لوگوی آبیاران

ژنراتور استمفورد

ژنراتور استمفورد از توان 5 کاوا تا 3000 کاوا تولید می شوند. استمفورد هم اکنون یکی از زیر مجموعه های کمپانی کامینز گردیده است. ژنراتورهای 50HZ استمفورد جهت کاربری دیزل ژنراتور در کارخانه های استمفورد واقع در کشور های مختلف تولید می شوند. به عبارت دیگر علاوه بر کارخانه انگلستان این ژنراتورها در کارخانه هند، چین، برزیل و … نیز ساخته می شوند. این خطوط تولید ژنراتور در کشور های فوق تحت لیسانس و نظارت کارخانه اصلی ژنراتورهای استمفورد در انگلستان تولید می گردند.

ژنراتور استمفورد یک آلترناتور ساخت کشور انگلیس و با کیفیت و کارایی عملکرد بسیار مطلوب است. استمفورد گزینه پیشنهادی متخصصین سیستم های مولد برق موسوم به دستگاه ژنراتور برق است. یک ژنراتور برق با استفاده از نیروی مکانیکی موتور برای چرخش آلترناتور، وظیفه تبدیل انرژی مکانیکی به الکتریکی را برعهده دارد. آلترناتور در اصطلاح اهالی فن با عنوان ژنراتور تک یا دینام نیز شناخته می شود.

استفاده از یک موتور دیزلی برای تولید نیروی مکانیکی مورد نیاز جهت چرخش آلترناتور منجر به نام گذاری دستگاه با عنوان ژنراتور دیزلی یا دیزل ژنراتور شده است. انواع مختلفی هم برای سوخت مصرفی موتور یک دستگاه مولد برق وجود دارد که بر پایه گاز، بنزین ویا بصورت دوگانه سوز هستند.

قیمت ژنراتور استمفورد انگلیس

نمایندگی فروش ژنراتور استمفورد انگلیس، دائم کار و اضطراری، مشاوره خرید، نصب و راه اندازی، راهنمایی، گارانتی، مشخصات فنی، خدمات پس از فروش و جهت استعلام قیمت انواع ژنراتور استمفورد و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

این امر سبب گشته که از نظر قیمتی و کیفیتی به طور نسبی ژنراتورهای انگلیسی استمفورد از سایر ژنراتورهای استمفورد تولید هند و چین گرانتر و با کیفیت تر باشند. نکته مهمی که در مورد ژنراتور Stamford باید توجه نمایید این است که بسیاری از شرکت های چینی و متفرقه تنها کپی از ژنراتور استمفورد را با نام مشابه تولید می نمایند. از جمله این شرکت ها می توان به استمفورد پاور چینی (Stamford Power) اشاره نمود.

ژنراتور استمفورد

استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
هولدینگ آبیاران پویان آذر

بزرگترین وارد کننده انواع کالاهای صنعتی با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی برای استفاده های متنوع از منابع معتبر مختلف داخل و خارج از کشور. شرکت آبیاران پویان آذر، از یک پیشینه فعالیتی پنجاه ساله برخوردار می باشد به طوریکه در طول مدت طولانی فعالیت های گذشته خود، توانسته است نام و عنوان طیف گسترده و مناسبی از شرکت های بزرگ صاحب برند داخلی و خارجی را بعنوان شرکای مطمئن تجاری در لیست مراودات بازرگانی خود داشته باشد

دفاتر فروش

تبریز، میدان راه آهن، جاده سنتو، 200 متر مانده به پمپ بنزین
تهران، خیابان فتح، مابین فتح و شیر پاستوریزه، روبروی یخچال
شعبه دوم تبریز، چهارراه نادر، جنب ایستگاه آتش نشانی

کارخانه: تبریز، قراملک، جنب دانشکده صنایع و معادن

 
 


تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه صنعتی آبیاران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از محصولات و کاتالوگ های انحصاری آبیاران پیگرد قانونی دارد