لوگوی آبیاران

تابلو کنترل دستی

تابلوهای دستی ساخت شرکت آبیاران دارای یک عدد کلید اتوماتیک (Circuit Breaker) جهت قطع و وصل دستی برق ژنراتور و حفاظت از ژنراتور در مقابل اضافه بار می باشد. برای تجهیزات تابلو کنترل دستی از برندهای معتبری چون ABB, Schneider, LS, Hyundai استفاده شده است. تابلو کنترل دستی دیزل ژنراتور مانند Changeover است با این تفاوت که بریکر (Breaker) یا کنتاکتوری جهت قطع و وصل جریان اصلی برق در آن بکار نرفته است.

تابلو کنترل دستی جهت راه اندازی دیزل ژنراتور به صورت دستی توسط اپراتور طراحی شده است که قابلیت نمایش کامل پارامتر های موتور و ژنراتور از جمله آمپراژ، ولتاژ، فرکانس و ساعت کارکرد و ... را توسط کنترلر دیجیتالی نصب شده روی تابلو را دارد.

عملکرد این نوع تابلو کنترل دیزل ژنراتور، بر اساس حفاظت و پشتیبانی دستگاه ژنراتور برق و جلوگیری از بروز گسترش حوادث در خطا ها و اتصالی‌ های جریان زیاد (Over Current) و ارت فالت (Earth Fault) طراحی شده است. در صورت بروز هرگونه اتصالی و نا متعادلی جریان، ماژول ها و رله های حفاظتی به صورت اتوماتیک (Auto) خطا را بررسی و اقدام به صدور فرمان قطع (Trip) به کلید قدرت دیزل ژنراتور و یا مصرف کننده می کند.

قیمت تابلو کنترل دستی دیزل ژنراتور

نمایندگی فروش انواع تابلو کنترل دستی، مشاوره خرید، نصب و راه اندازی، راهنمایی، مشخصات فنی، خدمات پس از فروش و جهت استعلام قیمت تابلو کنترل دستی دیزل ژنراتور و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

تالو کنترل دستی

استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
هولدینگ آبیاران پویان آذر

بزرگترین وارد کننده انواع کالاهای صنعتی با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی برای استفاده های متنوع از منابع معتبر مختلف داخل و خارج از کشور. شرکت آبیاران پویان آذر، از یک پیشینه فعالیتی پنجاه ساله برخوردار می باشد به طوریکه در طول مدت طولانی فعالیت های گذشته خود، توانسته است نام و عنوان طیف گسترده و مناسبی از شرکت های بزرگ صاحب برند داخلی و خارجی را بعنوان شرکای مطمئن تجاری در لیست مراودات بازرگانی خود داشته باشد

دفاتر فروش

تبریز، میدان راه آهن، جاده سنتو، 200 متر مانده به پمپ بنزین
تهران، خیابان فتح، مابین فتح و شیر پاستوریزه، روبروی یخچال
شعبه دوم تبریز، چهارراه نادر، جنب ایستگاه آتش نشانی

کارخانه: تبریز، قراملک، جنب دانشکده صنایع و معادن

 
 


تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه صنعتی آبیاران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از محصولات و کاتالوگ های انحصاری آبیاران پیگرد قانونی دارد