لوگوی آبیاران

موتور برق گازوئیلی | دیزلی

انتخاب و خرید موتور برق دیزلی یا گازسوز با بهترین قیمت توسط مجموعه «آبیاران» به عنوان نمایندگی رسمی انواع موتور برق های کوچک و بزرگ صنعتی برای شما فراهم شده است. موتور برق های دیزلی علاوه بر تامین برق مصارف اضطراری خانگی، در هنگام نیاز به تامین برق طولانی مدت برای مصارف کشاورزی و دستگاه‌های ماینر نیز کاربرد دارند. برای مشاهده قیمت و مشخصات فنی موتوربرق گازوئیلی، به ادامه صفحه مراجعه کنید.

موتور برق گازوئیلی یا دیزلی تشکیل شده از یک موتور دیزل به همراه یک آلترناتور یا ژنراتور تک است. قیمت پایین سوخت دیزل، این نوع موتور برق را به گزینه اصلی انتخاب، خرید و بکارگیری برای بسیاری از کاربران مصرف برق اضطراری یا دائم کار در انواع کاربردی های خانگی، صنعتی و یا کشاورزی تبدیل کرده است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص مشخصات فنی، نحوه استفاده و نوع مناسب موتور برق بی صدا مورد نظر خودتان، حتما با کارشناسان فروش ما در شرکت آبیاران تماس بگیرید و از مشاوره تخصصی رایگان استفاده کنید.

استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
هولدینگ آبیاران پویان آذر

بزرگترین وارد کننده انواع کالاهای صنعتی با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی برای استفاده های متنوع از منابع معتبر مختلف داخل و خارج از کشور. شرکت آبیاران پویان آذر، از یک پیشینه فعالیتی پنجاه ساله برخوردار می باشد به طوریکه در طول مدت طولانی فعالیت های گذشته خود، توانسته است نام و عنوان طیف گسترده و مناسبی از شرکت های بزرگ صاحب برند داخلی و خارجی را بعنوان شرکای مطمئن تجاری در لیست مراودات بازرگانی خود داشته باشد

ساماندهی
 
تندیس آبیاران
جشنواره وب ایران

دفاتر فروش

تبریز، میدان راه آهن، جاده سنتو، 200 متر مانده به پمپ بنزین
تهران، خیابان فتح، مابین فتح و شیر پاستوریزه، روبروی یخچال
شعبه دوم تبریز، چهارراه نادر، جنب ایستگاه آتش نشانی

کارخانه: تبریز، قراملک، جنب دانشکده صنایع و معادن

 
 


تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه صنعتی آبیاران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از محصولات و کاتالوگ های انحصاری آبیاران پیگرد قانونی دارد