لوگوی آبیاران

پمپ پنتاکس دو پروانه

پمپ آب دو پروانه پنتاکس به منظور ایجاد فشار در مصارف خانگی، سیستم‌های صنعتی و سازمانی به کار برده می‌شود، به این صورت، دو پروانه‌ای که در مقابل یکدیگر کار می‌کنند، سبب افزایش هد و تحویل آب با فشار قابل قبول می‌شود.

قیمت پمپ آب پنتاکس دو پروانه نمایندگی فروش انواع پمپ پنتاکس دو پروانه از جمله خانگیصنعتی و کشاورزی در انواع سه فاز و تک فاز و مشاوره خرید، راهنمایی، مشخصات فنی، قطعات، خدمات پس از فروش و جهت استعلام قیمت الکتروپمپ پنتاکس دو پروانه و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

 این پمپ آب دارای استاندارد IP44 بوده و همچنین لازم به ذکر است جنس بدنه آنها از چدن و پروانه‌ها اغلب از برنج و نوریل می‌باشند و در دو نوع تک فاز و سه فاز ارائه می‌گردند. از مزایای پمپ‌های سری CB (دو پروانه) پنتاکس می‌توان تامین فشار بالا را بیان نمود.

پمپ آب دو پروانه پنتاکس جهت پمپاژ آب تمیز استفاده می‌شود و در همه مدل‌های دو پروانه دما می‌تواند بین 5+ الی 50+ باشد و مدل‌هایی که جنس روتور آن از استیل، برنج و چدن است، دما بین 15- الی 90+ جا به جا می‌شود.

استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
هولدینگ آبیاران پویان آذر

بزرگترین وارد کننده انواع کالاهای صنعتی با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی برای استفاده های متنوع از منابع معتبر مختلف داخل و خارج از کشور. شرکت آبیاران پویان آذر، از یک پیشینه فعالیتی پنجاه ساله برخوردار می باشد به طوریکه در طول مدت طولانی فعالیت های گذشته خود، توانسته است نام و عنوان طیف گسترده و مناسبی از شرکت های بزرگ صاحب برند داخلی و خارجی را بعنوان شرکای مطمئن تجاری در لیست مراودات بازرگانی خود داشته باشد

دفاتر فروش

تبریز، میدان راه آهن، جاده سنتو، 200 متر مانده به پمپ بنزین
تهران، خیابان فتح، مابین فتح و شیر پاستوریزه، روبروی یخچال
شعبه دوم تبریز، چهارراه نادر، جنب ایستگاه آتش نشانی

کارخانه: تبریز، قراملک، جنب دانشکده صنایع و معادن

 
 


تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه صنعتی آبیاران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از محصولات و کاتالوگ های انحصاری آبیاران پیگرد قانونی دارد