دستی
صفحه اصلی/موتور ژنراتور/تابلو کنترل/دستی

تابلو کنترل دستی (Manual Control Panel)

قیمت تابلو کنترل دستی دیزل ژنراتورنمایندگی فروش انواع تابلو کنترل دستی، مشاوره خرید، نصب و راه اندازی، راهنمایی، مشخصات فنی، خدمات پس از فروش و جهت استعلام قیمت تابلو کنترل دستی دیزل ژنراتور و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

 

این تابلو جهت راه اندازی دیزل ژنراتور به صورت دستیتوسط اپراتور طراحی شده است که قابلیت نمایش کامل پارامترهای موتور و ژنراتور از جمله آمپراژ ، ولتاژ، فرکانس و ساعت کارکرد و ... را توسط کنترلر دیجیتالی نصب شده روی تابلو را دارا می باشد .

عملکرد این تابلو براساس حفاظت و پشتیبانی دیزل ژنراتور و جلوگیری از بروز گسترش حوادث در خطاها و اتصالیهای جریان زیاد (Over Current) و ارت فالت (Earth Fault) می باشد. در صورت بروز هرگونه اتصالی و نامتعادلی جریان، ماژول ها و رله های حفاظتی به صورت اتوماتیک (Auto) خطا را بررسی و اقدام به صدور فرمان قطع (Trip) به کلید قدرت دیزل ژنراتور و یا مصرف کننده می نماید.

تالو کنترل دستی

تابلوهای دستی ساخت شرکت آبیاران دارای یک عدد کلید اتوماتیک (Circuit Breaker)  جهت قطع و وصل دستی برق ژنراتور و حفاظت از ژنراتور در مقابل اضافه بار می باشد که از برندهای معتبری چون  ABB, Schneider, LS, Hyundaiاستفاده شده است .

تابلو کنترل دستی دیزل ژنراتور مانند Changeover است با این تفاوت که بریکر (Breaker) یا کنتاکتوری جهت قطع و وصل جریان اصلی برق در آن نیست.

لوگوی آبیاران
تخفیفات آبیاران

سایر محصولات آبیاران


تماس با واحد فروش
واتس آپ