لوگوی آبیاران

منبع تحت فشار VAREM

منبع تحت فشار از یک پوسته فلزی یا تیوپ، فلنج و والف تشکیل شده است و در واقع همه این چهار قطعه، منبع تحت فشار نامیده می‌شود. در یک منبع تحت فشار، فشار هوایی بین 1.5 تا 2.5 بار در اطراف تیوپ منبع وجود دارد که وقتی آب از طریق پمپ آب، وارد تیوپ منبع تحت فشار می شود، باعث حفظ ذخیره آب با فشاری ثابت به داخل تیوپ منبع می شود.

قیمت منبع تحت فشارفروش انواع منبع تحت فشار و مشاوره خرید، راهنمایی، مشخصات فنی، خدمات پس از فروش و جهت استعلام قیمت منبع تحت فشار و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

 

انواع منبع تحت فشار

1- مدل قدیمی منبع تحت فشار که یک تانک گالوانیزه می باشد هم آب و هم هوا را در یک محفظه بزرگ نگه می دارد. چون این تانک ها بزرگتر هستند آب بیشتری مصرف می کنند و فضای بیشتری نسبت به انواع جدید و کوچکتر اشغال نمی کنند. چون این نوع از منبع تحت فشار، جریان حرکت آب را کند می کنند چندان مورد علاقه نمی باشند.

2- منبع تحت فشار دیافراگم یا تیوب فشرده تر بوده و دارای یک دیافراگم یا تیوب پلاستیکی می باشد که به خوبی در آن جا گرفته و قسمت تحتانی آب را از هوای فشرده بالا جدا می کند. وقتی آب وارد تانک می شود دیافراگم به سمت هوای فشرده فشار می آورد تا زمانی که فشار آب متعادل شده و دیافراگم پایین کشیده شود. هنگام مصرف آب، دیافراگم به عقب فشار می آورد تا تمامی فشار آب به نقطه ای برسد که پمپ مجددا به منظور ایجاد فشار به حالت اولیه برگردد.

3- تانکهای فشار کیسه ای یا منابع تحت فشار از نظر کاربرد بسیار به تانک دیافراگم شباهت دارند با این وجود آنها یک بالون یا یک بخش مثانه ای که به آن تیوب می گویند در ته تانک دارند که آب را تحت فشار قرار می دهد. مانند تانکهای دیافراگم زمانی که پمپ فشار آب را زیاد می کند. بالون به داخل قسمت هوای فشرده منبسط می شود تا حداکثر فشار را ایجاد کند. سپس به نقطه برگشت می رسد.

اندازه: اندازه ی تانک بسیار مهم است. منبع تحت فشار یا تانک فشار در اندازه های مختلفی وجود دارند:

  • تانک یا منبع تحت فشار کوچک: کوچکی این تانک سبب انجام سیکل های زیاد می شود.
  • منبع تحت فشار بزرگ: انجام سیکل مداوم و زیاد برای دستگاه پمپ آب شما مناسب نمی باشد. زیرا پمپ آب دائما روشن و خاموش می شود و باعث می شود که هم استهلاک پمپ آب بالا برود و هم مصرف انرژی بیشتری داشته باشیم. بنابراین منبع یا منبع تحت فشار بزرگ نسبت به منبع تحت فشار کوچک مناسب تر است.

 

استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
هولدینگ آبیاران پویان آذر

بزرگترین وارد کننده انواع کالاهای صنعتی با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی برای استفاده های متنوع از منابع معتبر مختلف داخل و خارج از کشور. شرکت آبیاران پویان آذر، از یک پیشینه فعالیتی پنجاه ساله برخوردار می باشد به طوریکه در طول مدت طولانی فعالیت های گذشته خود، توانسته است نام و عنوان طیف گسترده و مناسبی از شرکت های بزرگ صاحب برند داخلی و خارجی را بعنوان شرکای مطمئن تجاری در لیست مراودات بازرگانی خود داشته باشد

ساماندهی
 
تندیس آبیاران
جشنواره وب ایران

دفاتر فروش

تبریز، میدان راه آهن، جاده سنتو، 200 متر مانده به پمپ بنزین
تهران، خیابان فتح، مابین فتح و شیر پاستوریزه، روبروی یخچال
شعبه دوم تبریز، چهارراه نادر، جنب ایستگاه آتش نشانی

کارخانه: تبریز، قراملک، جنب دانشکده صنایع و معادن

 
 


تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه صنعتی آبیاران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از محصولات و کاتالوگ های انحصاری آبیاران پیگرد قانونی دارد

تماس با واحد فروش
واتس آپ