لوگوی آبیاران

خدمات پس از فروش آبیاران

هلدینگ «آبیاران پویان آذر» دانش فنی و تخصص کامل و حرفه‌ای جهت ارائه انواع خدمات مربوط به نصب، راه‌اندازی، تعمیرات و نگهداری دستگاه‌های ژنراتور دیزلی را در اختیار دارد. فعالیت چندین ساله «آبیاران» در زمینه مونتاژ تجهیزات مولد برق، تجربه ارزشمندی برای این مجموعه در پاسخگویی به نیازهای کاربران ژنراتور برق ایجاد کرده است.

واحد فنی مهندسی «آبیاران»، به طور مستقل، دائما در تمامی مراحل لازم جهت استفاده از دیزل ژنراتور، از راه‌اندازی تا بازرسی‌های دوره‌ای، در کنار شما خواهند بود. «آبیاران پویان آذر» در چندین شعبه مختلف مستقر در تهران و تبریز، تمام خدمات مرتبط با فروش و پس از فروش را برای محصولاتی که عرضه می‌کند به ترتیب زیر ارائه می‌کند:

خدمات پس از فروش2

خدمات پس از فروش 1

خدمات پس از فروش 4

خدمات پس از فروش 3

خدمات پس از فروش

استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
هلدینگ آبیاران پویان آذر

مجموعه «آبیاران پویان آذر» یکی از بزرگترین تامین کنندگان عمده تجهیزات صنعتی در داخل کشور است که عرضه با کیفیت‌ترین محصولات از معتبرترین برندهای شناخته شده بین‌المللی را در طول 50 سال فعالیت تجاری خود برعهده داشته است. دانش فنی مونتاژ انواع دستگاه‌های ژنراتور برق در کنار ارائه کامل‌ترین نوع خدمات پس از فروش و گارانتی کالا ، این مجموعه را به بهترین گزینه برای مراودات بازرگانی در نزد شرکای تجاری وفادار خود تبدیل کرده است. ارائه بهترین قیمت بازار در کنار جلب رضایت و حفظ و نگهداشت مشتریان، از مهمترین استراتژی‌های هلدینگ «آبیاران پویان آذر» در طول سالیان طولانی فعالیت اقتصادی آن است.

ساماندهی
 
تندیس آبیاران
جشنواره وب ایران
تماس با واحد فروش
واتس آپ