بشقابی
صفحه اصلی/پمپ آب/بر اساس نوع/بشقابی

پمپ بشقابی

قیمت پمپ بشقابیفروش انواع الکتروپمپ بشقابی در انواع سه فاز و تک فاز , ایرانی , اروپایی و چینی و مشاوره خرید، راهنمایی، مشخصات فنی، قطعات، خدمات پس از فروش و جهت استعلام قیمتپمپ بشقابی و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

 

تعریف پمپ آب بشقابی

آب پس از ورود به داخل پمپ، توسط پروانه که غالبا از جنس چدن، برنج یا استیل می باشد، سرعت داده می شود و به خارج هدایت می گردد. این پمپ ها میزان آبدهی بالاتری نسبت به نوع جتی دارند. پس بنابراین جهت استفاده در ساختمان های کم ارتفاع و با تعداد واحد های بالا مناسب ترهستند.

کاربرد پمپ آب بشقابی: استفاده در مصارف خانگی - استفاده در مصارف صنعتی و تجاری

با تغییر سبک زندگی و شهر نشینی شدن آن، امروزه اغلب افراد در آپارتمان ها ساکن شده که با مشکلاتی بسیاری مانند فشار پایین آب، درگیر هستند. پس باید برای حل این مشکل فکری اندیشید و چاره‌ای کرد.

بهترین راه حل استفاده از پمپ های مناسب آپارتمان‌ها می‌باشد. پمپ‌های بشقابی به دلیل هد و دبی مناسبی که ایجاد می کنند بهترین نوع پمپ آب برای مصارف خانگی می باشد.

 

نمایی از اجزا یک پمپ آب بشقابی 

اجزای پمپ آب بشقابی

انواع پمپ بشقابی در برند‌های مختلف

کارخانه‌ها و برند‌های مختلفی اقدام به تولید پمپ‌های بشقابی کرده‌اند. پمپ آب بشقابی سری CM از شرکت پنتاکس می باشد. حداکثر فشار کاری در این پمپ ها در مدل های CM45-100 شش بار بوده و در سایر مدل های آن 8 بار است. پروانه این پمپ از نوع نوریل یا برنج است و بدنه ی آن از چدن می باشد. این پمپ ها در دو نوع تک فاز و سه فاز ارائه می شوند.

برند بعدی داب می‌باشد که پمپ‌های بشقابی آن شامل سری k12 الی k50 است و در مواردی مانند مصارف خانگی، تجاری و صنعتی کاربرد دارد. این پمپ‌ها دارای حداکثر فشار کاری 6 بار هستند و پروانه آنها از تکنوپلیمر می‌باشد. دمای قابل قبول در این پمپ‌ها بین 10- الی 50 درجه سانتی گراد است.

پمپ آب بشقابی در برند لوارا شامل سری CEA و مدل 80/5 می‌باشد. این پمپ دارای 8 بار فشار کاری است و بدنه و پروانه از جنس استنلس استیل می‌باشد. این پمپ علاوه بر مصارف خانگی، در مواردی مانند تغذیه بویلر و صنایع غذایی نیز کاربرد دارد.

و اما در برند ابارا، پمپ‌های بشقابی شامل سری CMB و CMA می گردد. این پمپ‌ها در مصارف خانگی و صنعتی و به طور کلی در سیالات غیر خورنده و افزایش فشار آنها کاربرد دارد. این پمپ‌ها بسته به مدل انتخابی دارای فشار کاری 6 و 8 بار هستند. بدنه این پمپ‌ها از جنس چدن و پروانه از جنس استنلس استیل می‌باشد.

نمایش بیشتر

لیست قیمت و مشخصات سایر برندها


لوگوی آبیاران
تخفیفات آبیاران

سایر محصولات آبیاران


تماس با واحد فروش
واتس آپ