لوگوی آبیاران

پمپ آب خانگی برای طبقه پنجم

می توان گفت امروزه پمپ آب یکی از اساس ترین نیاز های هر خانوار یا واحدی را در هر یک از شهرهای کشورمان به خصوص در کلان شهر هایی که آپارتمان نشینی رواج دارد تامین می کنند زیرا که افت محسوس فشار آب و نبود آب کافی حتی برای زندگی به یک معضل مهم در این مکان ها تبدیل شده و همه به دنبال راهکاری برای گذر از این مهم هستند و چه بسا وسیله کوچکی ماننده پمپ آب خانگی این نیاز مهم را تامین می کند.

پمپ آب خانگی برای طبقه پنجم

پمپ آب ها امروزه با توجه به نیاز و محیط کاربردیشان در انواع و اقسام مختلفی تولید و تهیه شده اند که هر کدام وظایف خاصی را دارد.
همانطور که گفتیم پمپ آب ها امروزه برای ساختمان ها بسیار حیاتی هستند. اما سوال مهمی که می خواهیم مطرح کنیم این است که آیا برای هر طبقه یک پمپ آب مخصوص وجود دارد یا فقط یک نوع پمپ آب وجود دارد. در ادامه با ما همراه باشید تا به این سوال پاسخ دهیم.

جواب سوال مشخصا بله است. برای هر طبقه یک پمپ آب مجزا با توجه به ارتفاع ساختمان و فشار مورد نیاز برای پمپاژ آب تامین شده است تا هر واحدی از طبقه 1 تا 20 و... پمپ آب مخصوص به آن طبقه را خریداری فرماید.

انواع پمپ آب خانگی برای ساختمان 5 طبقه

انواع پمپ آب خانگی برای ساختمان 5 طبقه

پمپ آب های آپارتمانی یا به عبارتی پمپ آب خانگی بسته به نیاز مشتری در انواع و کاربری های مختلفی به شما مشتریان عرضه می گردد، انواع این محصول را می توان طبق موارد زیر دسته بندی کرد:

  • پمپ آب سانتریفیوژ
  • پمپ آب بشقابی
  • پمپ آب جتی
  • پمپ خانگی با کلید اتوماتیک
  • بوستر پمپ آب خانگی
  • پمپ خانگی با مخزن انبساط

نکات مهم در هنگام خرید پمپ آب برای ساختمان 5 طبقه

 

نکات مهم در هنگام خرید پمپ آب برای ساختمان 5 طبقه

نکات مهم در هنگام خرید پمپ آب وجود دارد که اگر چناچه این موارد رعایت شود نه تنها باعث سالم ماندن پمپ آب خانگی تان می شود بلکه باعث افزایش طول عمر پمپ آب شما می شود.

اولین نکته در هنگام خرید پمپ آب این است که حتما میبایست پمپ آب خانگی بی صدا باشد که اگر چنین نبود و احساس کردید که صدای بیش از حدی تولید می کند یا در مکانی نا مناسب قرار دارد یا این دستگاه خراب است.

مطالب مرتبط: پمپ آب خانگی 4 طبقه

نکته دوم این است که حتما برای پمپ آب تان منبع دیافراگمی با طول عمر بالاتر را تهیه فرمایید زیرا که این کار باعث افزایش طول عمر پمپ آب شما می شود.

 و آخرین نکته در نظر داشته باشید که فشار اضافی بر روی دستگاه پمپ آب نباشد یا برای اشیائی تکیه گاه نباشد که این کار باعث کم شدن طول عمر پمپ آب تان رابطه مستقیم دارد.

پمپ آب برای ساختمان 5 طبقه چه ویژگی باید داشته باشد؟

پمپ آب برای ساختمان 5 طبقه چه ویژگی باید داشته باشد؟

پمپ آب ساختمان 5 طبقه دارای یک سری ویژگی های خاصی است که هنگام خرید این وسیله باید رعایت شود. برای مثال پمپ آب 5 طبقه دیگر نباید نوع آن پمپ آب جتی باشد. زیرا پمپ آب جتی توان مورد نیاز برای 5 طبقه را ندارد و فقط تا 4 طبقه می تواند کمک کننده باشد. عموما برای 5 طبقه ها پمپ آب های نوع دو پروانه 2 اسب که دارای قدرت خوبی هستند را پیشنهاد می کنند.

استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
هولدینگ آبیاران پویان آذر

بزرگترین وارد کننده انواع کالاهای صنعتی با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی برای استفاده های متنوع از منابع معتبر مختلف داخل و خارج از کشور. شرکت آبیاران پویان آذر، از یک پیشینه فعالیتی پنجاه ساله برخوردار می باشد به طوریکه در طول مدت طولانی فعالیت های گذشته خود، توانسته است نام و عنوان طیف گسترده و مناسبی از شرکت های بزرگ صاحب برند داخلی و خارجی را بعنوان شرکای مطمئن تجاری در لیست مراودات بازرگانی خود داشته باشد

دفاتر فروش

تبریز، میدان راه آهن، جاده سنتو، 200 متر مانده به پمپ بنزین
تهران، خیابان فتح، مابین فتح و شیر پاستوریزه، روبروی یخچال
شعبه دوم تبریز، چهارراه نادر، جنب ایستگاه آتش نشانی

کارخانه: تبریز، قراملک، جنب دانشکده صنایع و معادن

 
 


تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه صنعتی آبیاران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از محصولات و کاتالوگ های انحصاری آبیاران پیگرد قانونی دارد