میکرو فیلتر
صفحه اصلی/کمپرسور/لوازم و تجهیزات/میکرو فیلتر

میکروفیلتر کمپرسور

قیمت میکروفیلتر کمپرسورفروش انواع میکروفیلتر کمپرسور و مشاوره خرید، راهنمایی، مشخصات فنی، خدمات پس از فروش و جهت استعلام قیمت میکروفیلتر و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

 

هوایی که ما از آن استفاده می‌کنیم حاوی تعداد بی شماری میکرو ارگانیسم و ذرات گرد و غبار است. در زمان فشرده سازی هوا به علت کاهش چند برابری حجم هوا، میزان آلاینده‌ها نیز افزایش پیدا می‌کند. علاوه بر ذرات محیطی خود کمپرسور روغنی نیز، مقادیری روغن وارد هوای فشرده خروجی می‌کند که ترکیب ذرات و بخارات روغن در خطوط هوای فشرده و ماشین آلات صنعتی مصرف کننده می‌تواند خسارات زیاده به آنها وارد کند.

میکروفیلتر کمپرسور چیست؟

میکروفیلتر کمپرسور قطعه‌ای مکانیکی است که در مسیر عبور هوای فشرده شده قرار می‌گیرد و با جذب ناخالصی‌ها از هوا آن را تصفیه می‌کند. به میکروفیلترهای میکرونی با مش ریز گاهی روغن گیر هم گفته می‌شود اما در واقع تمامی میکروفیلترها قابلیت جذب ذرات، بخارات آب و روغن را دارا می‌باشند.

فیلتر هوای ورودی کمپرسور جهت جذب ذرات بزرگ طراحی شده و ذرات میکرونی همواره از طریق دهانه ورودی به داخل کمپرسور و پس از فشرده سازی هوا به دستگاه‌های مصرف کننده وارد می‌گردد. میکروفیلترها بعد از خروجی مخزن و قبل از ورودی مصرف کننده‌ها نصب می‌شود و با جذب ذرات از 5 میکرون تا 0.01 میکرون هوای تصفیه شده را به ماشین آلات و ابزارآلات تحویل می‌دهند.

کاربرد میکروفیلتر کمپرسور

  • سیستم‌های رنگ پاشی
  • کارخانجات تولیدی که از هوای فشرده پاک استفاده می‌کنند
  • صنایع غذایی و صنایع داروی
  • صنعت چاپ
  • صنایع ساخت قطعات نظامی
نمایش بیشتر

لیست قیمت و مشخصات سایر برندها


لوگوی آبیاران
تخفیفات آبیاران

سایر محصولات آبیاران


تماس با واحد فروش
واتس آپ