لوگوی آبیاران

پمپ آب برای ساختمان 4 طبقه

برای انتخاب، مشاهده قیمت و خرید پمپ آب مناسب برای ساختمان 4 طبقه می توانید محصولات ارائه شده در ادامه این صفحه را بررسی کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نیاز شما به پمپ اب برای ساختمان 4 طبقه و قیمت مقرون به صرفه پمپ آب برای آپارتمان چهار طبقه، ضمن تماس با ما از مشاوره تخصصی و رایگان کارشناسان فروش آبیاران استفاده کنید.

همواره برای طبقات بالای ساختمان ها مشکلات ناشی از فشار کم آب وجود دارد. اهالی یک ساختمان 4 طبقه نیز عموما درگیر چنین معظلی هستند. برای این که بتوانید در طبقه چهارم یک ساختمان با مشکلات فشار آب و کمبود آب روبرو نشوید، بهترین پیشنهاد برای شما خرید یک پمپ اب با قیمت مناسب و کارایی و عملکرد مطلوب است.

پمپ برای افزایش فشار آب در منازل، ساختمان ها، آپارتمان ها و ویلا ها استفاده می شود. اندازه واحد، تعداد شیرآلات و تعداد طبقات از عواملی هستند که در قیمت پمپ آب برای منازل مسکونی موثر هستند. پمپ بشقابی، پمپ جتی، پمپ سیرکولاتور، پمپ محیطی و بوستر پمپ از گونه های پمپ های مورد استفاده در منازل هستند که یکی از انواع آن ها بر حسب قیمت مناسب برای ساختمان یا مصارف خانگی مورد نظر انتخاب می شود.

بسیاری از مردم برای خرید یک پمپ آب با قیمت مقرون به صرفه دچار سردرگمی می شوند. بیشتر مشکلات از آن جا است که نمی دانند مثلا چه نوع پمپ آبی برای کاربری آنها مناسب است. متاسفانه بسیاری از افراد اطلاعات نادرستی در این زمینه ارائه می دهند که در آینده استفاده کنندگان از پمپ را با مشکل مواجه خواهد کرد. به همین دلیل شرکت آبیاران به همراه تیم مشاوره تخصصی خود، شما را در انتخاب بهترین پمپ با توجه به کاربری و میزان هد و دبی موردنیازتان، همراهی خواهد کرد.

پمپ آب برای 4 طبقه

در این مقاله قصد داریم به صورت ساده پمپ آب مناسب هر خانه را از برای شما توضیح دهیم. مطمئنا با مطالعه این مقاله مشکل شما در مورد پمپ آب مناسب ساختمانی با 4 طبقه یا کم تر یا بیشتر حل خواهد شد.

پمپ آب مناسب برای طبقه چهارم

اکثر سوالات در مورد خرید پمپ و پمپ آب مناسب برای طبقه 4 می باشد. اگر بگوییم مشکل فشار آب از طبقه سوم شروع می شود، باید گفت که تا طبقه چهارم ادامه دارد و در طبقه 5 به اوج می رسد. مناسب ترین پمپ آب برای یک ساختمان 4 طبقه، پمپ جتی برای ساختمان هایی با یک واحد در هر طبقه و پمپ دو پروانه برای ساختمان هایی با چند واحد در هر طبقه است. قیمت پمپ آب ساختمان 4 طبقه با توجه به مدل، برند و کشور سازنده آن و همچنین قدرت و سایر مشخصات فنی آن تعیین می شود.

پمپ آب مناسب برای طبقه چهارم

برای هر یک از این پمپ های پیشنهادی باید از مخزن فشار یا کلید اتوماتیک استفاده کنید، در این مورد می توانید با کارشناسان ما در مجموعه آبیاران مشاوره بگیرید، اما به طور کلی برای ساختمان های 1 تا 3 طبقه می توانید از منبع انبساط 24 لیتری، برای ساختمان های 4 و 5 طبقه، منبع انبساط 50 تا 60 لیتری و منبع انبساط 80 تا 100 لیتری برای ساختمان های 6 و 7 طبقه استفاده می شود.

سخن آخر

با توجه به گفته های بالا می توانید با کارشناسان متخصص ما در مجموعه آبیاران تماس بگیرید تا تمام راهنمایی های لازم در مورد خرید پمپ آب برای طبقه چهارم ساختمان، همراه با کیفیت عالی و قیمت مقرون بصرفه انجام  دهد.

استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
هولدینگ آبیاران پویان آذر

بزرگترین وارد کننده انواع کالاهای صنعتی با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی برای استفاده های متنوع از منابع معتبر مختلف داخل و خارج از کشور. شرکت آبیاران پویان آذر، از یک پیشینه فعالیتی پنجاه ساله برخوردار می باشد به طوریکه در طول مدت طولانی فعالیت های گذشته خود، توانسته است نام و عنوان طیف گسترده و مناسبی از شرکت های بزرگ صاحب برند داخلی و خارجی را بعنوان شرکای مطمئن تجاری در لیست مراودات بازرگانی خود داشته باشد

ساماندهی
 
تندیس آبیاران
جشنواره وب ایران

دفاتر فروش

تبریز، میدان راه آهن، جاده سنتو، 200 متر مانده به پمپ بنزین
تهران، خیابان فتح، مابین فتح و شیر پاستوریزه، روبروی یخچال
شعبه دوم تبریز، چهارراه نادر، جنب ایستگاه آتش نشانی

کارخانه: تبریز، قراملک، جنب دانشکده صنایع و معادن

 
 


تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه صنعتی آبیاران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از محصولات و کاتالوگ های انحصاری آبیاران پیگرد قانونی دارد