لوگوی آبیاران

کانوپی سایلنت

کانوپی عایق صوتی و عوامل جوی: (Weather & Sound Proof Canopy) عبارت است از یک اتاقک فلزی چهار گوش که بر روی شاسی دیزل ژنراتور سوار می شود که به عنوان عایق صوتی و عایق نفوذ رطوبت و گرد و غبار، در مکان هایی که امکان اختصاص اتاق مخصوص دیزل ژنراتور نمی باشد مورد استفاده قرار می گیرد.

قرار گرفتن تمامی اجزای یک دستگاه ژنراتور برق شامل: موتور دیزل، ژنراتور تک (آلترناتور)، تابلو کنترل، سیستم خنک کننده و سایر بخش ها در درون یک محفظه فلزی به منظور جلوگیری از ارتعاش صدای دستگاه و ورود گرد و غبار از محیط بیرون را کاور کردن دستگاه ژنراتور برق و این محفظه را اصطلاحا کانوپی می نامند.

کانتینر دیزل ژنراتور استاندارد عایق صوتی و عوامل جوی: (Meather & Sound Prof Container)

این کانوپی در دو مدل، عایق عوامل جوی Weather Proof Canopy و کانوپی عایق صوتی Sound Proof Canopy قابل عرضه می باشد و عموما کانوپی ها شامل هر دو نوع حالت می باشند. کانوپی ها از داخل با عایق های نسوز شانه تخم مرغی پوشیده می شوند و همچنین در محل های خاص در اطاقک کانوپی، دریچه هایی جهت ورود و خروج هوا نیز بر روی آنها تعبیه می گردد. تمامی قطعات کانوپی با پیچ ومهره به یکدیگر متصل می شوند تا در صورت نیاز به آسانی از هم جدا یا قطعه ای معیوب از آن تعویض گردد. این کانوپی ها برای دیزل ژنراتور ها از توان 10 الی 800 کاوا مورد استفاده قرار می گیرد.

قابلیت ها و تجهیزات کانویی ها

 • حداقل آلودگی صوتی جهت مراکز درمانی بیمارستانی، مسکونی، اداری، کارگاهی و....
 • قابلیت کاهش صدا به 65DBA الی 85DBA
 • عدم نیاز به موتورخانه جهت نصب
 • حفاظت دستگاه از آلودگی های محیطی مانند: گرد و غبار، بارندگی، خسارت انسانی، اجسام و.....
 • امکان بهره برداری در مناطق مختلف و فضاهای باز مانند: محوطه کارگاه، حیاط ساختمان، پشت بام، صحرا و.....
 • قابلیت نصب بر روی تريلرو استفاده ی سیار (Mobile) . درها با قابلیت قفل شدن و چرخش 180 درجه
 • دسترسی آسان به مخزن سوخت و باتریها
 • عایق صوتی اگزوز نصب شده در کابین
 • پنجره ی شفاف پانل جهت نمایشگر تابلو کنترل
 • کلید اضطراری در قسمت بیرونی کابین
 • بدنه از جنس ورق گالوانیزه با پوشش رنگ الکترواستاتیک

کانتینرهای عایق عوامل جوی و صوتی برای دیزل ژنراتورها از توان 850 کاوا به بالا با همان مشخصات و امکانات کانوپی ها ساخته و عرضه می گردند و تنها تفاوت کانوپی و کانتینر ابعاد بزرگتر کانتینر می باشد.

دیزل ژنراتور سیار همان دیزل ژنراتور با کانوپی سایلنت می باشد که سوار بر 3 یا 4 چرخ است و از مزیت های آن می توان به جابه جایی آسان اشاره کرد. این نوع از دیزل ژنراتور ها در کاربردهایی از قبیل خودروهای مخابراتی، سردخانه های سیار، خودروهای امدادی و یا برق رسانی اضطراری در حوادث طبیعی استفاده می شود.

قیمت کانوپی سایلنت

تهیه تولید و فروش انواع کانوپی سایلنت دیزل ژنراتور و کمپرسور و مشاوره خرید، راهنمایی، نصب و راه اندازی, مشخصات فنی و جهت استعلام قیمت انواع کانوپی سایلنت و یا خرید, با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
هولدینگ آبیاران پویان آذر

بزرگترین وارد کننده انواع کالاهای صنعتی با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی برای استفاده های متنوع از منابع معتبر مختلف داخل و خارج از کشور. شرکت آبیاران پویان آذر، از یک پیشینه فعالیتی پنجاه ساله برخوردار می باشد به طوریکه در طول مدت طولانی فعالیت های گذشته خود، توانسته است نام و عنوان طیف گسترده و مناسبی از شرکت های بزرگ صاحب برند داخلی و خارجی را بعنوان شرکای مطمئن تجاری در لیست مراودات بازرگانی خود داشته باشد

ساماندهی
 
تندیس آبیاران
جشنواره وب ایران

دفاتر فروش

تبریز، میدان راه آهن، جاده سنتو، 200 متر مانده به پمپ بنزین
تهران، خیابان فتح، مابین فتح و شیر پاستوریزه، روبروی یخچال
شعبه دوم تبریز، چهارراه نادر، جنب ایستگاه آتش نشانی

کارخانه: تبریز، قراملک، جنب دانشکده صنایع و معادن

 
 


تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه صنعتی آبیاران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از محصولات و کاتالوگ های انحصاری آبیاران پیگرد قانونی دارد