منبع تحت فشار VAREM ایتالیا
صفحه اصلی/کمپرسور/لوازم و تجهیزات/منبع تحت فشار VAREM ایتالیا

منبع تحت فشار VAREM

قیمت منبع تحت فشارفروش انواع منبع تحت فشار و مشاوره خرید، راهنمایی، مشخصات فنی، خدمات پس از فروش و جهت استعلام قیمت منبع تحت فشار و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

 

منبع تحت فشار از یک پوسته فلزی یا تیوپ، فلنج و والف تشکیل شده است و در واقع همه این چهار قطعه، منبع تحت فشار نامیده می‌شود. در یک منبع تحت فشار، فشار هوایی بین 1.5 تا 2.5 بار در اطراف تیوپ منبع وجود دارد که وقتی آب از طریق پمپ آب، وارد تیوپ منبع تحت فشار می شود، باعث حفظ ذخیره آب با فشاری ثابت به داخل تیوپ منبع می شود.

انواع منبع تحت فشار

1- مدل قدیمی منبع تحت فشار که یک تانک گالوانیزه می باشد هم آب و هم هوا را در یک محفظه بزرگ نگه می دارد. چون این تانک ها بزرگتر هستند آب بیشتری مصرف می کنند و فضای بیشتری نسبت به انواع جدید و کوچکتر اشغال نمی کنند. چون این نوع از منبع تحت فشار، جریان حرکت آب را کند می کنند چندان مورد علاقه نمی باشند.

2- منبع تحت فشار دیافراگم یا تیوب فشرده تر بوده و دارای یک دیافراگم یا تیوب پلاستیکی می باشد که به خوبی در آن جا گرفته و قسمت تحتانی آب را از هوای فشرده بالا جدا می کند. وقتی آب وارد تانک می شود دیافراگم به سمت هوای فشرده فشار می آورد تا زمانی که فشار آب متعادل شده و دیافراگم پایین کشیده شود. هنگام مصرف آب، دیافراگم به عقب فشار می آورد تا تمامی فشار آب به نقطه ای برسد که پمپ مجددا به منظور ایجاد فشار به حالت اولیه برگردد.

3- تانکهای فشار کیسه ای یا منابع تحت فشار از نظر کاربرد بسیار به تانک دیافراگم شباهت دارند با این وجود آنها یک بالون یا یک بخش مثانه ای که به آن تیوب می گویند در ته تانک دارند که آب را تحت فشار قرار می دهد. مانند تانکهای دیافراگم زمانی که پمپ فشار آب را زیاد می کند. بالون به داخل قسمت هوای فشرده منبسط می شود تا حداکثر فشار را ایجاد کند. سپس به نقطه برگشت می رسد.

اندازه: اندازه ی تانک بسیار مهم است. منبع تحت فشار یا تانک فشار در اندازه های مختلفی وجود دارند:

  • تانک یا منبع تحت فشار کوچک: کوچکی این تانک سبب انجام سیکل های زیاد می شود.
  • منبع تحت فشار بزرگ: انجام سیکل مداوم و زیاد برای دستگاه پمپ آب شما مناسب نمی باشد. زیرا پمپ آب دائما روشن و خاموش می شود و باعث می شود که هم استهلاک پمپ آب بالا برود و هم مصرف انرژی بیشتری داشته باشیم. بنابراین منبع یا منبع تحت فشار بزرگ نسبت به منبع تحت فشار کوچک مناسب تر است.

 

نمایش بیشتر

لیست قیمت و مشخصات سایر برندها


لوگوی آبیاران
تخفیفات آبیاران

سایر محصولات آبیاران


تماس با واحد فروش
واتس آپ