لوگوی آبیاران

پمپ پروانه باز

پروانه باز گونه ای از پمپ لجن کش است که برای انتقال سیالات حاوی مواد جامد معلق و ناخالصی طراحی شده‌اند با این حال پمپ‌های این مدل را کوچک‌تر و ضعیف‌تر می‌سازند تا احتمال شکستگی پره‌ها را کم کنند.

در پمپ‌های سانترفیوژ پروانه باز، پره‌های پمپ از دو طرف باز هستند و از آنجایی که پره‌ها از هیچ طرفی تکیه گاه ندارند نسبت به سایر انواع پمپ آب هم خانواده خود ضعیف‌تر عمل می کنند، زیرا در این مدل سیال مابین پره‌ها با سیالی که درون کله‌گی است کاملا در ارتباط بوده و این سبب می شود که کارآمدی کمتری داشته باشد.

این نوع پروانه‌ها، پره‌ها بدون هیچ گونه جدار و یا پوششی به قسمت مرکزی متصل می‌شوند و در نهایت بر روی شفت قرار می‌گیرند. پروانه‌های باز معمولا در پمپ‌ آب با قطر کوچک، پمپ‌ خانگی ارزان قیمت و پمپ‌های حاوی مواد معلق استفاده می‌شوند.

استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
هولدینگ آبیاران پویان آذر

بزرگترین وارد کننده انواع کالاهای صنعتی با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی برای استفاده های متنوع از منابع معتبر مختلف داخل و خارج از کشور. شرکت آبیاران پویان آذر، از یک پیشینه فعالیتی پنجاه ساله برخوردار می باشد به طوریکه در طول مدت طولانی فعالیت های گذشته خود، توانسته است نام و عنوان طیف گسترده و مناسبی از شرکت های بزرگ صاحب برند داخلی و خارجی را بعنوان شرکای مطمئن تجاری در لیست مراودات بازرگانی خود داشته باشد

دفاتر فروش

تبریز، میدان راه آهن، جاده سنتو، 200 متر مانده به پمپ بنزین
تهران، خیابان فتح، مابین فتح و شیر پاستوریزه، روبروی یخچال
شعبه دوم تبریز، چهارراه نادر، جنب ایستگاه آتش نشانی

کارخانه: تبریز، قراملک، جنب دانشکده صنایع و معادن

 
 


تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه صنعتی آبیاران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از محصولات و کاتالوگ های انحصاری آبیاران پیگرد قانونی دارد