کوهلر
صفحه اصلی/موتور ژنراتور/موتور تک دیزلی/کوهلر

تبدیل واحد های الکتریکی

تبدیل

مقدار مورد نظر

نتیجه محاسبه

موتور دیزلی کوهلر (Kohler Diesel Engine)

قیمت موتور دیزلی کوهلرنمایندگی فروش انواع موتور کوهلر، دائم کار و اضطراری، مشاوره خرید، نصب و راه اندازی، راهنمایی، گارانتی، مشخصات فنی، خدمات پس از فروش و جهت استعلام قیمت موتور دیزلی کوهلر و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

 

شرکت کوهلر در سال 1873 توسط جان مایکل کوهلر و چارلز سیلبرزاهن مهاجر اتریشی با خرید کارخانه ریخته گری آهن و فولاد اتحادیه شیبویگان از پدرزن کوهلر، یعقوب ولراث، به مبلغ 5000 دلار تأسیس شد. محصولات اولیه شامل تجهیزات مزرعه چدن و ​​فولاد، ریخته گری برای کارخانه‌های تولید مبلمان و قطعات آهن زینتی از جمله صلیب های گورستان و ستون ها بود. دستیابی به موفقیت در سال 1883 هنگامی که جان مایکل برای ایجاد اولین وان شرکت مینای دندان را به یک دهانه اسب چدن زد. این شرکت از آن زمان عمدتا در صنعت لوله کشی فعالیت می کند و به خاطر تجهیزات لوله کشی معروف است.

موتور دیزل کوهلر

کوهلر طیف گسترده ای از موتورهای کوچک صنعتی را تولید می کند. در ابتدا، این شرکت موتورهای بنزینی تولید می کرد. با این حال، پس از خرید شرکت ایتالیایی Lombardini، دامنه فعالیت و محصولات خود را افزایش داد و اکنون موتورهای دیزلی تا 134 اسب بخار را ارائه می دهد. موتورهای کوهلر طیف وسیعی از دستگاه ها را از پمپ های آب گرفته تا وسایل نقلیه آفرود تأمین می کنند. گروه Global Power دیزل ژنراتور هایی را در اندازه های مختلف تولید می‌کند. کوهلر اولین شرکتی بود که تولیدکننده های پشتیبان مسکونی را از سال 1920 ارائه داد.

 

 

نمایش بیشتر

لیست قیمت و مشخصات سایر برندها


لوگوی آبیاران
تخفیفات آبیاران

سایر محصولات آبیاران


تماس با واحد فروش
واتس آپ