لوگوی آبیاران

خدمات پس از فروش آبیاران

شرکت آبیاران پویان آذر با داشتن چندین شعبه در تبریز و تهران با 50 سال سابقه درخشان خود در زمینه واردات، فروش و توزیع انواع ماشین آلات صنعتی و کشاورزی شامل دیزل ژنراتور، ژنراتور های گازی (با گارانتی 12 ماه یا 1200 ساعت کارکرد) تجهیزات برق صنعتی ( کلید ، کنتاکتور، بیمتال، فیوز و ...) الکتروموتور، پمپ، موتور پمپ، کمپرسور، کارواش های خانگی و صنعتی، لیفتراک و بیل بکهو می باشد. 

این شرکت نمایندگی و عاملیت فروش رسمی شرکت موتوژن، جمکو، پمپیران، کمپرسور سازی، پمپ اردیبهشت، سولار پمپ، آسا پمپ، پمپ اطلس، دنا پمپ، پمپ فدک، آبروان و گازار لودر می باشد و همچنین با بهره مندی از مهندسین و متخصصین برجسته و با تجربه، آمادگی خود را در ارائه خدمات در زمینه واردات و فروش و خدمات پس از فروش  و سرویس های دوره ای تجهیزات و تعمیرات، مشاوره فنی به مراکز صنعتی، فولاد، نفت و گاز، آب و فاضلاب، کشاورزی، ساختمانی، راهسازی و تجاری و ... جهت همکاری اعلام می دارد.


لذا در صورت نیاز به هر یک از موارد فوق ، مراتب را اعلام تا نسب به راهنمایی و عقد قرارداد اقدام گردد.

جهت ارائه خدمات از پس از فروش :

021-66648110

جهت ارتباط با واحد تعمیرات به غیر از دیزل ژنراتور :

041-3442-7242

جهت ارتباط با واحد تعمیرات دیزل ژنراتور:

041-3442-7243       021-66648110

 0912-112-7699

 

استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
هولدینگ آبیاران پویان آذر

بزرگترین وارد کننده انواع کالاهای صنعتی با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی برای استفاده های متنوع از منابع معتبر مختلف داخل و خارج از کشور. شرکت آبیاران پویان آذر، از یک پیشینه فعالیتی پنجاه ساله برخوردار می باشد به طوریکه در طول مدت طولانی فعالیت های گذشته خود، توانسته است نام و عنوان طیف گسترده و مناسبی از شرکت های بزرگ صاحب برند داخلی و خارجی را بعنوان شرکای مطمئن تجاری در لیست مراودات بازرگانی خود داشته باشد

تماس با واحد فروش
واتس آپ