لوگوی آبیاران

پمپ پنتاکس طبقاتی افقی

پمپ آب طبقاتی افقی پنتاکس به منظور پمپاژ آب‌های تمیز و نیمه تمیز طراحی شده است. پمپ آب طبقاتی افقی پنتاکس شامل سری U بوده و ایجاد فشار آب، استفاده در سیستم های آبیاری و آب های آشامیدنی، تصفیه و گردش آب، تهویه و استفاده در سیستم‌های شستشو از ویژگی‌های آن می‌باشد.

قیمت پمپ آب پنتاکس طبقاتی افقی نمایندگی فروش انواع پمپ پنتاکس طبقاتی افقی از جمله صنعتی و استیل در انواع سه فاز و تک فاز و مشاوره خرید، راهنمایی، مشخصات فنی، قطعات، خدمات پس از فروش و جهت استعلام قیمت الکتروپمپ پنتاکس طبقاتی و یا خرید، با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

جنس بدنه پمپ‌های مدل U7-9-18 و U3-5 ازنوع استنلس استیل و پروانه‌ها از نوع نوریل بوده و حداکثر دمای قابل قبول در این نوع پمپ بین 5- و 35+ می‌باشد. در صورتیکه جنس بدنه و پروانه‌های پمپ‌های مدل U3-5-S هردو از نوع استنلس استیل بوده و دمای قابل قبول در این مدل‌ها مابین 15- و 110+ سانتی گراد قرار دارد.

مراحل نصب پمپ آب طبقاتی افقی پنتاکس

  • قبل از نصب و راه اندازی پمپ‌های طبقاتی عمودی و افقی، حتما پمپ‌ها را هواگیری کرده و سربندی الکتروموتور را چک کنید که از وجود مشکلات احتمالات جلوگیری شود که در غیر این صورت باعث باز شدن مهره سر شفت شده و در نهایت موجب صدمات جدی به پمپ می گردد.
  • پمپ را در یک سطح ثابت قرار دهید و نصب کنید، دقت کنید که پمپ در محیط خشک و به دور از یخ زدگی قرار گیرد.
  • پمپ را در نزدیک ترین محل منبع تغذیه قرار دهید.
  • به دلیل اینکه این پمپ ها با هوای اطراف، خنک می گردند، بنابراین از رسیدن هوا به پمپ اطمینان حاصل کنید.
  • برای جلوگیری از بازگشت آب به داخل پمپ توصیه می شود یک شیر یکطرفه بر روی خروجی پمپ نصب کنید. عدم نصب شیر یکطرفه موجب صدمات جدی به پروانه و الکتروموتورها می گردد.
  • در منبع ذخیره، باید یک کنترل سطح نصب گردد، تا مانع از کارکردن پمپ آب در زمان خالی بودن مخزن شود. خشک کار کردن این گونه پمپ‌ها موجب صدمه دیدن آنها می‌گردد.

ویژگی‌های پمپ آب طبقاتی افقی پنتاکس

با توجه به مقدار عالی آبی که دریافت می‌کند، عملکرد بهبود بخشیده می‌شود و عمر پمپ افزایش می‌یابد. همچنین با توجه به اینکه جنس قطعات از نوع فولاد ضد زنگ می‌باشد، احتمال خورندگی آن تا حد بسیار زیادی کاهش می‌یابد. ساختار یکپارچه، وزن سبک، سر و صدای نسبتا کم و صرفه جویی در انرژی این پمپ را به گزینه مناسب جهت انتخاب تبدیل کرده است.

استعلام قیمت، ثبت سفارش و درخواست مشاوره خود را برایمان ارسال کنید
در کمترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.
هولدینگ آبیاران پویان آذر

بزرگترین وارد کننده انواع کالاهای صنعتی با برترین و بالاترین کیفیت های شناخته شده بین المللی برای استفاده های متنوع از منابع معتبر مختلف داخل و خارج از کشور. شرکت آبیاران پویان آذر، از یک پیشینه فعالیتی پنجاه ساله برخوردار می باشد به طوریکه در طول مدت طولانی فعالیت های گذشته خود، توانسته است نام و عنوان طیف گسترده و مناسبی از شرکت های بزرگ صاحب برند داخلی و خارجی را بعنوان شرکای مطمئن تجاری در لیست مراودات بازرگانی خود داشته باشد

دفاتر فروش

تبریز، میدان راه آهن، جاده سنتو، 200 متر مانده به پمپ بنزین
تهران، خیابان فتح، مابین فتح و شیر پاستوریزه، روبروی یخچال
شعبه دوم تبریز، چهارراه نادر، جنب ایستگاه آتش نشانی

کارخانه: تبریز، قراملک، جنب دانشکده صنایع و معادن

 
 


تمامی حقوق مادی و معنوی برای گروه صنعتی آبیاران محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری از محصولات و کاتالوگ های انحصاری آبیاران پیگرد قانونی دارد