دویتس آلمان
صفحه اصلی/موتور ژنراتور/موتور تک دیزلی/دویتس آلمان

تبدیل واحد های الکتریکی

تبدیل

مقدار مورد نظر

نتیجه محاسبه

موتور دیزلی دویتس آلمان (DEUTZ Diesel Engine)

قیمت موتور دیزلی دویتس - نمایندگی فروش انواع موتور دویتس، دائم کار و اضطراری، مشاوره خرید، نصب و راه اندازی، راهنمایی، گارانتی، مشخصات فنی، خدمات پس از فروش و جهت استعلام قیمت موتور دیزلی دویتس و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

 

دویتسبه عنوان اولین تولید کننده موتور دیزل چهار زمانه در جهان، بیش از 150 سال در زمینه های فن آوری، قدرت و بهره وری سوخت پیشگام بوده است. بسیاری از مدل های موتورهای دیزلی Deutz برای فروش در حال حاضر مرحله 5 اروپا را آماده کرده اند، در حالی که قدرت و گشتاور زیادی را فراهم می کنند، در استانداردهای آلایندگی پیشگام هستند.

در حالی که مراکز قدرت و مراکز خدمات دویتس قطعاً از مجموعه فعلی موتورهای ردیف 4 پشتیبانی می کنند، ما همچنین از موتورهای دیزلی دویتس نسل‌های قبلی پشتیبانی می کنیم.

Deutz Diesel Engines دارای اعتبار برای قابلیت اطمینان هستند

از سال 1949، نوآوری‌های دویتس منجر به تولید موتورهای دیزلی قدرتمند، جمع و جور و کم مصرف می شود. آنها به دلیل تولید تمیزترین و پیشرفته‌ترین موتورهای دیزلی موجود در بازار به شهرت رسیده اند. دویتس به دلیل برتری با نیازهای تهویه شهرت دارد. از ین رو استفاده از موتور دویتس در دیزل ژنراتور ها رواج بیشتری پیدا کرد.

نمای باز موتور دویتس

نمایش بیشتر

لیست قیمت و مشخصات سایر برندها


لوگوی آبیاران
تخفیفات آبیاران

سایر محصولات آبیاران


تماس با واحد فروش
واتس آپ