دو پروانه
صفحه اصلی/پمپ آب/بر اساس نوع/دو پروانه

پمپ آب دو پروانه

قیمت الکتروپمپ دو پروانهفروش انواع پمپ دو پروانه در انواع سه فاز و تک فاز , ایرانی , اروپایی و چینی و مشاوره خرید، راهنمایی، مشخصات فنی، قطعات، خدمات پس از فروش و جهت استعلام قیمت الکتروپمپ آب دو پروانه و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

 

پمپ‌های سری CB پمپ های سانترفیوژ (گریز از مرکز) با پروانه های پشت به پشت هستند که برای پمپ کردن آب تمیز و مایعات غیر خطرناک مناسب است و به پمپ آب دو پروانه معروف هستند.

این پمپ‌ها با داشتن دو پروانه دبی (حجم آب) و هد (ارتفاع و فشار پمپاژ) بیشتری را نسبت به مابقی مدل‌ها دارند. سری CB به دلیل داشتن دو عدد پروانه در ساختمان هایی با متراژ بالا و تعداد واحد بیشتر به دلیل راندمان بالا آن نسبت به دیگر انواع پمپ استفاده می‌شود، همچنین به دلیل آبدهی بالا از این نوع پمپ‌ها در بوستر پمپ‌ها استفاده می شود.

پمپ دو پروانه به دلیل تامین فشار مناسب برای ساختمان‌های دارای طبقات زیاد توانایی آبدهی بالایی دارد که به همین دلیل جز پر مصرف ترین سری پمپ خانگی محسوب می شود. پروانه های پمپ دو پروانه معمولا از جنس برنج و یا استیل و یا باکالیت تولید می‌شود، که بر اساس شوری و یا غلظت نوع سیال مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این پمپ‌ها برای تامین و انتقال آب خانگی، انتقال و تامین آب شهری، تقویت فشار خطوط لوله، دستگاه‌های اطفای حریف، مزرعه‌های پرورش ماهی و مرغداری‌ها، آبیاری کشاورزی، سیستم‌های گرمایش مرکزی و تهویه مطبوع، به گردش در آوردن (سیرکولاسیون) و افزایش فشار آب سرد و گرم و مصارف صنعتی استفاده می‌شوند.

موارد استفاده:

  • تامین آب آپارتمان و مجتمع‌ها
  • تامین آب از چاه و مخازن آب
  • افزایش فشار آب
  • سیستم آتشنشانی و اطفای حریق
  • استفاده در مصارف صنعتی و معدنی کوچک
نمایش بیشتر

لیست قیمت و مشخصات سایر برندها


لوگوی آبیاران
تخفیفات آبیاران

سایر محصولات آبیاران


تماس با واحد فروش
واتس آپ