لوگوی آبیاران

موتور برق بی صدا | سایلنت

موتور برق بی صدا، حداقل میزان نویز یا صدا را تولید می کند و به جای طراحی اپن، به صورت کانوپی دار طراحی می شود. در این حالت، تمامی اجزای اصلی موتور برق بیصدا، درون پوشش فلزی قرار می گیرد . این موتور برق های اینورتری به صورت دسته دار طراحی می شوند. قیمت موتور برق بیصدا یا همان سایلنت از ۲۴,۰۰۰,۰۰۰ تا ۹۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان در بازار ایران متفاوت است. بهترین قیمت موتور برق بی صدا، ژاپنی، چینی و کره ای اصل را با ضمانت و گارانتی معتبر می توانید در آبیاران بیابید. جهت مطالعه معرفی کامل انواع موتور برق بیصدا (سایلنت) و کم صدا از برندهای معتبر و خرید موتور برق بی صدا به ادامه صفحه رجوع کنید.

۲۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
HG1272-IG
Hyundai gasoline electric motor 1.2kw

موتور برق بنزینی هیوندای 1.2 کیلووات

برند : هیوندای
مدل : HG1272-IG
نوع سوخت : بنزین
قدرت : 1.2kW
فاز : 1
سیستم استارت : هندلی
حجم موتور : 72cc
وزن : 28kg
ابعاد : ۵۳*۴۳*۳۰cm
۲۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
HG1210-IG
Hyundai Elecrtic-Engine Model HG1210-IG

موتور برق بنزینی هیوندا 1.2 کیلووات

برند : هیوندای
مدل : HG1210-IG
نوع سوخت : بنزین
قدرت : 1.2kW
فاز : 1
سیستم استارت : هندلی
زمان کارکرد پیوسته : 5hr
حجم موتور : 60cc
ظرفیت مخزن سوخت : 3L
وزن : 12kg
ابعاد : 40*22*40cm
۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
HG1220-IG
Hyundai Elecrtic-Engine Model HG1220-IG

موتور برق بنزینی هیوندا 2.2 کیلووات

برند : هیوندای
مدل : HG1220-IG
نوع سوخت : بنزین
قدرت : 2.2kW
فاز : 1
سیستم استارت : هندلی
ظرفیت مخزن سوخت : 4.1L
وزن : 18.5kg
ابعاد : 48×26×48cm
۳۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
hg2525
Hyundai electric generator inverter hg2525 2.5kw

موتور برق بنزینی هیوندای 2.5 کیووات

برند : هیوندای
مدل : HG2525
نوع سوخت : بنزین
قدرت : 2.5kW
فاز : 1
سیستم استارت : هندلی
زمان کارکرد پیوسته : 10hr
حجم موتور : 124.6cc
ظرفیت مخزن سوخت : 5.7L
وزن : 28kg
ابعاد : ۶۰*۵۰*۳۶cm
۴۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
HG3550
Hyundai Elecrtic-Engine Model HG3550 3.5KW

موتور برق اینورتر هیوندای 3.5کیلووات

برند : هیوندای
مدل : HG3550
نوع سوخت : بنزین
قدرت : 3.5kW
سیستم استارت : هندلی
حجم موتور : 149.5cc
وزن : 29kg
۴۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
KDE7000T
Kama KDE7000T Electric-Engine - 5.5kw

موتور برق دیزلی کاما 5.5 کیلووات

برند : کاما
مدل : KDE7000T
نوع سوخت : گازوئیل
قدرت : 5.5-5kW
فاز : 1
سیستم استارت : هندلی، استارتی
زمان کارکرد پیوسته : 12hr
حجم موتور : 418cc
ظرفیت مخزن سوخت : 13.5L
کانکتور ATS : ندارد
وزن : 165kg
ابعاد : 91*53*74cm
۵۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
KDE8800HTN
Kama KDE8800HTN Electric-Engine - 6.5kw

موتور برق دیزلی کاما 6.5 کیلووات

برند : کاما
مدل : KDE8800HTN
نوع سوخت : گازوئیل
قدرت : 6.5kW
فاز : 1
سیستم استارت : استارتی
زمان کارکرد پیوسته : 12hr
ظرفیت مخزن سوخت : 15L
وزن : 165kg
ابعاد : 93*53*84cm
۹۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
HG1265
Hyundai Elecrtic-Engine Model HG1265

موتور برق اینورتر هیوندای ۶.۶ کیلووات

برند : هیوندای
مدل : HG1265
نوع سوخت : بنزین
قدرت : 6.6kW
فاز : 1
سیستم استارت : استارتی-ریموت دار
حجم موتور : 389cc
وزن : 89kg
ابعاد : ۴۸*۴۳*۲۵cm

موتور برق بی صدا

انواع موتور برق را بر حسب نوع برند، کشور سازنده و بی صدا یا کم صدا بودن آن طبقه بندی می کنند. برندهای مختلفی در سراسر جهان وجود دارند که در زمینه تولید دستگاه مولد برق فعالیت می کنند. در حالت کلی می دانیم که موتور برق، به عنوان جایگزین الکتریسیته مورد نیاز هنگام قطعی برق و یا نبود شبکه برق شهری برای تامین برق مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه های مولد برق شامل: انواع مختلفی از بابت کاربرد، اندازه و از همه مهم تر برند کشور سازنده هستند. در ادامه به بررسی انواع موتور برق در برندهای ژاپنی، چینی، کره ای یا موتور برق بی صدا می پردازیم.

موتور برق بی صدا چیست؟

موتور برق بی صدا یا همان موتور برق سایلنت، به گروهی از دستگاه های مولد برق گفته می شود که طراحی متفاوتی نسبت به سایر انواع موتور برق دارند. منظور از طراحی متفاوت این است که بیشتر انواع موتور برق بیصدا، به صورت کانوپی دار طراحی شده اند.

در حقیقت اتاقک فلزی کانوپی که در زبان انگلیسی Canopy نام دارد، به چارچوبی فلزی گفته می شود که تمامی اجزای موتور برق را در بر می گیرد. این باکس فلزی عایق صدا است ولی محفظه ای برای تهویه هوا دارد تا گرمای اضافی را تخلیه کند. موتور برق بی صدا به معنی واقعی کلمه کاملا بی صدا نیست اما نسبت به سایر انواع موتور برق بدون کانوپی، صدای کمتری تولید می کند. 

معایب موتور برق سایلنت انگشت شمار است و می تواند آگاهی شما را نسبت به این محصول افزایش دهد. به همین دلیل می توانید مقاله معایب موتور برق سایلنت را مطالعه کنید.

موتور برق هیوندا

برخی دیگر از انواع موتور برق نیز به صورت کیفی طراحی شده اند. زمانی که صحبت از موتور برق کیفی می شود، نام هیوندای مطرح می شود. این کمپانی کره ای برخی از مدل های موتور برق کوچک خود را به صورت کیفی طراحی کرده است که به دلیل داشتن دستگیره، حمل آسانی دارند.

بهترین موتور برق بیصدا

کارخانه های بسیاری مانند کاما و هیوندای، موتور برق بی صدا تولید می کنند که هر کدام طراحی خاص خود را دارند. اگر بخواهیم بهترین موتور برق بی صدا را معرفی کنیم، موتور برق کیفی هیوندای یکی از بهترین های آن ها است. برند کاما نیز برخی از مدل های خود را به صورت بیصدا طراحی کرده است. یکی از بهترین مدل های موتور برق بیصدا، موتور برق هیوندای مدل HG1210-IG و موتوربرق هیوندای مدل HG1220-IG هستند. یکی دیگر از بهترین انواع موتور برق بی صدا، موتور برق کاما مدل KDE7000T و موتور برق کاما مدل KDE8800HTN نام دارند.

اگر بی صدا بودن موتور برق، اهمیت زیادی برایتان ندارد؛ می توانید به سراغ خرید موتور برق جنسیس بروید. موتور برق جنسیس یکی از بهترین موتوربرق های موجود در بازار ایران است که کیفیت قطعات آن در کنار بهره مندی از سیم پیچ تماما مسی آن اهمیت بسیاری دارد.

موتور برق جنسیسموتور برق جنسیس، به دلیل ویژگی های عالی و قیمت مناسبی که دارد؛ خریداران بسیاری را به سمت خود سوق می دهد.

قیمت موتور برق بی صدا

  • قیمت موتور برق بی صدا کاما 5.5 کیلو وات: 420،000،000 ریال
  • قیمت موتور برق بی صدا کاما 6.5 کیلو وات: 540،000،000 ریال
  • قیمت موتور برق بی صدا هیوندا 1.2 کیلووات: 250،000،000 ریال
  • قیمت موتور برق بی صدا هیوندا 2.5 کیلو وات: 330،000،000 ریال
  • قیمت موتور برق بی صدا هیوندا 3.5 کیلووات: 460،000،000 ریال
  • قیمت موتور برق بی صدا هیوندا 6.5 کیلووات: 950،000،000 ریال

موتور برق ژاپنی

یکی دیگر از انواع موتور برق، دستگاه های ژاپنی هستند که در دو نوع موتور برق ژاپنی بنزینی و دیزلی راهی بازار می شوند. موتور برق ژاپنی به دلیل کیفیت بالایی که دارد؛ متقاضیان بسیاری در سراسر کشور را ترغیب به خرید می کند. با این وجود، موتور برق ژاپنی اصل، در بازار ایران کمیاب است به همین دلیل نیز باید در خرید موتور برق ژاپنی اصل بسیار هوشیار باشید و به دنبال مدل های قدیمی تر نیز باشید.

قیمت موتور برق ژاپنی نسبت به سایر دستگاه ها بسیار بیشتر است. این عامل ممکن است خریداران بسیاری را از تهیه این محصولات منصرف کند.

موتور برق بی صدا ژاپنی

در ادامه سه نوع موتور برق ژاپنی را به صورت مختصر معرفی می کنیم:

  • روبین: موتور برق روبین، دستگاهی ژاپنی است که به علت کمیاب بودن محصولات این برند، معمولا با عنوان موتور برق روبین قدیمی جستجو می‌شود. این موتور برق بنزینی ژاپنی جزو محصولات بسیار باکیفیت و همین‌طور گران‌ قیمت در بازار ایران است.
  • هوندا: موتور برق هوندا دایشین، یکی دیگر از عناوین بسیار مطرح ژاپنی در تولید و ساخت دستگاه‌های مولد برق در سطح جهان است. هوندا دایشین عملکرد بسیار مطلوبی در انواع کاربری‌های خانگی و صنعتی دارد.
  • المکس: موتور برق المکس، دستگاهی معتبر دیگری متعلق به کمپانی معروف ژاپنی هوندا است. هوندا المکس بنزینی جزو محصولات درجه یک بازار ایران به حساب می آید که با قیمت بالاتری نسبت به سایر برندهای موجود در بازار عرضه می‌شود.

موتور برق چینی درجه 1

موتور برق بی صدا ژاپنی

استفاده از آلیاژهای مناسب و تکنولوژی ساخت مطلوب از جمله دلایل کم صدا بودن انواع موتور برق ژاپنی است. به همین دلیل بی صدا و کم صدا بودن یک موتور برق با ژاپنی بودن برند آن عجین شده است.

قیمت موتور برق ژاپنی اصل

قیمت موتور برق ژاپنی اصل، نسبت به سایر انواع برندها بیشتر است. استفاده و به‌کارگیری از یک موتور برق با برند خاص، به شرایط، محل و نوع مصرف مورد نظر شما برای تامین برق اضطراری بستگی دارد. برای دریافت مشاوره و خرید موتور برق ژاپنی اصل، می‌‌توانید با کارشناسان فروش شرکت آبیاران تماس بگیرید.

لیست قیمت موتور برق ژاپنی

برای مشاهده لیست قیمت انواع مدل‌های موتوربرق ژاپنی بی صدا و پرقدرت، می‌ توانید به جدول زیر مراجعه کنید.

یکی دیگر از مواردی که در رابطه با موتور برق خانگی مطرح است، بحث بی صدا بودن موتور برق به شمار می رود. بهتر است بگوییم که موتور برق بی صدا چندان هم بی صدا نیست اما به مراتب صدای کمتری نسبت به سایر انواع موتور برق تولید می کند. در ادامه به توضیح مختصری در رابطه با سوال «موتور برق بی صدا چیست؟» می پردازیم؛ با آبیاران همراه باشید.

موتور برق خانگی کم صدا

موتور برق کم صدا یا بی صدای خانگی انواعی از موتور برق‌های کوچک کم صدا هستند که با توان کمتر از 3 کیلووات برای مصارف تامین روشنایی منزل و با توان 5 کیلووات برای تامین روشنایی به همراه کارکرد چند ساعته یک کولر گازی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

قیمت موتور برق خانگی سایلنت

قیمت موتور برق کوچک بی صدا علاوه بر توان خروجی به برند سازنده این دستگاه‌ها نیز وابسته است. در جدول زیر قیمت برخی از محصولات مناسب جهت استفاده به عنوان موتور برق خانگی بی صدا را ملاحظه می‌ کنید:

(در حال تکمیل)

موتور برق گازوئیلی بی صدا

موتور برق گازسوز بی صدا یا به اصطلاح بهتر موتور برق گازی کم صدا، به دلیل استفاده از سوخت گاز، گزینه مناسبی برای مصارفی است که دسترسی مستقیم و دائمی به گاز شهری دارند. برای خرید، انتخاب و مشاوره در خصوص نحوه به‌کارگیری این نوع موتور برق ها می‌توانید با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.

موتور برق دیزلی بی صدا

موتوربرق های دیزلی برای داشتن ویژگی کم صدا بودن، نیاز به انتخاب شدن از بین برندهای با کیفیت و استفاده از پوشش عایق صدا دارند. با رعایت این شرایط تا حد زیادی می‌توان از کم صدا بودن این نوع موتورهای برق اطمینان خاطر کسب کرد.

قیمت موتور برق دیزلی بی صدا

برای مشاهده انواع موتوربرق های دیزلی با توان و ابعاد متوسط و کوچک می‌توانید به جدول لیست قیمت زیر را مشاهده کنید:

نام مدل قیمت (ریال)
موتور برق دیزلی کاما 6.5 کیلووات KDE8800HTN 540،000،000
موتور برق دیزلی کاما 5.5 کیلووات KDE7000T 420،000،000

موتور برق بنزینی بی صدا

دستگاه‌های مولد برقی که دارای موتور بنزینی هستند، عموما به دلیل سهولت دسترسی به سوخت، اولویت اول انتخاب و خرید موتور برق بنزینی برای انواع مصارف خانگی، صنعتی و کشاورزی خریداران محسوب می‌شوند.

قیمت موتور برق بنزینی بیصدا

لیست قیمت انواع موتور برق بنزینی که از گونه‌های کم صدا محسوب می‌شوند، به شرح جدول زیر است:

(در حال تکمیل)

موتور برق بی صدا هیوندا

یکی از پرتقاضاترین انواع موتوربرق‌های موجود در بازار ایران که جزو پیشنهادهای اصلی کارشناسان این حوزه نیز محسوب می‌شود، موتور برق هیوندای ساخت کشور کره جنوبی است. اصالت این برند در تولید محصولات جدید تحت لیسانس هیوندای چینی نیز حفظ شده است. برای اطلاعات بیشتر درمورد خرید موتور برق هیوندای حتما با کارشناسان فروش آبیاران تماس بگیرید.

موتور برق مسافرتی بیصدا

انواع کوچک موتور برق با توان زیر یک کیلووات که قابلیت حمل ساده دارند، با عنوان موتور برق مسافرتی، کیفی یا چمدانی نیز شناخته می‌شوند. معمولا موتور برق مسافرتی بیصدا، به دلیل نوع تکنولوژی ساخت و توان کم، در گروه موتور برق های کم صدا هستند که برای مصارفی مانند تامین روشنایی در کمپ های مسافرتی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

صدا خفه کن موتور برق

اصطلاحی مانند عبارت صدا خفه کن، که برای تمامی انواع موتور برق به‌ کار می‌رود، مربوط به یک قطعه فلزی است که بر روی اگزوز موتور قرار می‌گیرد. این قطعه تا 10 دسی بل صدای تولیدی موتوربرق را در اگزوز کاهش می دهد. معمولا تمامی موتور برق ها در اگزوز خود این قطعه را دارند که با عنوان صدا خفه کن، صدای اگزوز را کاهش می دهد. 

بهترین موتور برق بی صدا

پاسخ سوالاتی نظیر بهترین یا کم صدا ترین موتور برق، نیاز به بررسی تمام جوانب لازم برای خرید و به کارگیری این نوع دستگاه مولد برق دارد. استفاده از تجارب کاربران، نظرات کارشناسان و مشاوره با متخصصین حوزه تامین برق اضطراری کمک زیادی به شما در انتخاب یک موتور برق با ویژگی اصلی کم صدا بودن، خواهد داشت.

خرید موتور برق کم صدا

موتور برق کاما

در خرید یک موتور برق بی صدا یا سایلنت خانگی لازم است تا در ابتدا مقدار نیاز واقعی مصرف موردنظر خود را تخمین بزنید. برای این منظور می‌توانید با مراجعه به راهنمای خرید دیزل ژنراتور علاوه بر مشاهده مقادیر مصرف لوازم خانگی از تبدیل واحدهای سنجش تجهیزات مولد برق هم برای استخراج توان مورد نیازتان بهره ببرید. موتور برق خانگی بی صدا، انتخابی مناسب برای تامین برق اضطراری در هنگام قطعی شبکه برق شهری است.

قیمت موتور برق سایلنت

برای مشاهده قیمت انواع موتور برق بی صدا می‌توانید به لیست قیمت محصولات قرار داده شده در جدول زیر مراجعه کنید. همچنین براساس قیمت‌های ارائه شده، امکان مشاهده مشخصات فنی و انتخاب و خرید موتور برق بی صدا ارزان نیز برای شما فراهم است:

موتور برق کره ای

موتوربرق‌ های ساخت کشور کره به تناسب نام و آوازه برندهای معتبر تولید کننده خودرو در این کشور، دارای اعتبار و سهم بازار قابل توجهی هستند. کیفیت قطعات به‌کاررفته در این محصولات، موجب شده است تا کارایی و عملکرد قابل توجهی در استفاده از آن ها برای انواع کاربری‌ها و شرایط آب و هوایی متفاوت در کشورهای مختلف جهان ارائه شود.

موتور برق هیوندای یکی از بهترین محصولات موجود در بازار ایران است که لزوم توجه شما به تحت لیسانس بودن برند هیوندای کشور کره برای موتور برق، در مرحله انتخاب و خرید آن بسیار ضروری است. کارشناسان فروش شرکت آبیاران، آماده‌اند تا راهنمای شما در بررسی مشخصات فنی و تشخیص اصالت کالا باشند. برای دریافت مشاوره رایگان خرید موتور برق کره ای، حتما با ما در تماس باشید.

استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
 
پاسخگوی سوالات و دیدگاه‌های شما هستیم:

اطلاعات هویتی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارسال شده 1402/05/17 23:37
مصائبی
موتور برق اینوتری میخام که کف کش ۲اینچی را برق بده وبیصدا باشد
 
مدیر سایت

سلام روز بخیر لطفا با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

ارسال شده 1402/02/27 13:25
بایرامی
سلام و وقت بخیر. من برای مطب یک موتور برق بی صدا میخواستم منتهی نمیدونم کدوم مدل از نمونه هایی که دربارش توضیح دادین از بقیه کم صدا تر است. ممکنه کمک بفرمایید
 
مدیر سایت
سلام وقتتون بخیر. متاسفانه نمیتون یک موتور برق را کاملا بی صدا دانست. موتور برق سایلنت نسبت به سایرین کم صدا تر است و برای کمتر کردن صدا باید از عایق صوتی استفاده کنید یا محل قرار گیری دستگاه حدود 7 متر با محل اسکان شما فاصله داشته باشد.
هلدینگ آبیاران پویان آذر

مجموعه «آبیاران پویان آذر» یکی از بزرگترین تامین کنندگان عمده تجهیزات صنعتی در داخل کشور است که عرضه با کیفیت‌ترین محصولات از معتبرترین برندهای شناخته شده بین‌المللی را در طول 50 سال فعالیت تجاری خود برعهده داشته است. دانش فنی مونتاژ انواع دستگاه‌های ژنراتور برق در کنار ارائه کامل‌ترین نوع خدمات پس از فروش و گارانتی کالا ، این مجموعه را به بهترین گزینه برای مراودات بازرگانی در نزد شرکای تجاری وفادار خود تبدیل کرده است. ارائه بهترین قیمت بازار در کنار جلب رضایت و حفظ و نگهداشت مشتریان، از مهمترین استراتژی‌های هلدینگ «آبیاران پویان آذر» در طول سالیان طولانی فعالیت اقتصادی آن است.

ساماندهی
 
تندیس آبیاران
جشنواره وب ایران

دفاتر فروش

تبریز، میدان راه آهن، جاده سنتو، 200 متر مانده به پمپ بنزین
تهران، خیابان فتح، مابین فتح و شیر پاستوریزه، روبروی یخچال
شعبه دوم تبریز، چهارراه نادر، جنب ایستگاه آتش نشانی

کارخانه تهران: ابتدای بزرگراه شهید متوسلیان، خیابان فتح 5

کارخانه تبریز: قراملک، جنب دانشگاه صنایع و معادن

 
 


تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه صنعتی آبیاران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از محصولات و کاتالوگ های انحصاری آبیاران پیگرد قانونی دارد