صفحه اصلی/موتور ژنراتور/دیزل ژنراتور/دویتس آلمان

تبدیل واحد های الکتریکی

تبدیل

مقدار مورد نظر

نتیجه محاسبه

دیزل ژنراتور دویتس آلمان (DEUTZ GenSet)

قیمت دیزل ژنراتور دویتس آلمان - نمایندگی فروش انواع دیزل ژنراتور دویتس آلمان، دائم کار و اضطراری، مشاوره خرید، نصبو راه اندازی، راهنمایی، گارانتی، مشخصات فنی، خدمات پس از فروش و جهت استعلام قیمت دیزل ژنراتور دویتس و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

 

دویتس ( DEUTZ ) یک شرکت آلمانی سازنده موتورهای درون‌سوز است. این شرکت در سال ۱۸۶۴ میلادی توسط نیکلاوس اتو در کلن بنیاد شد. این شرکت یکی از تولید کنندگان پیشرو در جهان سیستم های رانندگی نوآورانه است.توسعه ، تولید ، توزیع و سرویس دهی موتورهای دیزلی ، گازی و برقی برای کاربردهای حرفه ای از برتری های دویتس است. این گروه صنعتی موتور طیف گسترده ای از محصول را با ظرفیت های مختلف تا 620 کیلو وات ارائه می دهد که در تجهیزات ساختمانی ، ماشین آلات کشاورزی ، تجهیزات انتقال مواد ، تجهیزات ثابت ، وسایل نقلیه تجاری ، وسایل نقلیه ریلی, مولدهای برق و سایر کاربردها استفاده می شود.

DEUTZ اکنون می تواند به یک سنت طولانی نگاه کند. بیش از 150 سال از آغاز فعالیت Nicolaus August Otto و Eugen Langen با "NA Otto & Cie" می گذرد. اولین کارخانه موتور سازی جهان - هسته امروز DEUTZ AG - . کارگاه کوچک آنها با تنها چند کارمند در شهر قدیمی کلن به شرکتی با شرکای قوی و جایگاه برتر جهانی در فن آوری موتور تبدیل شده است. امروز DEUTZ حدود 4900 کارمند دارد و در 130 کشور در تمام قاره ها نمایندگی دارد. سال 1864 آغاز یک داستان طولانی و هیجان انگیز بود.

مشخصات فنی دیزل ژنراتور دویتس در یک نگاه

مشخصات فنی دیزل ژنراتور دویتس آلمان
 

لیست قیمت دیزل ژنراتور دویتس آلمان

در ادامه این صفحه می توانید قیمت دیزل ژنراتور دویتس آلمان را مشاهده نمایید. جهت اطلاع از قیمت کانوپی دویتس آلمان و قیمت کنترل پنل دویتس آلمان با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

نصب و راه اندازی دیزل ژنراتور دویتس آلمان

نصب و راه اندازی دیزل ژنراتور دویتس آلمان توسط تکنسین نصب و راه اندازی آبیاران در محل انجام و تحویل مشتری داده خواهد شد .

گارانتی و ضمانت دیزل ژنراتور دویتس آلمان

دیزل ژنراتور های دویتس آلمان از زمان نصب و تحویل به مدت 12 ماه یا 1200 ساعت کارکرد گارانتی شرکت آبیاران می باشد.

خدمات پس از فروش دیزل ژنراتور دویتس آلمان

در صورت بروز مشکل در عملکرد و کارکرد دیزل ژنراتور، بخش پشتیبانی فنی آبیاران تا حداکثر 48 ساعت مورد مربوطه را بررسی و رفع ایراد خواهد نمود.

نمایش بیشتر

لیست قیمت و مشخصات سایر برندها


لوگوی آبیاران
تخفیفات آبیاران

سایر محصولات آبیاران


تماس با واحد فروش
واتس آپ