لوگوی آبیاران

موتور دیزلی دوسان

گروه دوسان در سال 1896 تاسیس شد. این شرکت با عنوان Park Seung Jik Store در سال 1896 در Baeogai (سئول فعلی) آغاز به کار کرد. از آن زمان، دوسان به یک مجتمع چند ملیتی تبدیل شد، با تأکید ویژه بر کالاهای مصرفی، تولید و بخشهای تجارت و ساخت و ساز.

موتور دیزل دوسان کره جنوبی با عملکرد قابل توجه در صنعت ساخت موتو های دیزلی، توجه بازار های جهانی را به عنوان برندی صاحب سبک جلب کرده است. قیمت موتور دیزلی ژنراتور با توجه به توان خروجی و برند و کشور سازنده آن، همواره موضوعی قابل توجه در بحث انتخاب موتور های دیزلی به شمار می رود.

عرضه محصول دیزلی دوسان به بازار و تایید کیفیت و عملکرد مطلوب آن در حوزه تامین نیازمندی های صنایع مولد برق مانند دیزل ژنراتور، موجب امکان خرید یک ژنراتور دیزلی با قیمت تمام شده پایین تر نسبت به نمونه های هم تراز اروپایی آن شده است.

در خصوص بکار گیری یک سیستم مولد برق دیزلی یا گاز سوز همواره باید وجود گارانتی معتبر و خرید از نماینگی معتبر را در دستور کار انتخاب دستگاه ژنراتور برق قرار دهید. وجود دانش فنی کوپلینگ استاندارد در شرکت آبیاران، امکان اضافه کردن تجهیزات سفارشی و استفاده از انواع مختلف ژنراتور تک یا آلترناتور اروپایی و چینی در اتصال با موتور دیزل مدنظر شما را فرآهم کرده است.

قیمت موتور دیزلی دوسان کره

نمایندگی فروش انواع موتور دوسان، دائم کار و اضطراری، مشاوره خرید، نصب و راه اندازی، راهنمایی، گارانتی، مشخصات فنی، خدمات پس از فروش و جهت استعلام قیمت موتور دیزل دوسان و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

موتور دیزلی دوسان 1

رشد و توسعه دوسان

این شرکت به دنبال رشد و شکوفایی خود، اقدام به خرید و ادغام مجموعه های متعددی نمود. خریدهای این شرکت شامل صنایع سنگین و ساخت Doosan (صنایع سنگین و ساختمانی کره سابق، یک شرکت صنایع سنگین متخصص در نیروگاه های تولید برق و نمک زدایی) در سال 2001، توسعه صنعتی Koryeo در 2004 و Doosan Infracore (صنایع و ماشین آلات سنگین Daewoo) در ماشین آلات ساختمانی) در سال 2005.

در سال 2006، دوسان شرکت مهندسی دیگ بخار Mitsui Babcock UK (به نام Doosan Babcock) و Kvaerner IMGB ، بزرگترین شرکت ریخته گری در رومانی را خریداری کرد. در سال 2007، دوسان شرکت ماشین آلات ساختمانی Bobcat USA، بزرگترین تامین کننده تجهیزات کوچک ساخت و ساز در جهان را خریداری کرد. پس از خرید Bobcat USA در Doosan Infracore، یکی از شرکت های تابعه گروه Doosan متخصص در ماشین آلات ساخت و ساز متوسط ​​و بزرگ، گروه دوسان به هفتمین تامین کننده ماشین آلات ساختمانی در جهان تبدیل شد. دوسان در حال حاضر در 38 کشور دنیا دفتر و نمایندگی دارد.

موتور دوسان 2

استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
هولدینگ آبیاران پویان آذر

بزرگترین وارد کننده انواع کالاهای صنعتی با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی برای استفاده های متنوع از منابع معتبر مختلف داخل و خارج از کشور. شرکت آبیاران پویان آذر، از یک پیشینه فعالیتی پنجاه ساله برخوردار می باشد به طوریکه در طول مدت طولانی فعالیت های گذشته خود، توانسته است نام و عنوان طیف گسترده و مناسبی از شرکت های بزرگ صاحب برند داخلی و خارجی را بعنوان شرکای مطمئن تجاری در لیست مراودات بازرگانی خود داشته باشد

دفاتر فروش

تبریز، میدان راه آهن، جاده سنتو، 200 متر مانده به پمپ بنزین
تهران، خیابان فتح، مابین فتح و شیر پاستوریزه، روبروی یخچال
شعبه دوم تبریز، چهارراه نادر، جنب ایستگاه آتش نشانی

کارخانه: تبریز، قراملک، جنب دانشکده صنایع و معادن

 
 


تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه صنعتی آبیاران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از محصولات و کاتالوگ های انحصاری آبیاران پیگرد قانونی دارد