صفحه اصلی/موتور ژنراتور/دیزل ژنراتور/کامینز چینی

تبدیل واحد های الکتریکی

تبدیل

مقدار مورد نظر

نتیجه محاسبه

دیزل ژنراتور کامینز چینی (Cummins-Chine GenSet)

قیمت دیزل ژنراتور کامینز چینی - نمایندگی فروش انواع دیزل ژنراتور کامینز چینی، دائم کار و اضطراری، مشاوره خرید، نصب و راه اندازی، راهنمایی، گارانتی، مشخصات فنی، خدمات پس از فروش و جهت استعلام قیمت دیزل ژنراتور کومنز چینی و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

 

کامینز ( CUMMINS ) شرکت صنایع سنگین آمریکایی است، که در سال 1919 توسط کلسی کامینز تاسیس شد و امروزه در زمینه ارائه خدمات طراحی و تولید موتورهای درون‌سوز و فناوری‌های مرتبط با آن، مانند: تولید سامانه‌های سوخت‌رسانی انژکتوری، سامانه‌های کنترل، تجهیزات فیلتراسیون و سیستم‌های تولید برق، فعالیت می‌نماید. محصولات کامینز یکی از قدیمی ترین و پرطرفدار ترین موتور های دیزلی جهان است که به صورت موتور دیزلی دریایی (MARINE ENGINE) و موتور دیزلی صنعتی (GENERATION ENGINE) تولید و عرضه می شود. کیفیت بالا و نیز عملکرد خوب کامینز در شرایط آب و هوایی گوناگون سبب استفاده آن در اغلب نیروگاه های تولد برق گشته است. هم اکنون موتورهای دیزلی کامینز در بسیاری از کشورهای جهان کوپله شده و به عنوان دیزل ژنراتور کوپله فابریک وارد بازار ایران می شود. فقط بخشی از بازگشت مالی شرکت کامینز بیشتر از 9 میلیارد دلار بوده و این شرکت در همه جای دنیا به مانند هندوستان ، آمریکا ، انگلستان ، سنگاپور ، برزیل و چین نزدیک به 500 شرکت مستقل به عنوان توزیع کننده آزاد یا وابسته داشته که توسط 4500 مرکز خدمات و قطعات پشتیبانی می شود.

دیزل ژنراتور کامینز چینی

 

لیست قیمت و مشخصات فنی دیزل ژنراتور کامینز چینی

در ادامه این صفحه می توانید قیمت دیزل ژنراتور کامینز چینی را مشاهده نمایید. جهت اطلاع از قیمت کانوپی کامینز چینی و قیمت کنترل پنل کامینز چینی با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

نصب و راه اندازی دیزل ژنراتور کامینز چینی

نصب و راه اندازی دیزل ژنراتور کامینز چینی توسط تکنسین نصب و راه اندازی آبیاران در محل انجام و تحویل مشتری داده خواهد شد .

گارانتی و ضمانت دیزل ژنراتور کامینز چینی

دیزل ژنراتور های کامینز چینی از زمان نصب و تحویل به مدت 6 ماه یا 600 ساعت کارکرد گارانتی شرکت آبیاران می باشد.

خدمات پس از فروش دیزل ژنراتور کامینز چینی

در صورت بروز مشکل در عملکرد و کارکرد دیزل ژنراتور، بخش پشتیبانی فنی آبیاران تا حداکثر 48 ساعت مورد مربوطه را بررسی و رفع ایراد خواهد نمود.

نمایش بیشتر

لیست قیمت و مشخصات سایر برندها


لوگوی آبیاران
تخفیفات آبیاران

سایر محصولات آبیاران


تماس با واحد فروش
واتس آپ