لوگوی آبیاران

پمپ پروانه باز

در پمپ‌های سانترفیوژ پروانه باز، پره‌های پمپ از دوطرف باز هستند و از آنجایی که پره‌ها از هیچ طرفی تکیه گاه ندارند نسبت به دو مدل دیگر ضعیف‌تر عمل میکنند، زیرا در این مدل سیال مابین پره‌ها با سیالی که درون کله‌گی است کاملا در ارتباط بوده و این سبب میشود که کارآمدی کمتری داشته باشد.

قیمت پمپ پروانه بازفروش انواع الکتروپمپ پروانه باز در انواع سه فاز و تک فاز , ایرانی , اروپایی و چینی و مشاوره خرید، راهنمایی، مشخصات فنی، قطعات، خدمات پس از فروش و جهت استعلام قیمت پمپ آب پروانه باز و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

پروانه باز برای انتقال سیالات حاوی مواد جامد معلق و ناخالصی طراحی شده‌اند با اینحال پمپ‌های این مدل را کوچک‌تر و ضعیف‌تر می‌سازند تا احتمال شکستگی پره‌ها را کم کنند. مانند پمپ لجن کش.

این نوع پروانه‌ها، پره‌ها بدون هیچ گونه جدار و یا پوششی به قسمت مرکزی متصل می‌شوند و در نهایت برروی شفت قرار می‌گیرند. پروانه‌های باز از لحاظ ساختاری نسبتا ضعیف هستند و معمولا در پمپ‌های باقطر کوچک، پمپ‌های ارزان قیمت و پمپ‌های حاوی مواد معلق استفاده می‌شوند. این نوع پروانه‌ها نسبت به پروانه‌های بسته حساس‌تر بوده و کارایی آنها بعد از مدتی استفاده به سرعت کاهش می‌یابد.

استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
هولدینگ آبیاران پویان آذر

بزرگترین وارد کننده انواع کالاهای صنعتی با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی برای استفاده های متنوع از منابع معتبر مختلف داخل و خارج از کشور. شرکت آبیاران پویان آذر، از یک پیشینه فعالیتی پنجاه ساله برخوردار می باشد به طوریکه در طول مدت طولانی فعالیت های گذشته خود، توانسته است نام و عنوان طیف گسترده و مناسبی از شرکت های بزرگ صاحب برند داخلی و خارجی را بعنوان شرکای مطمئن تجاری در لیست مراودات بازرگانی خود داشته باشد

دفاتر فروش

تبریز، میدان راه آهن، جاده سنتو، 200 متر مانده به پمپ بنزین
تهران، خیابان فتح، مابین فتح و شیر پاستوریزه، روبروی یخچال
شعبه دوم تبریز، چهارراه نادر، جنب ایستگاه آتش نشانی

کارخانه: تبریز، قراملک، جنب دانشکده صنایع و معادن

 
 


تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه صنعتی آبیاران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از محصولات و کاتالوگ های انحصاری آبیاران پیگرد قانونی دارد