صفحه اصلی/موتور ژنراتور/دیزل ژنراتور/دوسان

تبدیل واحد های الکتریکی

تبدیل

مقدار مورد نظر

نتیجه محاسبه

دیزل ژنراتور دوسان (Doosan GenSet)

قیمت دیزل ژنراتور دوسان کره - نمایندگی فروش انواع دیزل ژنراتور دوسان، دائم کار و اضطراری، مشاوره خرید، نصب و راه اندازی، راهنمایی، گارانتی، مشخصات فنی، خدمات پس از فروش و جهت استعلام قیمت دیزل ژنراتور دوسان و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

 

شرکت بین المللی دوو در سال 1937 در کره جنوبی تاسیس شد. در سال 1958 شروع به تولید موتور دریایی با یک شرکت استرالیایی کرد. در سال 1975 با همکاری یک شرکت آلمانی تولید موتور دیزلی سنگین را آغاز کردند و بالاخره در آوریل 2005 شروع به همکاری با گروه دوسان کره در تولید دیزل ژنراتور نمود. محصولات دیزل ژنراتور دوسان نشان دهنده سطح توسعه صنعت کره جنوبی در صنایع مکانیکی است.

خط مشی دوسان

دوسان از ترکیب دو کلمه Doo به معنی دانه شن و san به معنی کوه می باشد و معنی Doosan یعنی دانه های ریز شن می توانند باهم کوه بسازند. نام ما نشان دهنده اعتقاد ماست که وقتی همه افراد با هم متحد شوند می توان به یک موفقیت بزرگ دست یافت. داستان های آینده در مورد دوسان پر از رویای دوسان خواهد بود که به ایجاد آینده ای بهتر برای بشریت کمک می کند.

لیست قیمت و مشخصات فنی دیزل ژنراتور دوسان

در ادامه این صفحه می توانید قیمت دیزل ژنراتور دوسان را مشاهده نمایید. جهت اطلاع از قیمت کانوپی دوسان و قیمت کنترل پنل دوسان با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

نصب و راه اندازی دیزل ژنراتور دوسان

نصب و راه اندازی دیزل ژنراتور دوسان توسط تکنسین نصب و راه اندازی آبیاران در محل انجام و تحویل مشتری داده خواهد شد.

گارانتی وضمانت دیزل ژنراتور دوسان

دیزل ژنراتورهای دوسان از زمان نصب و تحویل به مدت 12 ماه یا 1200 ساعت کارکرد گارانتی آبیاران می باشد.

خدمات پس از فروش دیزل ژنراتور دوسان

در صورت بروز مشکل در عملکرد و کارکرد دیزل ژنراتور، بخش پشتیبانی فنی آبیاران تا حداکثر 48 ساعت مورد مربوطه را بررسی و رفع ایراد خواهد نمود.

نمایش بیشتر

لیست قیمت و مشخصات سایر برندها


لوگوی آبیاران
تخفیفات آبیاران

سایر محصولات آبیاران


تماس با واحد فروش
واتس آپ