لوگوی آبیاران

میکروفیلتر کمپرسور

هوایی که ما از آن استفاده می‌کنیم حاوی تعداد بی شماری میکرو ارگانیسم و ذرات گرد و غبار است. در زمان فشرده سازی هوا به علت کاهش چند برابری حجم هوا، میزان آلاینده‌ها نیز افزایش پیدا می‌کند. علاوه بر ذرات محیطی خود کمپرسور روغنی نیز، مقادیری روغن وارد هوای فشرده خروجی می‌کند که ترکیب ذرات و بخارات روغن در خطوط هوای فشرده و ماشین آلات صنعتی مصرف کننده می‌تواند خسارات زیاده به آنها وارد کند.

قیمت میکروفیلتر کمپرسورفروش انواع میکروفیلتر کمپرسور و مشاوره خرید، راهنمایی، مشخصات فنی، خدمات پس از فروش و جهت استعلام قیمت میکروفیلتر و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

 

میکروفیلتر کمپرسور چیست؟

میکروفیلتر کمپرسور قطعه‌ای مکانیکی است که در مسیر عبور هوای فشرده شده قرار می‌گیرد و با جذب ناخالصی‌ها از هوا آن را تصفیه می‌کند. به میکروفیلترهای میکرونی با مش ریز گاهی روغن گیر هم گفته می‌شود اما در واقع تمامی میکروفیلترها قابلیت جذب ذرات، بخارات آب و روغن را دارا می‌باشند.

فیلتر هوای ورودی کمپرسور جهت جذب ذرات بزرگ طراحی شده و ذرات میکرونی همواره از طریق دهانه ورودی به داخل کمپرسور و پس از فشرده سازی هوا به دستگاه‌های مصرف کننده وارد می‌گردد. میکروفیلترها بعد از خروجی مخزن و قبل از ورودی مصرف کننده‌ها نصب می‌شود و با جذب ذرات از 5 میکرون تا 0.01 میکرون هوای تصفیه شده را به ماشین آلات و ابزارآلات تحویل می‌دهند.

کاربرد میکروفیلتر کمپرسور

  • سیستم‌های رنگ پاشی
  • کارخانجات تولیدی که از هوای فشرده پاک استفاده می‌کنند
  • صنایع غذایی و صنایع داروی
  • صنعت چاپ
  • صنایع ساخت قطعات نظامی
استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
هولدینگ آبیاران پویان آذر

بزرگترین وارد کننده انواع کالاهای صنعتی با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی برای استفاده های متنوع از منابع معتبر مختلف داخل و خارج از کشور. شرکت آبیاران پویان آذر، از یک پیشینه فعالیتی پنجاه ساله برخوردار می باشد به طوریکه در طول مدت طولانی فعالیت های گذشته خود، توانسته است نام و عنوان طیف گسترده و مناسبی از شرکت های بزرگ صاحب برند داخلی و خارجی را بعنوان شرکای مطمئن تجاری در لیست مراودات بازرگانی خود داشته باشد

ساماندهی
 
تندیس آبیاران
جشنواره وب ایران

دفاتر فروش

تبریز، میدان راه آهن، جاده سنتو، 200 متر مانده به پمپ بنزین
تهران، خیابان فتح، مابین فتح و شیر پاستوریزه، روبروی یخچال
شعبه دوم تبریز، چهارراه نادر، جنب ایستگاه آتش نشانی

کارخانه: تبریز، قراملک، جنب دانشکده صنایع و معادن

 
 


تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه صنعتی آبیاران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از محصولات و کاتالوگ های انحصاری آبیاران پیگرد قانونی دارد

تماس با واحد فروش
واتس آپ