لوگوی آبیاران
ژنراتور برق موتور برق الکتروموتور پمپ آب کمپرسور گیربکس تجهیزات برق صنعتی سایر محصولات

خدمات پس از فروش آبیاران

شرکت آبیاران پویان آذر با داشتن چندین شعبه در تبریز و تهران با 50 سال سابقه درخشان خود در زمینه واردات، فروش و توزیع انواع ماشین آلات صنعتی و کشاورزی شامل دیزل ژنراتور، ژنراتور های گازی (با گارانتی 12 ماه یا 1200 ساعت کارکرد) تجهیزات برق صنعتی ( کلید ، کنتاکتور، بیمتال، فیوز و ...) الکتروموتور، پمپ، موتور پمپ، کمپرسور، کارواش های خانگی و صنعتی، لیفتراک و بیل بکهو می باشد. 

این شرکت نمایندگی و عاملیت فروش رسمی شرکت موتوژن، جمکو، پمپیران، کمپرسور سازی، پمپ اردیبهشت، سولار پمپ، آسا پمپ، پمپ اطلس، دنا پمپ، پمپ فدک، آبروان و گازار لودر می باشد و همچنین با بهره مندی از مهندسین و متخصصین برجسته و با تجربه، آمادگی خود را در ارائه خدمات در زمینه واردات و فروش و خدمات پس از فروش  و سرویس های دوره ای تجهیزات و تعمیرات، مشاوره فنی به مراکز صنعتی، فولاد، نفت و گاز، آب و فاضلاب، کشاورزی، ساختمانی، راهسازی و تجاری و ... جهت همکاری اعلام می دارد.

 

 

 

 

 


لذا در صورت نیاز به هر یک از موارد فوق ، مراتب را اعلام تا نسب به راهنمایی و عقد قرارداد اقدام گردد.

 

جهت ارائه خدمات از پس از فروش :

021-66648110

جهت ارتباط با واحد تعمیرات به غیر از دیزل ژنراتور :

041-3442-7242

جهت ارتباط با واحد تعمیرات دیزل ژنراتور:

041-3442-7243       021-66648110

 0912-112-7699

 

 

استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
هولدینگ آبیاران پویان آذر

بزرگترین وارد کننده انواع کالاهای صنعتی با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی برای استفاده های متنوع از منابع معتبر مختلف داخل و خارج از کشور. شرکت آبیاران پویان آذر، از یک پیشینه فعالیتی پنجاه ساله برخوردار می باشد به طوریکه در طول مدت دراز فعالیت های گذشته خود، توانسته است نام و عنوان طیف گسترده و مناسبی از شرکت های بزرگ صاحب برند داخلی و خارجی را بعنوان شرکای مطمئن تجاری در لیست مراودات بازرگانی خود داشته باشد

تماس با واحد فروش
واتس آپ