دیزلی Deutz برای فروش در حال حاضر مرحله 5 اروپا را آماده کرده اند، در حالی که قدرت و گشتاور زیادی را فراهم می کنند، در استانداردهای آلایندگی پیشگام هستند. در حالی که مراکز قدرت و مراکز خدمات دویتس قطعاً از مجموعه فعلی موتورهای ردیف 4 پشتیبانی می کنند، ما همچنین از موتورهای دیزلی دویتس نسل‌های قبلی پشتیبانی می کنیم.

موتور دیزل دویتس آلمانی، با توجه به سابقه طولانی برند Duetz بهره وری فوق العاده و استاندارد های کیفی سطح اول اروپایی را در اختیار دارد. خرید موتور دیزل، با توجه به توان مورد نیاز برحسب اسب بخار و سایر مشخصات فنی نظیر: سیستم تنفس، سیستم خنک سازی، دور موتور، گشتاور و سایر عوامل موثر در انتخاب آن، انجام می گیرد. در یک دستگاه دیزل ژنراتور، وجود موتور و نحوه اتصال یا کوپلینگ آن با ژنراتور تک، تعیین کننده توان دستگاه بر حسب کیلو ولت آمپر یا به اصطلاح کاوا خواهد بود.

یک سیستم مولد برق که از تبدیل انرژی مکانیکی به الکتریکی اقدام به تامین برق اضطراری یا دائمی برای مصارف خانگی، صنعتی، عمرانی، کشاورزی و ... را بر عهده دارد با نام دستگاه ژنراتور برق شناخته می شود. این سیستم از اتصال چند جز اصلی مانند موتور و ژنراتور تک یا آلترناتور که گاها دینام نیز نامیده می شود، تشکیل شده است.

قیمت موتور دیزلی دویتس

نمایندگی فروش انواع موتور دویتس، دائم کار و اضطراری، مشاوره خرید، نصب و راه اندازی، راهنمایی، گارانتی، مشخصات فنی، خدمات پس از فروش و جهت استعلام قیمت موتور دیزلی دویتس و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

Deutz Diesel Engines برندی دارای اعتبار و قابلیت اطمینان

از سال 1949، نوآوری‌های دویتس منجر به تولید موتورهای دیزلی قدرتمند، جمع و جور و کم مصرف می شود. آنها به دلیل تولید تمیزترین و پیشرفته‌ترین موتورهای دیزلی موجود در بازار به شهرت رسیده اند. دویتس به دلیل برتری با نیازهای تهویه شهرت دارد. از ین رو استفاده از موتور دویتس در دیزل ژنراتور ها رواج بیشتری پیدا کرد.

نمای باز موتور دویتس

استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
هولدینگ آبیاران پویان آذر

بزرگترین وارد کننده انواع کالاهای صنعتی با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی برای استفاده های متنوع از منابع معتبر مختلف داخل و خارج از کشور. شرکت آبیاران پویان آذر، از یک پیشینه فعالیتی پنجاه ساله برخوردار می باشد به طوریکه در طول مدت طولانی فعالیت های گذشته خود، توانسته است نام و عنوان طیف گسترده و مناسبی از شرکت های بزرگ صاحب برند داخلی و خارجی را بعنوان شرکای مطمئن تجاری در لیست مراودات بازرگانی خود داشته باشد

ساماندهی
 
تندیس آبیاران
جشنواره وب ایران

دفاتر فروش

تبریز، میدان راه آهن، جاده سنتو، 200 متر مانده به پمپ بنزین
تهران، خیابان فتح، مابین فتح و شیر پاستوریزه، روبروی یخچال
شعبه دوم تبریز، چهارراه نادر، جنب ایستگاه آتش نشانی

کارخانه: تبریز، قراملک، جنب دانشکده صنایع و معادن

 
 


تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه صنعتی آبیاران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از محصولات و کاتالوگ های انحصاری آبیاران پیگرد قانونی دارد