لوگوی آبیاران

منبع تحت فشار VAREM

منبع تحت فشار از یک پوسته فلزی یا تیوپ، فلنج و والف تشکیل شده است و در واقع همه این چهار قطعه، منبع تحت فشار نامیده می‌شود. در یک منبع تحت فشار، فشار هوایی بین 1.5 تا 2.5 بار در اطراف تیوپ منبع وجود دارد که وقتی آب از طریق پمپ آب، وارد تیوپ منبع تحت فشار می شود، باعث حفظ ذخیره آب با فشاری ثابت به داخل تیوپ منبع می شود.

انواع منبع تحت فشار

  1. مدل قدیمی منبع تحت فشار که یک تانک گالوانیزه می باشد هم آب و هم هوا را در یک محفظه بزرگ نگه می دارد. چون این تانک ها بزرگتر هستند آب بیشتری مصرف می کنند و فضای بیشتری نسبت به انواع جدید و کوچکتر اشغال نمی کنند. چون این نوع از منبع تحت فشار، جریان حرکت آب را کند می کنند چندان مورد علاقه نمی باشند.
  2. منبع تحت فشار دیافراگم یا تیوب فشرده تر بوده و دارای یک دیافراگم یا تیوب پلاستیکی می باشد که به خوبی در آن جا گرفته و قسمت تحتانی آب را از هوای فشرده بالا جدا می کند. وقتی آب وارد تانک می شود دیافراگم به سمت هوای فشرده فشار می آورد تا زمانی که فشار آب متعادل شده و دیافراگم پایین کشیده شود. هنگام مصرف آب، دیافراگم به عقب فشار می آورد تا تمامی فشار آب به نقطه ای برسد که پمپ مجددا به منظور ایجاد فشار به حالت اولیه برگردد.
  3. تانکهای فشار کیسه ای یا منابع تحت فشار از نظر کاربرد بسیار به تانک دیافراگم شباهت دارند با این وجود آنها یک بالون یا یک بخش مثانه ای که به آن تیوب می گویند در ته تانک دارند که آب را تحت فشار قرار می دهد. مانند تانکهای دیافراگم زمانی که پمپ فشار آب را زیاد می کند. بالون به داخل قسمت هوای فشرده منبسط می شود تا حداکثر فشار را ایجاد کند. سپس به نقطه برگشت میرسد.

اندازه ی تانک بسیار مهم است. منبع تحت فشار یا تانک فشار در اندازه های مختلفی وجود دارند:

  • تانک یا منبع تحت فشار کوچک: کوچکی این تانک سبب انجام سیکل های زیاد می شود.
  • منبع تحت فشار بزرگ: انجام سیکل مداوم و زیاد برای دستگاه پمپ آب شما مناسب نمی باشد. زیرا پمپ آب دائما روشن و خاموش می شود و باعث می شود که هم استهلاک پمپ آب بالا برود و هم مصرف انرژی بیشتری داشته باشیم. بنابراین منبع یا منبع تحت فشار بزرگ نسبت به منبع تحت فشار کوچک مناسب تر است.

انواع منبع تحت فشار VAREM

انواع منبع تحت فشار VAREM
VAREM 24
VAREM 50
VAREM 60
VAREM 80
VAREM 100
VAREM 200
VAREM 300
VAREM 500

استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
 
پاسخگوی سوالات و دیدگاه‌های شما هستیم:

اطلاعات هویتی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هلدینگ آبیاران پویان آذر

مجموعه «آبیاران پویان آذر» یکی از بزرگترین تامین کنندگان عمده تجهیزات صنعتی در داخل کشور است که عرضه با کیفیت‌ترین محصولات از معتبرترین برندهای شناخته شده بین‌المللی را در طول 50 سال فعالیت تجاری خود برعهده داشته است. دانش فنی مونتاژ انواع دستگاه‌های ژنراتور برق در کنار ارائه کامل‌ترین نوع خدمات پس از فروش و گارانتی کالا ، این مجموعه را به بهترین گزینه برای مراودات بازرگانی در نزد شرکای تجاری وفادار خود تبدیل کرده است. ارائه بهترین قیمت بازار در کنار جلب رضایت و حفظ و نگهداشت مشتریان، از مهمترین استراتژی‌های هلدینگ «آبیاران پویان آذر» در طول سالیان طولانی فعالیت اقتصادی آن است.

ساماندهی
 
تندیس آبیاران
جشنواره وب ایران

دفاتر فروش

تبریز، میدان راه آهن، جاده سنتو، 200 متر مانده به پمپ بنزین
تهران، خیابان فتح، مابین فتح و شیر پاستوریزه، روبروی یخچال
شعبه دوم تبریز، چهارراه نادر، جنب ایستگاه آتش نشانی

کارخانه تهران: ابتدای بزرگراه شهید متوسلیان، خیابان فتح 5

کارخانه تبریز: قراملک، جنب دانشگاه صنایع و معادن

 
 


تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه صنعتی آبیاران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از محصولات و کاتالوگ های انحصاری آبیاران پیگرد قانونی دارد

تماس با واحد فروش
واتس آپ