لوگوی آبیاران

کانوپی دیزل ژنراتور

صدای کار کردن یک موتور در ژنراتور دیزلی، عاملی است که باید در کاربری های خانگی، تجاری، تفریحی، آموزشی و درمانی به حداقل خود برسد. اگر از وجود اتاقک مخصوص دیزل ژنراتور در محل مورد کاربرد آن محروم هستید، استفاده از یک کاور به عنوان پوشش عایق دستگاه با عنوان کانوپی راه حلی سریع و در دسترس برای شما محسوب می‌شود.

صدای کار کردن موتور در یک دستگاه ژنراتور برق، عاملی است که در مکان هایی نظیر بیمارستان، هتل، مراکز تجاری، مسکونی، تفریحی و غیره می باید به حداقل برسد. از طرف دیگر قرار گرفتن دستگاه ژنراتور در محیط بیرون به علت عدم وجود محل اتاقک مناسب در محل مورد کاربرد، امکان خرابی تجهیزات، ناشی از نفوذ گرد و غبار و عوامل جوی را به همراه دارد. راهکار همه این موارد استفاده از یک پوشش و کاور کردن دستگاه مولد برق است. این اتاقک فلزی که بر روی شاسی ژنراتور برق قرار می گیرد، کانوپی نام دارد.

شرکت «آبیاران» به واسطه وجود دانش فنی و فناوری ساخت و سفارشی سازی انواع تجهیزات دیزل ژنراتور، امکان ارائه آپشن های درخواستی شما مطابق نیاز کاربری تان را با بهترین قیمت بازار در اختیار دارد. انتخاب انواع ژنراتور دیزلی با مشخصات فنی متنوع و موجودی کامل انواع مدل و برند از مزایای خرید دیزل ژنراتور از مجموعه آبیاران است.

قیمت کانوپی:

تهیه، تولید و فروش انواع کانوپی دیزل ژنراتور و کمپرسور و مشاوره خرید، راهنمایی، نصب و راه اندازی, مشخصات فنی و جهت استعلام قیمت انواع کانوپی و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
هولدینگ آبیاران پویان آذر

بزرگترین وارد کننده انواع کالاهای صنعتی با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی برای استفاده های متنوع از منابع معتبر مختلف داخل و خارج از کشور. شرکت آبیاران پویان آذر، از یک پیشینه فعالیتی پنجاه ساله برخوردار می باشد به طوریکه در طول مدت طولانی فعالیت های گذشته خود، توانسته است نام و عنوان طیف گسترده و مناسبی از شرکت های بزرگ صاحب برند داخلی و خارجی را بعنوان شرکای مطمئن تجاری در لیست مراودات بازرگانی خود داشته باشد

دفاتر فروش

تبریز، میدان راه آهن، جاده سنتو، 200 متر مانده به پمپ بنزین
تهران، خیابان فتح، مابین فتح و شیر پاستوریزه، روبروی یخچال
شعبه دوم تبریز، چهارراه نادر، جنب ایستگاه آتش نشانی

کارخانه: تبریز، قراملک، جنب دانشکده صنایع و معادن

 
 


تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه صنعتی آبیاران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از محصولات و کاتالوگ های انحصاری آبیاران پیگرد قانونی دارد