صفحه اصلی/موتور ژنراتور/دیزل ژنراتور/ام تی یو

تبدیل واحد های الکتریکی

تبدیل

مقدار مورد نظر

نتیجه محاسبه

دیزل ژنراتور ام تی یو (MTU GenSet)

قیمت دیزل ژنراتور ام تی یو MTU - نمایندگی فروش انواع دیزل ژنراتور MTU، دائم کار و اضطراری، مشاوره خرید، نصب و راه اندازی، راهنمایی، گارانتی، مشخصات فنی، خدمات پس از فروش و جهت استعلام قیمت دیزل ژنراتور ام تی یو و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

 

شرکت MTU Friedrichshafen و با نام اختصاری MTU یک شرکت خودرو سازی آلمانی بوده که در سال 1909 توسط ویلهلم مایباخ با همراهی پسرش کارل مایباخ تاسیس گردیده است. هدف از تاسیس این شرکت تولید موتورهای حرفه ای برای صنایع کشتی سازی و هوایی بود. این شرکت درسال 1919 یک ماشین تجربی ساخت و بعد از دو سال با اولین مدل تولیدی خود در نمایشگاه موتوری که در برلین برگزار شده بود به معروفیت رسید. در زمان جنگ جهانی اول از محصولات این کشور در هواپیما و کشتیهای هوایی بسیار استفاده شد.

شرکت MTU با بیش از 100 سال سابقه تولید موتورهای دیزل , گازسوز , توربین و سلولهای سوختی (Fuel Cell) از جمله معتبرترین سازندگان موتور در دنیا می باشد. همچنین در صنایع نیروگاهی نیز از این موتورها در دیزل ژنراتور های دیزلی و گازی جهت تولید برق استفاده می شود

 
در سال 2011  شرکتهای Rolls-Royce Holdings و Daimler AG شرکت Tognum همان MTU را خریداری کردند و در سال 2014 شرکت Tognum به Rolls-Royce Power Systems تغییر نام داد و  زیر مجموعه Holdings Rolls-Royce اضافه شد.

خط مشی MTU

ما سیستم های جامع ، قدرتمند و قابل اطمینان را مبتنی بر موتورهای گازی و دیزلی و همچنین سیستم های هیبریدی برقی ارائه و خدمات می دهیم. این راه کار های پاک و پیشرفته از نظر فناوری در خدمت مشتریان ما در بخش های دریایی و زیر ساخت در سراسر جهان است.

لیست قیمت و مشخصات فنی دیزل ژنراتور ام تی یو

در ادامه این صفحه می توانید قیمت دیزل ژنراتور ام تی یو را مشاهده نمایید. جهت اطلاع از قیمت کانوپی ام تی یو و قیمت کنترل پنل ام تی یو با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

نصب و راه اندازی دیزل ژنراتور ام تی یو

نصب و راه اندازی دیزل ژنراتور ام تی یو توسط تکنسین نصب و راه اندازی آبیاران در محل انجام و تحویل مشتری داده خواهد شد .

گارانتی وضمانت دیزل ژنراتور ام تی یو

دیزل ژنراتور های ام تی یو از زمان نصب و تحویل به مدت 12 ماه یا 1200 ساعت کارکرد گارانتی شرکت آبیاران می باشد.

خدمات پس از فروش دیزل ژنراتور ام تی یو

در صورت بروز مشکل در عملکرد و کارکرد دیزل ژنراتور، بخش پشتیبانی فنی آبیاران تا حداکثر 48 ساعت مورد مربوطه را بررسی و رفع ایراد خواهد نمود.

نمایش بیشتر

لیست قیمت و مشخصات سایر برندها


لوگوی آبیاران
تخفیفات آبیاران

سایر محصولات آبیاران


تماس با واحد فروش
واتس آپ