لوگوی آبیاران

دیزل ژنراتور دویتس چینی

موتور های دیزلی دویتس ویچای (WEICHAI) یکی دیگر از محصولات چینی موجود در بازار ایران است، که دارای کیفیت مطلوبی می باشد. موتورهای ویچای دارای گارانتی، خدمات پس از فروش و برگه سبز می باشند، موتور دیزلی ویچای دارای اگزوز و لوازم جانبی فابریک برای یک بار تعمیر اولیه می باشد.

همکاری مشترک دو برند چینی و آلمانی در تولید محصولات بر پایه سوخت گازوئیل، منجر به ساخت یک ژنراتور دیزلی منطبق بر استاندارد های روز اروپا با قیمت مناسب شده است. خرید دیزل ژنراتور با لحاظ کردن مشخصات فنی و توان اسمی به همراه نوع کاربری اضطرای و دائم کاری آن در مصارف گوناگون خانگی و صنعتی منجر به یک انتخاب درست برای تامین برق خواهد شد. دستگاه ژنراتور برق، همواره قدرتی بیش از توان اسمی تعیین شده برای آن در مصارف اضطراری نیاز دارد. لذا در نظر گرفتن نیاز اولیه تجهیزات برقی برای روشن شدن آن ها، با میزان توان مورد نیاز شان برای ادامه کارکرد طولانی مدت متفاوت است.

قیمت دیزل ژنراتور دویتس چینی

نمایندگی فروش انواع دیزل ژنراتور دویتس چینی، دائم کار و اضطراری، مشاوره خرید، نصب و راه اندازی، راهنمایی، گارانتی، مشخصات فنی، خدمات پس از فروش و جهت استعلام قیمت دیزل ژنراتور دویتس چینی و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

لیست قیمت و مشخصات فنی دیزل ژنراتور دویتس چینی

در ادامه این صفحه می توانید قیمت دیزل ژنراتور دویتس چینی را مشاهده نمایید. جهت اطلاع از قیمت کانوپی دویتس چینی و قیمت کنترل پنل دویتس چینی با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

نصب و راه اندازی دیزل ژنراتور دویتس چینی

نصب و راه اندازی دیزل ژنراتور دویتس چینی توسط تکنسین نصب و راه اندازی آبیاران در محل انجام و تحویل مشتری داده خواهد شد .

گارانتی و ضمانت دیزل ژنراتور دویتس چینی

دیزل ژنراتور های دویتس چینی از زمان نصب و تحویل به مدت 6 ماه یا 600 ساعت کارکرد گارانتی شرکت آبیاران می باشد.

خدمات پس از فروش دیزل ژنراتور دویتس چینی

در صورت بروز مشکل در عملکرد و کارکرد دیزل ژنراتور، بخش پشتیبانی فنی آبیاران تا حداکثر 48 ساعت مورد مربوطه را بررسی و رفع ایراد خواهد نمود.

استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
هولدینگ آبیاران پویان آذر

بزرگترین وارد کننده انواع کالاهای صنعتی با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی برای استفاده های متنوع از منابع معتبر مختلف داخل و خارج از کشور. شرکت آبیاران پویان آذر، از یک پیشینه فعالیتی پنجاه ساله برخوردار می باشد به طوریکه در طول مدت طولانی فعالیت های گذشته خود، توانسته است نام و عنوان طیف گسترده و مناسبی از شرکت های بزرگ صاحب برند داخلی و خارجی را بعنوان شرکای مطمئن تجاری در لیست مراودات بازرگانی خود داشته باشد

دفاتر فروش

تبریز، میدان راه آهن، جاده سنتو، 200 متر مانده به پمپ بنزین
تهران، خیابان فتح، مابین فتح و شیر پاستوریزه، روبروی یخچال
شعبه دوم تبریز، چهارراه نادر، جنب ایستگاه آتش نشانی

کارخانه: تبریز، قراملک، جنب دانشکده صنایع و معادن

 
 


تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه صنعتی آبیاران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از محصولات و کاتالوگ های انحصاری آبیاران پیگرد قانونی دارد