استیل
صفحه اصلی/پمپ آب/بر اساس نوع/استیل

پمپ آب استیل

قیمت پمپ آب استیلفروش انواع پمپ آب استیل ( بدنه استیل , پروانه استیل ) در انواع سه فاز و تک فاز و مشاوره خرید، راهنمایی، مشخصات فنی، قطعات، خدمات پس از فروش و جهت استعلام قیمت پمپ آب استیل و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

 

پمپ‌های استیل در طرح‌های مختلف و با هد و توان مختلفی تولید می‌شود. الکتروپمپ استیل برای انتقال آب و سیالات دیگر در صنایع مختلف غذایی، آبرسانی، سرماشی، تهویه مطبوع، فیلتراسیون، کشتی سازی، انرژی و کاربری های عمومی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع پمپ‌ها، هم بصورت افقی و هم بصورت عمودی تولید می‌شود.

پمپ استیل

الکتروپمپ استیل که معمولا در دو گرید از استنلس استیل 304 و 316 تولید میشود خاصیت ضد زنگ بالاخص در محیط‌های مرطوب و در تماس با آب دارد. وجود دو عنصر کروم با درصد حدود 18% و نیکل با حدود 8% در ترکیب با آهن یا آلیاژ آهن و فولاد سبب بالا رفتن مقاومت الکتروپمپ استیل در برابر اکسید کننده‌ها شده است. پمپ استیل برای فشار سیال حد متوسط و معمولا تا 10 بار در تولیدهای عمومی طراحی می‌شود. و همچنین قابلیت کار با سیال سرد گرم در محدوده دمایی -25 درجه سانتی گراد الی 110 درجه سانتی گراد را دارد. از استیل برای پمپاژ مایعات پاک و نیمه پاک استفاده میشود و حداکثر میزان فشار قابل تحمل در آنها بسته به تنسایل کششی و فشاری آنها داشته و معمولا از موارد چدنی کمتر است. در بین دو گرید الکتروپمپ استیل گرید 316 دارای مقاومت خوردگی بالاتری است حال آنکه از نظر استحکام هر دو گرید الکتروپمپ استیل خاصیت یکسانی دارند. مجموعه آبیاران، مشاوره دهنده خرید و استعلام قیمت پمپ استیل در گریدهای موجود در اشکال و انواع مختلف و با هد و دبی متنوع در ایران می باشد.

نمایش بیشتر

لیست قیمت و مشخصات سایر برندها


لوگوی آبیاران
تخفیفات آبیاران

سایر محصولات آبیاران


تماس با واحد فروش
واتس آپ