پروانه باز
صفحه اصلی/پمپ آب/بر اساس نوع/پروانه باز

پمپ پروانه باز

قیمت پمپ پروانه بازفروش انواع الکتروپمپ پروانه باز در انواع سه فاز و تک فاز , ایرانی , اروپایی و چینی و مشاوره خرید، راهنمایی، مشخصات فنی، قطعات، خدمات پس از فروش و جهت استعلام قیمت پمپ آب پروانه باز و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

 

در پمپ‌های سانترفیوژ پروانه باز، پره‌های پمپ از دوطرف باز هستند و از آنجایی که پره‌ها از هیچ طرفی تکیه گاه ندارند نسبت به دو مدل دیگر ضعیف‌تر عمل میکنند، زیرا در این مدل سیال مابین پره‌ها با سیالی که درون کله‌گی است کاملا در ارتباط بوده و این سبب میشود که کارآمدی کمتری داشته باشد.
پروانه باز برای انتقال سیالات حاوی مواد جامد معلق و ناخالصی طراحی شده‌اند با اینحال پمپ‌های این مدل را کوچک‌تر و ضعیف‌تر می‌سازند تا احتمال شکستگی پره‌ها را کم کنند. مانند پمپ لجن کش.

این نوع پروانه‌ها، پره‌ها بدون هیچ گونه جدار و یا پوششی به قسمت مرکزی متصل می‌شوند و در نهایت برروی شفت قرار می‌گیرند. پروانه‌های باز از لحاظ ساختاری نسبتا ضعیف هستند و معمولا در پمپ‌های باقطر کوچک، پمپ‌های ارزان قیمت و پمپ‌های حاوی مواد معلق استفاده می‌شوند. این نوع پروانه‌ها نسبت به پروانه‌های بسته حساس‌تر بوده و کارایی آنها بعد از مدتی استفاده به سرعت کاهش می‌یابد.

نمایش بیشتر

لیست قیمت و مشخصات سایر برندها


لوگوی آبیاران
تخفیفات آبیاران

سایر محصولات آبیاران


تماس با واحد فروش
واتس آپ