لوگوی آبیاران

موتور دیزلی کامینز چینی

همکاری کامینز و چین در سال 1975 آغاز شد، زمانی که اولین دیدار آقای کامینز، ایروین میلر، به عنوان یکی از اولین کارآفرینان آمریکایی که به دنبال همکاری تجاری در چین بودند، از چین بازدید کرد. تحت هدایت بصیرتی اروین میلر، کامینز سی سال با افزایش سرمایه گذاری، تعمیق همکاری با شرکای استراتژیک محلی، تبدیل شدن به رهبر صنعت موتور دیزل چین در سال 1979 ، آغاز اصلاحات و افتتاح چین، اولین دفتر Cummins China در پکن تاسیس شد. در سال 1981 ، کامینز و گروه کامیون های سنگین چین توافق نامه مجوز را امضا کردند تا تبدیل به یکی از اولین شرکت های با بودجه خارجی در چین شود که تولید را بومی سازی می کند. از آن زمان، کامینز در تلاش است تا با بسیاری از شرکت ها از جمله Dongfeng Motor در چین همکاری های استراتژیک ایجاد کند.

موتور دیزل کامینز چینی محصول مشترک برند کامینز امریکایی و یک شرکت تولید کننده مطرح چینی در حوزه ساخت موتور است. قیمت موتور دیزلی، همواره عامل تعیین کننده در خرید و انتخاب آن محسوب می شود که در نمونه های عرضه شده توسط کامینز چینی به دلیل قیمت تمام شده پایین تر، هزینه کم تری نسبت به مدل مشابه و هم استاندارد نمونه امریکایی برای خریداران به همراه دارد.

استفاده از موتور دیزلی کامینز چینی در مصارف تامین برق اضطراری و دائمی در مکان هایی که با مشکل قطعی یا عدم دسترسی به برق مواجه هستند نیز به کار گرفته می شود. دستگاه دیزل ژنراتور برق، با بهره گیری از یک موتور دیزل و یک دینام (ژنراتور تک) وظیفه تبدیل انرژی مکانیکی به انرژی الکتریکی را بر عهده دارد.

انواع مصارف نیازمند تامین برق اضطراری با به کار گیری دائمی برق در وضعیت عدم دسترسی به شبکه، از جمله ساختمان های اداری، برج ها، مراکز تجاری، بهداشتی، درمانی، آموزشی و همچنین تامین برق مصارف مورد نیاز در محیط های باز مثل پروژه های عمرانی، کشاورزی، معادن و صنایع فولادی و نفت از طریق استفاده از دستگاه های ژنراتور برق انجام می شود.

قیمت موتور دیزلی کامینز چینی

نمایندگی فروش انواع موتور کامینز چینی، دائم کار و اضطراری، مشاوره خرید، نصب و راه اندازی، راهنمایی، گارانتی، مشخصات فنی، خدمات پس از فروش و جهت استعلام قیمت موتور دیزلی کومنز چینی و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

کامینز بیش از دویست و چهل میلیون دلار آمریکا در چین سرمایه گذاری کرده است، کامینز دارای 14 سرمایه گذاری مشترک و شرکت های کاملاً متعلق به تولید موتورهای دیزلی در چین، تولید موتور، توربوشارژر، فیلتر، سیستم اگزوز در چین، سیستم سوخت، مجموعه های دینام و ژنراتور و سایر محصولات. 17 مجموعه موتور کامینز دارای هشت سری محصول مطابق با هماهنگی جهانی کامینز از استانداردهای دقیق کیفیت در چین است.

کامینز در چین یک شبکه خدمات متشکل از 10 مرکز خدمات منطقه ای و بیش از 230 توزیع کننده و ارائه دهنده خدمات مجاز تشکیل داد. تا پایان سال 2006، بیش از یک میلیون مجموعه موتور کامینز در چین مورد استفاده قرار گرفت.

کامینز از توسعه اقتصادی چین اطمینان کامل دارد ، بنابراین در سال 1997 ، مقرهای شرق آسیا در پکن مستقر شدند ، مدیریت کلی کامینز در سرزمین اصلی چین ، تایوان ، هنگ کنگ و مغولستان ، و اولین کسی بود که مقرهای منطقه ای خود را در پکن ایجاد کرد.

چین به یکی از بازارهای خارج از کشور با رشد سریع در جهان تبدیل شده است. فروش کامینز در چین در طی سه سال بیش از 1 میلیارد دلار در چین ، بزرگترین و سریعترین رشد بازارهای خارج از کشور کامینز در جهان است

موتور دیزلی کامینز چینی

تاریخچه رویدادهای کامینز در چین

 • در سال 1975 ، رئیس سابق کامینز الوین • سفر میلر به چین ، همکاری با چین را آغاز کرد.
 • در سال 1979 اولین دفتر کامینز در پکن افتتاح شد
 • در سال 1981 توافق نامه های صدور مجوز کامینز و چین برای کامیون های سنگین ، کارخانه موتور سازی در موتور دیزل چونگ کینگ کامینز با قدرت اسب بخار (سری N ، K).
 • در سال 1986 شرکت اتومبیل سازی Dongfeng شروع به مجوز تولید کارخانه تولید موتور دیزل در اسب بخار موتورهای سری B کامینز کرد.
 • در سال 1994 سرمایه گذاری مشترک - شانگهای Fleetguard Filter Co. ، Ltd. برای تولید فیلترها تاسیس شد.
 • در سال 1995 شرکت سرمایه گذاری مشترک - چونگ کینگ کامینز موتور شرکت ، آموزشی ویبولیتین برای تولید مجموعه موتورهای دیزل و ژنراتور سری کامینز M / N / K تاسیس شد.
 • در سال 1996 سرمایه گذاری مشترک - Dongfeng Cummins Engine Co.، Ltd. برای تولید اسب بخار موتور سری Cummins C تاسیس شد سرمایه گذاری مشترک - جایگزین جدید Wuxi محدود برای تولید دینام تأسیس شد شرکت ها - شرکت کامینز موتور (پکن) شرکت آموزشی ویبولیتین برای تولید واحدهای تولید کننده کامینز ویلی تاسیس شد
 • در سال 1997 شرکت سرمایه گذاری موتور کامینز (چین) ، در پکن تاسیس شد ، مدیریت یکپارچه سرمایه گذاری کامینز در چین و توسعه تجارت ، بلکه دفتر مرکزی کامینز آسیای شرقی.
 • در سال 1999 شرکت انحصاری - شرکت ماشین سازی کامینز (شیانگ فان) تاسیس شد
 • در سال 2001 کامینز به طور همزمان مطابق با استانداردهای آلایندگی III اروپایی موتور تمام برقی اتومبیل کامینز راه اندازی همزمان بازارهای اروپا ، آمریکا و چین مطابق با استانداردهای زیست محیطی اروپا در مرحله دوم موتورهای تجهیزات سیار خارج از بزرگراه برای بازار ماشین آلات ساختمانی در اروپا و چین
 • در سال 2003 کامینز و دانگ فنگ موتور برای گسترش همکاری و دستیابی به سرمایه گذاری مشترک Dongfeng Cummins Engine Company، Ltd. برای گسترش. دانگ فنگ کامینز توسعه یافته در چین به بزرگترین موتور دیزلی سنگین ، پیشرفته ترین پایگاه تولیدی تبدیل خواهد شد
 • در سال 2004 یورو III کامینز به بزرگترین تامین کننده موتورهای دیزلی در چین تبدیل شد موتورهای کامینز در بازارهای چین بالغ بر 850،000 دستگاه
 • در سال 2005 کامینز به طور همزمان با موتورهای استاندارد انتشار یورو 4 و استانداردهای زیست محیطی فاز III متحرک غیر جاده ای اروپا به موتور ماشین آلات مهندسی بازارهای اروپا ، آمریکا و چین مطابقت داشت.
 • در سال 2006 همکاری کامینز با شرکت Dongfeng Motor یک مرکز توسعه موتور Wuhan منطقه توسعه اقتصادی و فناوری در بنیاد رسمی ایجاد کرد.
 • در سال 2007 Cummins و Shaanxi Automobile Group یک سرمایه گذاری مشترک در شیان ایجاد کردند ، تولید موتورهای سنگین Cummins ISM 11 لیتری گل سرسبد کنترل دیزل تمام برقی ، Fleetguard Inc (یک شرکت تابعه کامل کامینز) و سرمایه گذاری مشترک Dongfeng در Hubei Xiangyang ، سیستم برنامه ریزی تولید گاز
 • در 10 اکتبر 2009 - کامینز خوشبختی مضاعف: برنده "" چونگ کینگ برای شرکت شایسته کشور مشارکت می کند "، و در لیست" 60 سال اقتصاد تاثیر 60 شرکت در چونگ کینگ "ظاهر شد
 • در اکتبر 2009 ، کامینز در بزرگترین کارخانه تولید مجموعه دیزل ژنراتور چین - رسماً به بهره برداری رسید واقع در منطقه توسعه اقتصادی و فناوری ووهان شرکت تولید برق کامینز (چین) شرکت ، آموزشی ویبولیتین ، پروژه ساخته شده در دو مرحله ، دستیابی به خروجی سالانه 7300 مجموعه ای که به تجهیزات تولید ظرفیت تولید ، 20،000 واحد و 15،000 واحد با تجهیزات سیستم کنترل موتور تبدیل اتوماتیک (ATS) اختصاص داده می شود.
استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
هولدینگ آبیاران پویان آذر

بزرگترین وارد کننده انواع کالاهای صنعتی با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی برای استفاده های متنوع از منابع معتبر مختلف داخل و خارج از کشور. شرکت آبیاران پویان آذر، از یک پیشینه فعالیتی پنجاه ساله برخوردار می باشد به طوریکه در طول مدت طولانی فعالیت های گذشته خود، توانسته است نام و عنوان طیف گسترده و مناسبی از شرکت های بزرگ صاحب برند داخلی و خارجی را بعنوان شرکای مطمئن تجاری در لیست مراودات بازرگانی خود داشته باشد

دفاتر فروش

تبریز، میدان راه آهن، جاده سنتو، 200 متر مانده به پمپ بنزین
تهران، خیابان فتح، مابین فتح و شیر پاستوریزه، روبروی یخچال
شعبه دوم تبریز، چهارراه نادر، جنب ایستگاه آتش نشانی

کارخانه: تبریز، قراملک، جنب دانشکده صنایع و معادن

 
 


تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه صنعتی آبیاران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از محصولات و کاتالوگ های انحصاری آبیاران پیگرد قانونی دارد