دوسان
صفحه اصلی/موتور ژنراتور/موتور تک دیزلی/دوسان

تبدیل واحد های الکتریکی

تبدیل

مقدار مورد نظر

نتیجه محاسبه

موتور دیزلی دوسان (Doosan Diesel Engine)

قیمت موتور دیزلی دوسان کرهنمایندگی فروش انواع موتور دوسان، دائم کار و اضطراری، مشاوره خرید، نصب و راه اندازی، راهنمایی، گارانتی، مشخصات فنی، خدمات پس از فروش و جهت استعلام قیمت موتور دیزل دوسان و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

 

گروه دوسان در سال 1896 تاسیس شد. این شرکت با عنوان Park Seung Jik Store در سال 1896 در Baeogai (سئول فعلی) آغاز به کار کرد. از آن زمان، دوسان به یک مجتمع چند ملیتی تبدیل شد، با تأکید ویژه بر کالاهای مصرفی، تولید و بخشهای تجارت و ساخت و ساز.

موتور دیزلی دوسان 1

رشد و توسعه دوسان

این شرکت به دنبال رشد و شکوفایی خود، اقدام به خرید و ادغام مجموعه های متعددی نمود. خریدهای این شرکت شامل صنایع سنگین و ساخت Doosan (صنایع سنگین و ساختمانی کره سابق، یک شرکت صنایع سنگین متخصص در نیروگاه های تولید برق و نمک زدایی) در سال 2001، توسعه صنعتی Koryeo در 2004 و Doosan Infracore (صنایع و ماشین آلات سنگین Daewoo) در ماشین آلات ساختمانی) در سال 2005.

در سال 2006، دوسان شرکت مهندسی دیگ بخار Mitsui Babcock UK (به نام Doosan Babcock) و Kvaerner IMGB ، بزرگترین شرکت ریخته گری در رومانی را خریداری کرد. در سال 2007، دوسان شرکت ماشین آلات ساختمانی Bobcat USA، بزرگترین تامین کننده تجهیزات کوچک ساخت و ساز در جهان را خریداری کرد. پس از خرید Bobcat USA در Doosan Infracore، یکی از شرکت های تابعه گروه Doosan متخصص در ماشین آلات ساخت و ساز متوسط ​​و بزرگ، گروه دوسان به هفتمین تامین کننده ماشین آلات ساختمانی در جهان تبدیل شد. دوسان در حال حاضر در 38 کشور دنیا دفتر و نمایندگی دارد.

موتور دوسان 2

نمایش بیشتر

لیست قیمت و مشخصات سایر برندها


لوگوی آبیاران
تخفیفات آبیاران

سایر محصولات آبیاران


تماس با واحد فروش
واتس آپ